Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2009 o 21:41, KuroNeko napisał:

Nie, ale tworzony jest nieoficjalny Multiplayer. Niestety, będzie to tylko walka na arenie, zapewne 1 vs 1.


Do G2NK?
I czy przypadkiem tego projektu nie anulowano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 23:39, Sebaal napisał:

Witam, mam jedno pytanie bo wydaje mi się że to błąd gry.
Kiedy jestem w IV akcie to trzeba zabić smoki, natomiast ja mogę zabić tylko 3 a jest
ich 4.Czy to jest błąd gry czy ktoś z was też tak miał.Przez ten błąd nie mogę jednego
zabić dlatego zostawiam go w spokoju.Błąd polega na tym, że smok jest nieśmiertelny.

Ja też tak miałem kilka razy. A rozmawiałeś z takim łowcą smoków który sprzedawał informacje. U mnie raz błąd polegał na tym ,że z nim nie gadałem. A w kilku innych przypadkach to nie wiem ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 09:12, Merovingian napisał:

> Nie, ale tworzony jest nieoficjalny Multiplayer. Niestety, będzie to tylko walka
na arenie, zapewne 1 vs 1.

Do G2NK?
I czy przypadkiem tego projektu nie anulowano?


Tak, do GIINK.
Owszem, jeden anulowano ale teraz jest tworzony drugi ;)
(Tworzy go team ze strony gothic.phx.pl o ile dobrze pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 13:52, KuroNeko napisał:

(Tworzy go team ze strony gothic.phx.pl o ile dobrze pamiętam)


O proszę! Możesz podesłać jakieś linki? Kto wie, może naszym się uda (choć w to pomimo szczerych chęci trudno uwierzyć). : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! O co chodzi w rozwijaniu walki mieczem jedno i dwuręcznym? Na początku wydawało mi się to jasne, ale potem Cord mi wszystko namieszał. Jak będę rozwijał broń dwuręczną to wzrośnie mi skill w jednoręcznej i na odwrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 15:20, MozgotrzepPL napisał:

Hej! O co chodzi w rozwijaniu walki mieczem jedno i dwuręcznym? Na początku wydawało
mi się to jasne, ale potem Cord mi wszystko namieszał. Jak będę rozwijał broń dwuręczną
to wzrośnie mi skill w jednoręcznej i na odwrót?


Jeśli rozwiniesz bronie dwuręczne do 30% to potem koszt z 5 PN za 5 punktów w dwuręcznych wzrasta do 10PN z czego 5PN idzie do jednoręcznych np. masz dwuręczne 30% i jednoręczne 10% i masz akurat 10PN. Wydajesz w dwuręczne i dwuręczne wzrastają Ci do 35% a jednoręczne do 15% rozumiesz? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 15:56, Stein napisał:

Jeśli rozwiniesz bronie dwuręczne do 30% to potem koszt z 5 PN za 5 punktów w dwuręcznych
wzrasta do 10PN z czego 5PN idzie do jednoręcznych np. masz dwuręczne 30% i jednoręczne
10% i masz akurat 10PN. Wydajesz w dwuręczne i dwuręczne wzrastają Ci do 35% a jednoręczne
do 15% rozumiesz? ;D

Dzięki:) Tak samo jest z łukami i kuszami? W tej chwili mam 10 lvl i wszystkie kusze, jakie znalazłem wymagają siły, więc zastanawiam się, czy nie trenować kusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 16:27, MozgotrzepPL napisał:

Dzięki:) Tak samo jest z łukami i kuszami?


Tak.

Dnia 10.07.2009 o 16:27, MozgotrzepPL napisał:

W tej chwili mam 10 lvl i wszystkie kusze, jakie znalazłem wymagają siły, więc zastanawiam się, czy nie trenować kusz


Z kuszami jest taki problem, że o ile wymagają siły, to obrażenia zależą od zręczności. Nieco zmienia to sytuację znaną z podstawki, kiedy to kusze rządziły niepodzielnie - w NK łuki po rachunku zysków i strat wydają się bardziej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem! Poszukuję wszelkich zabawnych, ironicznych oraz obraźliwych tekstów bezimiennego. Czy możecie pomóc i przypomnieć mi w jakich momentach gry Bezi używa fajnych tekściorów? Chodzi przykładowo o wszelkie odzywki typu "w dupie mam przeznaczenie" albo "chyba przywalę ci w mordę" do jednego z najemników na farmie Onara. Kultowy tekst o dupie jeszcze jaki pamiętam to do Sentenzy ;) Jeśli pamiętacie jeszcze jakieś takie sytuacje to wypiszcie je ze wskazaniem miejsca i osoby do której się tak zwraca. A może istnieje jakaś wypisana lista takich tekstów? Dzięki z góry za pomoc :)

P.S. Nie chcę zaśmiecać wątku, ale mile widziane też sytuacje z pierwszej części, którą praktycznie już nie pamiętam. Jedyne co kojarzę z jedynki to słynną odzywkę z pocałowanie Gomeza w dupę, ale do kogo to mówił to już nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 13:02, Albatros napisał:

P.S. Nie chcę zaśmiecać wątku, ale mile widziane też sytuacje z pierwszej części, którą praktycznie już nie pamiętam. Jedyne co kojarzę z jedynki to słynną odzywkę z pocałowanie Gomeza w dupę, ale do kogo to mówił to już nie pamiętam ;)

Do Kharima, najemnika walczacego na arenie w Starym Obozie. Mozna do niego powiedziec rowniez ''slyszalem, ze twoj ojciec zabawial sie z owcami'', na co ten niewzruszony odpowiada ''tak, byly takie plotki...''. Wiecej nie pameitam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:36, Stein napisał:

A mam pytanie, przeszedłem Gothic II Noc Kruka i zastanawiam sie nad zainstalowaniem
jakiegoś moda. Możecie mi jakiegoś polecić? ;D

Jaktyl, Nightmare (Zły Sen), The Vulcano Quest - Te mody są wg. mnie najlepsze. Grałem w prawie wszystkie (z tych po polsku) i polecam tylko te 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 15:09, prawdziwosc_dla_gry napisał:

Czy da sie zostac członkiem wodnego kręgu i byc w pierwszym rozdziale


Nie da się, dopiero w 2 rozdziale zostajesz członkiem wodnego kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 15:09, prawdziwosc_dla_gry napisał:

Czy da sie zostac członkiem wodnego kręgu i byc w pierwszym rozdziale


Nie. Żeby zostać członkiem wodnego kręgu trzeba iść do Hagena i powiedzieć mu o "armii ciemności". A to jest równoważne z przejściem do II rozdziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 15:16, prawdziwosc_dla_gry napisał:

własie wiem ale pomyslalem ze znacie jakis magiczny spposob zeby to obejsc :P thx

mam jeszcze jedno czy wiecie ktory straznik ma klucz do wiezy z zadanie Joe?


Z tego co pamiętam to Peck (Jest w czerwonej latarni lub jeśli zrobiłeś questa jako strażnik to w koszarach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować