Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 17:28, zerohunter napisał:

Czy "najnowsza" wersja podstawki to 1.30? Nie mogę tego w googlach wydusić...


Tak, ale zostaje tak czy inaczej podstawka nadpisana przez dodatek.

Dnia 13.09.2009 o 17:28, zerohunter napisał:

A dla NK to 2.6?


Tak.

Dnia 13.09.2009 o 17:28, zerohunter napisał:

Chodzi mi o te oficjalne, Merovinganin nie denerwuj się tak, może przeżyjesz...


Marna próba, stać Cię na więcej.
To samo Growin aka Pernia, który w sposób mistrzowski opanował budowanie sporego posta na pajęczych nóżkach (czyt. argumentach). A Ty może zapamiętasz i oszczędzisz zbędnych nerwów następnym pokoleniom, ok? : )
Ale fakt faktem, przesadziłem z reakcją, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 17:22, Merovingian napisał:

Może dlatego, mój mistrzu, że jest to łatka nieoficjalna?

A kogo, padawanie, to obchodzi, że nieoficjalna? Ważne, że jest. Łatka to łatka.
A poza tym napisałeś:
"W obecnych zaaplikowano wszystkie pacze"
Wszystkie, a nie wszystkie oficjalne. Kapujesz, czy mam to umieścić na forum w postaci obrazka?
>Dodasz coś więcej czy może
Co mam dodać?
>sprawdzisz, co piszesz?
W przeciwieństwie do Ciebie wiem co piszę i nie wprowadzam nikogo w błąd.

Dnia 13.09.2009 o 17:22, Merovingian napisał:

A może masz problemy z łącznieniem
informacji?

Nie. Nie ma problemów z łącznieniem. Z łączeniem również nie zauważyłem żadnych problemów.

>To samo Growin aka Pernia....
.... aka Św. Mikołaj aka zerohunter. Widzisz? -Gadasz z dwoma moimi wcieleniami, a jeszcze jedno przynosi Ci prezenty. Swoją drogą kiepski z Ciebie detektyw - W przeciwieństwie do innych użytkowników nie posiadam kilku kont (kiedyś miałem nick junior17, ale zmieniłem, jak chcesz wiedzieć)
>A Ty może zapamiętasz i oszczędzisz zbędnych nerwów następnym pokoleniom, ok? : )
Kolega tfu... moje jedno z wielu "ja" pytało o JAKIEŚ patche, a Ty wyjechałeś Mu, żeby ruszył dupsko i se wygoglował. Nawet nie chciało Ci się wygoglować i zobaczyć, czy są JAKIEŚ patche do G2NK. Wystarczy zadać jedno proste pytanie, a już nerwowo reagujesz.
Jak takiemu oszczędzić nerwy? - Nic nie pisząc.

zerohunter
>Nie mogę tego w googlach wydusić...
Nikt nie może (oprócz naszego Rutkowskie.... znaczy się Merovingian''a oczywiście)
>Chodzi mi o te oficjalne,
No to nie ma.
>Merovinganin nie denerwuj się tak, może przeżyjesz...
Może....

PS. Ja już kończę tę dyskusję, gdyż do niczego dobrego to nie doprowadzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 18:44, Slappy napisał:

Zauważyłem ciekawą rzecz.
Lucii sprzedałem ciężką zbroję bandytów. A ona ją założyła.

Trochę przypakowała nie?

Tak jest. Tak samo handlarze nakładając broń białą czy łuki na swoje plecy w zależności ile mają siły ;] A Ona nie miała zbroi czy ubrania więc ... ;d nałożyła sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 18:44, Slappy napisał:

Zauważyłem ciekawą rzecz.
Lucii sprzedałem ciężką zbroję bandytów. A ona ją założyła.

Trochę przypakowała nie?


Kiedy założysz Bziemu kobiece ubranie, będzie miał figurę modelki. Ork w ludzkiej zbroi wygląda jak kaleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:28, Czarek-k napisał:

Kiedy założysz Bziemu kobiece ubranie, będzie miał figurę modelki. Ork w ludzkiej zbroi
wygląda jak kaleka.

A Jaszczuroczłek w zbroi łowcy smoków wygląda jak wielki kleks ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde, ciężka gra :/. Wspomnę tutaj, że ścierwojady są tu nad wyraz mocne, a pokonanie choćby wilka nie nastręcza większych problemow.
Zostałem

Spoiler

magiem, mam 5 lvl runę Ognistej Strzały, 35 many i 20 pkt zręczności. Czy opłaca się inwestować w inne umiejętności niż mana i kręgi magii??



PS. Głupio, że
Spoiler

od iluśtam pkt many, zręczności i siły musimy płacić więcej PN.(np. zamiast nauczyć się 10 many mogłem tylko 5 bo 5 pkt kosztowało mnie 10 PN :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz magiem to nie wal w nic innego niż mana i runy. Bo to jest podstawa i priorytet. Jeżeli wpakujesz w coś innego to po prostu stracisz niepotrzebnie te punkty. A i podpowiedź: wszystkie tabliczki i napoje many zastosuj gdy 1 pkt many będzie wart 5 pktów nauki. A jeżeli będzie potrzeba wcześniej to 4 punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Mam zanieść list od Vatrasa do Saturasa tylko, że nie mam żadnej opcji dialogowej u Saturasa aby oddać ten list ;/ ( List mam w inventory) ktoś miał taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

List dajemy dopiero po tym jak oddamy wszystkie ornamenty złączymy je w pierścień, i będziemy gotowi do przekroczenia portalu.
Saturas sam się o nią upomni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie o czym mogę porozmawiać z Vatrasem to o Bogach, przekazać datek na światynie, zwiększyć magiczną moc i się uzdrowić.

Nie wiem czy to pomoże, ale należę już do wodnego kręgu i jestem w drugim rozdziale ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie inaczej, że tak zrobiłem ijedyne o czym mogłem z nim pogadać to o tym czemu im rude w pierwszym Gothicu rozwaliłem i innych duperelach. A wiadomości nawet nie wziął, nie pytał. Jedyne o czym mogę z nim teraz pogadać to o potrenowani ze mną magi, ale on odpowiada, że już dość rozwaliłem w strukturze magi czy jakoś tak i nie będzie mnie trenował. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować