Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 10:49, Bezi_113 napisał:

Ja rypłem do 60 % 2h, a potem już w czary i manę.
No i jeszcze wcześniej troszkę w kuszę.

Czary i mana palladynem??

Mnie chodzi o rozwój palladyna nie maga. I chciałem się zapytać czy opłaca się iść w jednoręczniaki (szczególnie od zręczności + łuki) bo takiego obrotu sprawy jeszcze nie miałem a zabicie SO nie jest takie proste w NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tożto przecierz czary paladyna, nie ?
A można jeszcze w brpń 1h walić, bo jak wyjdzie gniew innosa to jest tylko 10 hitów gorszy od św. kata ...
A w łuk to nie ma co moim zdaniem, bardziej w kuszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dla pala pasuje kusza. Osobiście jeszcze nie szkoliłem swojego na kusznika ale na łucznika tak. Do kuszy weź sobie broń jednoręczną to kozacko będzie wyglądał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zastąpi starego dobrego połączenia:
Paladyn+kusza+broń dwuręczna na siłę... do tego dodatek many by mógł posługiwać się swoimi zaklęciami i nie ma żadnych problemów z przeciwnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 15:03, Tuldor1 napisał:

Nic nie zastąpi starego dobrego połączenia:
Paladyn+kusza+broń dwuręczna na siłę... do tego dodatek many by mógł posługiwać się swoimi
zaklęciami i nie ma żadnych problemów z przeciwnikami :)

To wiadomo, cały problem polega na tym, że ja zawsze tak gram. Chciałem jednak spróbować czegoś innego, ale jak się okazuje nie opłaca sie iść w zręczność w ogóle, czyli nie mam po co grać po raz kolejny (bo w siłę to już szedłem zarówno palkiem jak i łowca smoków-który ma jeszcze mocniejsze bornie niz palek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci powiedział ,że nie opłaca się iść w zręczność .... To zagraj sobie Łowcą Smoków i idź w zręczność + łuk do tego złodziejstwo i masz wymarzonego i idealnego najemnika ... W zręczność jak najbardziej opłaca się iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 09:25, Priam napisał:

Ja wczoraj przeszłem noc kruka miałem 175 zręczności, smoczy łuk i Betty od Skinera

Bo Betty to najlepsza broń jednoręczna na zręczność. Można też posługiwać się szponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w szponie najbardziej w*urwia to, że za każdym razem gdy go chcemy ulepszyć pozbywamy się całkiem okrągłej ilości pkt. hp. :/

EDIT: No i znowu ni zmieniłem podpisu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 10:43, Bezi_113 napisał:

Mnie w szponie najbardziej w*urwia to, że za każdym razem gdy go chcemy ulepszyć pozbywamy
się całkiem okrągłej ilości pkt. hp. :/


I tak jest sporo tablic życia i napojów. Nie ma co narzekać. Ja go nie lubie bo za łatwo się z nim gra ... przez te pioruny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:11, Bosper napisał:

ale jak się okazuje nie opłaca sie iść w zręczność w ogóle

Zawsze miałem tylko tyle zręczności by zdobyć umiejętność "Akrobatyka"... ale nie jest bezużyteczna, przydaje się gdy dodatkowo posiadasz kilka zdolności złodziejskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:23, Tuldor1 napisał:

> ale jak się okazuje nie opłaca sie iść w zręczność w ogóle
Zawsze miałem tylko tyle zręczności by zdobyć umiejętność "Akrobatyka"... ale nie jest
bezużyteczna, przydaje się gdy dodatkowo posiadasz kilka zdolności złodziejskich :)

Nie oto, chodzi, że jest bezużyteczna, ale trudno przejść Dwór Irdorath mając bronie typu Betty i smoczy łuk(tak mi się zdaje). chodzi oto, że poza Khorinis jest mało przydatna, a uważam że w skarbcu złodzieji powinna być super broń od zręczności, którą można polać łzami Innosa i byłaby najpotężniejszą bronią jednoreczną w grze np 170 dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:35, Bosper napisał:

Nie oto, chodzi, że jest bezużyteczna, ale trudno przejść Dwór Irdorath mając bronie
typu Betty i smoczy łuk(tak mi się zdaje)

Niekoniecznie, grunt to odrobina taktyki (trudno jest tylko gdy stosujesz styl "kopniakiem w drzwi")

Dnia 21.08.2009 o 12:35, Bosper napisał:

a uważam że w skarbcu złodzieji powinna być super broń od zręczności, którą można polać
łzami Innosa i byłaby najpotężniejszą bronią jednoreczną w grze np 170 dmg.

Eee... pamiętasz że to skarbiec złodziei a nie smoka/paladynów/magów ? ^^ Oni nie kolekcjonują epickiego oręża tylko czyszczą kieszenie :) Poza tym Betty nie jest wcale taka zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 12:42, Tuldor1 napisał:

> Nie oto, chodzi, że jest bezużyteczna, ale trudno przejść Dwór Irdorath mając bronie

> typu Betty i smoczy łuk(tak mi się zdaje)
Niekoniecznie, grunt to odrobina taktyki (trudno jest tylko gdy stosujesz styl "kopniakiem
w drzwi")
> a uważam że w skarbcu złodzieji powinna być super broń od zręczności, którą można
polać
> łzami Innosa i byłaby najpotężniejszą bronią jednoreczną w grze np 170 dmg.
Eee... pamiętasz że to skarbiec złodziei a nie smoka/paladynów/magów ? ^^ Oni nie kolekcjonują
epickiego oręża tylko czyszczą kieszenie :) Poza tym Betty nie jest wcale taka zła...

Może i betty nie jest taka zła, ale 130 pkt obrażeń to niezbyt dużo. Żeby chociaż miała 150 to już by było coś. Podejrzewam, że granie na zręczność to nic innego jak utrudnienie sobie gry(jedynie kasy będzie się mieć dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 10:35, Bezi_113 napisał:

Ano zmyślam zmyślam, myślałem, że się domyślicie, że tak kretyńska historyjka prawdą być nie może :]


Następnym razem bardziej postaraj się z usprawiedliwieniem, bo takie już ograne do kwadratu jest. Albo lepiej sobie żartuj, bo Ci ewidentnie to nie wychodzi.

->Bosper
Sprawa tak się przedstawia, że zręczność docelowo nie ma być przydatna w walce w zwarciu, więc nie ma czemu się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam szpon beliara jest fajny tylko z wyglądu.
weteran tej kultowej serii umie zrobić miecz z o wiele lepszymi efektami niż szpon beliara czy URIZIEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:31, Hetro napisał:

eeeee tam szpon beliara jest fajny tylko z wyglądu.


Nie tylko. Może i nie ma strzela kosmicznymi obrażeniami, ale dodatkowa premia do nich od ataków magicznych przydatna jest. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 14:53, Merovingian napisał:

Nie tylko. Może i nie ma strzela kosmicznymi obrażeniami, ale dodatkowa premia do nich
od ataków magicznych przydatna jest. : )


I przez ten piorun gra jest zbyt łatwa bo on zadaje więcej obrażeń niż jest podane. Takie mam wrażenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, ci wszyscy co grają w Gothica na Radeonach - na jakich wersjach sterowników gracie? Bo mi grafika strasznie się chrzani, a w pomocy technicznej odpowiedzieli, że to wina sterowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować