Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 00:33, prawdziwosc_dla_gry napisał:

mozecie mi wytlumaczyc albo pokazac dokladnie gdzie jest ten typek co to saturas mowi
ze go dopiera przylaczyli do wodnego kregu po przejscu przez portal do jarkendaru??

Jak wyjdziesz od Magow w strone bagna, to na dole po prawej jest chatka (jak sie nie myle obgryza go zebacz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 09:43, TETRIANDOCHH napisał:

> mozecie mi wytlumaczyc albo pokazac dokladnie gdzie jest ten typek co to saturas
mowi
> ze go dopiera przylaczyli do wodnego kregu po przejscu przez portal do jarkendaru??

>
Jak wyjdziesz od Magow w strone bagna, to na dole po prawej jest chatka (jak sie nie
myle obgryza go zebacz).


Nie zębacz akurat go nie obgryza.( No chyba ze tak jest w mej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki juz go znalazlem w krzakach:D teraz mam rpoblem z pokonaniem smoka , dokladnie z pokonaniem tego najslabszego smoka czyli na bagnach, gdy podbiegam do niego jako lowca smokow na 31 lvlu z ta podstawowa zbroja lawcy szponem beliara 90 sily i 76 umiejtnosci walki 2-h zdarzam mu sprzedac 2 albo 3 ciosy i on zac zyna ziac ogniem a ja odlattuje jak po uderzeniu trola poki wstane on albo zionie drugi raz albo zdarzy sie zregenerowac, macie jakas rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:34, prawdziwosc_dla_gry napisał:

macie jakas rade?

W poblizu bagna sa lowcy smokow*, Cipher i Rod, z ich pomoca dasz sobie rade. Co do pozostalych smokow - w oczyszczeniu drogi do kamiennego pomoze ci Gorn, z reszta musisz poradzic sobie sam, no ew. pozostaje wynajecie najemnika Biffa (przy wejsciu to GD, tam gdzie w smoczy zebacz zywi sie martwym paladynem), ale to ma ze soba pewne niemile konsekwencje - niemoznosc teleportacji, obowiazek dbania o Biffa (inaczej padnie szybko), itp.

* przynajmniej w podstawce sa i pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:34, prawdziwosc_dla_gry napisał:

/.../


Ja osobiście polecam zaopatrzyć się w dużą ilość mikstur szybkości oraz leczenia.Łykasz miksturę szybkości,podbiegasz do smoka i tłuczesz go do momentu aż twoje HP spadnie niebezpiecznie nisko,uciekasz wtedy,szybko leczysz się,wypijasz miksturę szybkości i znowu podbiegasz do smoka.Operacje taką powtarzasz kilka razy,aż do padnięcia smoka.Ja taką metodą pokonałem wszystkie smoki(tylko w walce z Lodowym wspomogłem się Biffem).Co do smoka bagiennego zrób tak jak pisał lydathegreat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce wspomagac sie najemnikami bo co mi to da jestli pomoga mi w walce z najslabszym smokiem a z silniejsza reszta musze poradzic sobie sam, a ta taktyka z miksturkami szybkosci raczej nie wypali bo zanim ja bym wypil te miksturki odbiegl od smoka a potem bym do niego przybiegl to zdarzyloby mu sie zregenerowac pol hp, i jak mowilem gdy podbiegam do smoka sprzedaje mu gora 4 hity i odlatuje a zanim przybiegne to juz smok ma calutkie hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sry za dwa posty ale nie moge edytowac, znalazlem rozwiazanie tylko jest maly problem, mialem wczesniej, nie wiem skad nie wiem kiedy zdboylem zwoj zmniejszenia potwora ale mialem tylko jeden i mi sie skonczyl a nie moge znalezc u rzadnego dealera moze ktos wie kto w 4 rozdziale sprzedaje taki zwoj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytalem na gothic.phx.pl to taki zwoj jest dostepny u Zurisa, ale dopiero w piatym rozdziale, wczesniej mozesz go jedynie znalezc.

Naprawde nie wiem jak ci pomoc, NK jest trudna gra (pojecie wzgledne, no ale na pewno trudniejsza niz podstawka), moze sprobuj podlevelowac postac, przeczytaj takze to http://www.gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=33#smoki (artykul nie uwzglednia tego, ze smoki w NK potrafia zregenerowac swoje zdrowie, ale w sumie sprowadza sie do tego, ze walka potrwa dluzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 01:40, lydathegreat napisał:

Z tego co przeczytalem na gothic.phx.pl to taki zwoj jest dostepny u Zurisa, ale dopiero
w piatym rozdziale, wczesniej mozesz go jedynie znalezc.

Naprawde nie wiem jak ci pomoc, NK jest trudna gra (pojecie wzgledne, no ale na pewno
trudniejsza niz podstawka), moze sprobuj podlevelowac postac, przeczytaj takze to http://www.gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=33#smoki
(artykul nie uwzglednia tego, ze smoki w NK potrafia zregenerowac swoje zdrowie, ale
w sumie sprowadza sie do tego, ze walka potrwa dluzej).


ok dzieki zaraz przeczytam, ja juz te smoki pokonalem wiele lat temu ale wlasnie nie na nk, pozabijam orkow wokul zamku i palisady mysle ze ze 4 lvle podskocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:59, prawdziwosc_dla_gry napisał:

raczej nie wypali bo zanim ja bym wypil te miksturki odbiegl od smoka a potem bym do
niego przybiegl to zdarzyloby mu sie zregenerowac pol hp

Te miksturki powinno się pić jeszcze przed walką. Zapisz grę przed rozmową ze smokiem, pogadaj z nim na spokojnie. Kiedy już wszystko będzie ci wiadome i rozpocznie się pojedynek, wczytaj uprzednio zrobiony zapis. Wypij miksturę, anuluj klawiszem Esc wszystkie kwestie z dialogu z bestią i walcz.
A poza tym sądzę, że w walkach z gadami wyjątkowo skuteczne są zaklęcia Przywołanie demona i Ognisty deszcz, szczególnie ten pierwszy. Jak mnie pamięć nie myli na Dworze Irdorath tylko się przyglądałem jak przywołana istota katuje Smoka-ożywieńca.
Polecam rozejrzeć się za tymi zwojami. W grze ich nie brakuje. Zuris z pewnością będzie miał trochę na zbyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, bo dostałem zadanie od Nefariusa polegające na znalezieniu ornamentów, ale nie mam tego ornamentu od Laresa. I nie ma linijki dialogowej na ten temat. Co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 11:02, R0bson napisał:

Mam mały problem, bo dostałem zadanie od Nefariusa polegające na znalezieniu ornamentów,
ale nie mam tego ornamentu od Laresa. I nie ma linijki dialogowej na ten temat. Co mam
teraz zrobić?

Uzyć kodu na ornament. Bo już nic innego nie da się zrobić to taki bug. Zapewne najpierw zamiast do lasu poszedłeś z Laresem na farmę Onara ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 11:35, mlynar911 napisał:

Uzyć kodu na ornament. Bo już nic innego nie da się zrobić to taki bug. Zapewne najpierw
zamiast do lasu poszedłeś z Laresem na farmę Onara ;]

Dokładnie, już to zrobiłem, aż dziwne, że takiego buga nie poprawili w żadnym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 11:02, R0bson napisał:

Mam mały problem, bo dostałem zadanie od Nefariusa polegające na znalezieniu ornamentów,
ale nie mam tego ornamentu od Laresa. I nie ma linijki dialogowej na ten temat. Co mam
teraz zrobić?

Kliknij klawisz B, w oknie statystyk wpisz "MARVIN". Wyjdź z okna, kliknij F2 i wpisz w konsoli "insert itmi_ornament_addon_vatras". Powinien pojawić się przed tobą brakujący ornament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej pamięta, kotś do któego rozdziału można wymieniać u Bustera rogi cieniostworów jako najemnik? Tylko w trzecim, czy jeszcze przez czwarty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten quest to taki jakby handel z nim, więc na pewno do 6, bo mało jest ceniostworów a przez każdy rozdziałó odradza się ich trochę więc można przez 3, 4, 5 (

Spoiler

w szóstym nie ma jak bo jesteśmy na dworze irdorath

).
Inaczej byłoby to bez sensu bo przez jeden rozdział azarobilibyśmy jedynie 2zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nie wiem dokładnie, ale wiem że pod koniec (jeszcze przed wypłynięciem), Buster mówi nam że już tego nie chce bo sprzedawca z miasta zakończył interes czy ktoś go zlikwidował.

Spoiler

Teraz już nie pamiętam, ale chyba po wizycie w bibliotece Xardasa już nie da się sprzedawać rogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować