Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2006 o 09:38, Pyton01 napisał:

> "skęta"

chyba "skręta"


Juz sie tak nie czepiaj, miksture zrobic jest banalnie łatwo, ten składnik jest niedaleko wejscia do obozu(miksture czy. skręt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie poniewiarz zabiłem tego trolla i Harpie poszedłem do świątyni zabiłem wszystkie pełzacze i zombii próbuje wywołać tego ducha Quarhodrona i nic sie nie dzieje .Co mam robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:31, Podpułkownik napisał:

Mam takie pytanie poniewiarz zabiłem tego trolla i Harpie poszedłem do świątyni zabiłem wszystkie
pełzacze i zombii próbuje wywołać tego ducha Quarhodrona i nic sie nie dzieje .Co mam robic ??


muszisz się nauczyć tego języka (chyba budowniczych) który jest potrzebny do odczytywania tablic (przynajmniej na najmniejszym poziomie) inaczej nie odczytasz tablicy dzięki której masz przywołać Quarhodrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:43, cinus` napisał:

muszisz się nauczyć tego języka (chyba budowniczych) który jest potrzebny do odczytywania tablic
(przynajmniej na najmniejszym poziomie) inaczej nie odczytasz tablicy dzięki której masz przywołać
Quarhodrona.


Znam język budowniczych na najwyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:33, Radzisz napisał:

odczytaj tablicę w odpowiednim miejscu. jak odczytujesz ja byle gdzie pisze bodajze : nic sie
nie dzieje...


A dokładnie w którym miejscu i jaką tablicę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm :) akurat jestem w górniczej dolinie (znowu zaczalem od nowa) ale przypominam sobie ze dostawales takie instrukcje od ktoregos z magow czy kogo tam. I to trzeba odczytac. albo to tablica albo jakis swistek papieru, nie pamietam sorki ;) ale wiem ze odczytywalem to w wielu miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno grałem w NK i związku z tym mam pytanie. Czy tabliczki, które poszukuje Vatras można odczytywać? Jeśli tak to w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:42, Albatross napisał:

Dawno grałem w NK i związku z tym mam pytanie. Czy tabliczki, które poszukuje Vatras można
odczytywać? Jeśli tak to w jaki sposób?


Ich nie można odczytać to są jakieś zwykle tabliczki kamienne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:42, Albatross napisał:

Dawno grałem w NK i związku z tym mam pytanie. Czy tabliczki, które poszukuje Vatras można
odczytywać? Jeśli tak to w jaki sposób?


Tak możesz się nauczyć odczytywań te tabliczki. Morze cie nauczyc Myxir czytania Prastarych jezyków budowniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:41, Podpułkownik napisał:

Odczytuje tą instrukcje przywołania Quarhodrona przy grobach i nic się nie dzieje :/


może wróć się do magów wody i pogadaj z każdym, być może o jakimś szczególe zapomniałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:47, Podpułkownik napisał:

Z wszystkimi juz rozmawiałem


to już nie wiem jak Ci pomóc, być może jakiś bug.

PS. a może jesteś nie w tej świątyni co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:41, Podpułkownik napisał:

Odczytuje tą instrukcje przywołania Quarhodrona przy grobach i nic się nie dzieje :/


Jesteś pewnien, że trafiłeś do odpowiedniego grobowca? Jest ich sporo (patrz mapka niżej, sprawdź czy czytasz zaklęcie we właściwym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:56, Albatross napisał:

Tak jak na innym forum - dwie różne odpowiedzi.
I komu tu wierzyć? ;-)


Kolega Podpułkownik napisał kto Cię możę nauczyć odczytwyania tablic !!
Ale Ty sie pytałeś o te tablice, które można dawać Vatrasowi, a tych tablic nie można czytać tylko tablice budowiczych ;] (uffff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:41, Podpułkownik napisał:

Odczytuje tą instrukcje przywołania Quarhodrona przy grobach i nic się nie dzieje :/

To na tym grobie, gdzie leżała magiczna kusza? Jeśli przy tym, to przeczytaj tabliczkę, przy innym nic się nie stanie. A jeśli przy tym, i nic się nie dzieje, to wyjdź ze świątyni, zapamiętaj grę, wyjdź z gry i uruchom grę od nowa. Jeśli i to nie pomoże, to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować