Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2005 o 20:53, Darkstar181 napisał:

/.../
to 2.6(czyli taka jaka była tuż po instalacji)Aha oczywiście gadałem z pozostałymi magami ale oni nic konkretnego nie powiedzieli.

Nie masz opcji oddania ornamentu czy listu?
Jeśli nie ma opcji listu, to się nie przejmuj, pojawi się potem. Jeśli nie ma opcji oddania ornamentu to gorzej - mógłbyś spróbować zdobyć następny fragment, ale czy dasz sobie radę z Kamiennymi Strażnikami? Jeden fragment jest ukryty w kamiennym kręgu przy farmie Secoba, może jak uciekniesz, to wieśniacy załatwią za Ciebie strażników. Tylko rób sejwy!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałeś już z Nefariusem? też raz podobnie się zapętliłem, ale z tego można wybrąć. Po prostu pogadaj ze wszystkimi parę razy, myślę, że w końcu zrobisz to w odpowiedniej kolejności. W Gothic2 chyba nie można się zablokować fabularnie, co innego G1... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:00, cinus` napisał:

a co więcej udało mi się dojść do poziomu 51 zanim popłynąłem do Khorinis!


Czy ja o czymś nie wiem? Kiedy i czym można popłynąć do Khorinis? Wybacz, jeśli po prostu chodziło Ci o koniec gry, ale wtedy nikt się z powrotem na wyspę nie wybierał :P

Dnia 05.11.2005 o 20:00, cinus` napisał:

przeżył chyba tylko czarny troll,


Przechodziłeś wtedy grę po raz pierwszy, czy jak? Przecież czarny troll to jeden z najprostszych do ubicia potworków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może są jakieś kody do wpisania na zdobycie ornamentu?Wiem że isnieją jakieś i wiem że muszę po prostu najpierw dać ornament Saturasowi.Tylko jak skoro Lares nie chce mi go dać.Cholender zamiast iść z nim na farmę trzeba było od razu odnieśc ornament do Vatrasa.Tylko czemu nie ma teraz takiej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:11, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
> to 2.6(czyli taka jaka była tuż po instalacji)Aha oczywiście gadałem z pozostałymi magami ale oni nic konkretnego
nie powiedzieli.
Nie masz opcji oddania ornamentu czy listu?
Jeśli nie ma opcji listu, to się nie przejmuj, pojawi się
potem. Jeśli nie ma opcji oddania ornamentu to gorzej - mógłbyś spróbować zdobyć następny fragment, ale czy dasz sobie radę
z Kamiennymi Strażnikami? Jeden fragment jest ukryty w kamiennym kręgu przy farmie Secoba, może jak uciekniesz, to wieśniacy
załatwią za Ciebie strażników. Tylko rób sejwy!.

Ten kawałek to ja już wcześniej zgubiłem,domisliłem się że to część ornamentu.Tylko co dalej?Jak coś wam się przypomni to piszcie,proszę.Ja idę poeksperymentować.Bog mi świadkiem Lares masz przerąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:25, Darkstar181 napisał:

może są jakieś kody do wpisania na zdobycie ornamentu?Wiem że isnieją jakieś i wiem że muszę po prostu najpierw dać ornament
Saturasowi.Tylko jak skoro Lares nie chce mi go dać.Cholender zamiast iść z nim na farmę trzeba było od razu odnieśc ornament do Vatrasa.Tylko czemu nie ma teraz takiej opcji?

To jest błąd gry. Jedym wyjściem są kody, albo load sprzed wycieczki na farmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:40, walgierz napisał:

> może są jakieś kody do wpisania na zdobycie ornamentu?Wiem że isnieją jakieś i wiem że muszę po prostu najpierw dać
ornament
> Saturasowi.Tylko jak skoro Lares nie chce mi go dać.Cholender zamiast iść z nim na farmę trzeba było od razu
odnieśc ornament do Vatrasa.Tylko czemu nie ma teraz takiej opcji?
To jest błąd gry. Jedym wyjściem są kody, albo load
sprzed wycieczki na farmę.

Jeśli są na to jakieś kody(pamiętam że w jedynce możne było za ich pomocą zabrać rzeczy postacią)to podaje bo niestety nie mam sejwa przed pojściem na farmę.Cholerny Lares zatrzymał ornament dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:43, Darkstar181 napisał:

Jeśli są na to jakieś kody(pamiętam że w jedynce możne było za ich pomocą zabrać rzeczy postacią)to podaje bo niestety nie mam sejwa przed pojściem na farmę.Cholerny Lares zatrzymał ornament dla siebie.

Przykro mi, ale nigdy nie używałem kodów i nawet nie wiem gdzie są. Wiem tylko, że za pomocą kodów możesz załatwić sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:57, walgierz napisał:

> Jeśli są na to jakieś kody(pamiętam że w jedynce możne było za ich pomocą zabrać rzeczy postacią)to podaje bo niestety
nie mam sejwa przed pojściem na farmę.Cholerny Lares zatrzymał ornament dla siebie.
Przykro mi, ale nigdy nie używałem
kodów i nawet nie wiem gdzie są. Wiem tylko, że za pomocą kodów możesz załatwić sprawę...

No nie wiem.Skoro ich nie używałeś to skąd wiesz?Ja słyszałem że był taki dzięki ktorem zabierało się rzeczy jakiejs postaci.Ten kod by się przydał bo wtedy zabrałbym ten cholerny ornament Laresowi.Wygląda jednak na to że będe musiał grać od nowa,ech.Tyle pracy poszło na marne,cały tydzień grania przez jeden mały błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:21, GanD napisał:

> a co więcej udało mi się dojść do poziomu 51 zanim popłynąłem do Khorinis!

Czy ja o czymś nie wiem? Kiedy i czym można
popłynąć do Khorinis? Wybacz, jeśli po prostu chodziło Ci o koniec gry, ale wtedy nikt się z powrotem na wyspę nie wybierał


ot mały babol :P chodziło mi o Irdorath, myślę, że jednak wiadomo o co mi chodziło ;)

Dnia 05.11.2005 o 21:21, GanD napisał:

> przeżył chyba tylko czarny troll,

Przechodziłeś wtedy grę po raz pierwszy, czy jak? Przecież czarny troll to
jeden z najprostszych do ubicia potworków;)


i właśnie dla tego go sobie na koniec zostawiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 22:05, Darkstar181 napisał:

> > /.../
pracy poszło na marne,cały tydzień grania przez jeden mały błąd.

W najbardziej stabilnej grze sejwuję co godzinę, albo częściej. Morrowind mnie tego nauczył. I zawsze, po wykonaniu jakiegoś zadania.
Co do kodów, wiem, że trzeba nacisnąć B i jak pojawi się tabela wpisać marvin potem enter i znów B. Potem wcisnąć klawisz F2 i wpisać kod. Ale jaki, co powoduje, to nie wiem. Prawdopodobnie nieśmiertelność, to będzie jakaś wersja God Mode i tyle potrafię powiedzieć o kodach do Gothica. Może jest coś w poprzednich postach, choć wątpię, na poprzednim forum było to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 22:05, Darkstar181 napisał:

No nie wiem.Skoro ich nie używałeś to skąd wiesz?

Dziwne pytanie:|
Bo czytam posty innych, czytałem też na starym forum i tam często pytano o tę sytuację. A rady były takie jak wspomniałem.
Od siebie dorzucę sposób, którego sam bym spróbował. Rzuć na Laresa Bryłę Lodu, pobij go i zabierz ornament. Potem jeszcze Niepamięć. Sukcesu nie gwarantuję, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, już pobrałem i w przy najblizszej możliwości odpalę (nie mam pojęcie kiedy bedzie taka możłiwość :/)


aha - jeśli ktoś również chce pobrać to 2 i 4 link trzeba skopiować i wleić do nowego okna przeglądarki, bo kliknięcie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde,UDAŁO SIE CHOLERA HA HA HA HA HA !!! trzeba było wpisać komendę kill.Co prawda laresa nie zabijało ale dzięki temu dało się wziąć ten ornament!!!Dzięki wszystkim ktorzy starali sie pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja slyszałem na jakims forum że żeby kontynuowac fabułe trzeba wtedy do Górniczej Doliny i ukończyc drugi rozdział a po powrocie będzie już można iść z Laresem do Saturasa. Ale nie wiem czy to na pewno działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może tak ale zacząłem grać od nowa i nie jest źle.Powinienem szybko drobić straty.W każydm razie zrobię to szybciej nisz przejśćie drugiego rozdiału który wcale nie jest taki krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc:)

W klasztorze otrzymałem zadanie "wykupić 3 zwoje u Ignaza w Khorinis". Wie ktoś o jakie dokładnie zwoje chodzi? W dzienniku nie jest sprecyzowane, a jak wykupiłem 3 dowolne, przypadkowe, to u zleceniodawcy nie było żadnego okna dialogowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz taka prośba w stronę wszystkich, którzy na bierząco intresują się społecznością Nocy Kruka?

Na starym forum czytałem coś o powstajacych niemieckich modach - czy mógłbym dostać linka strony, skąd można pobrać taki projekt?
I czy może w Polsce powstają podobne - ekipa moderatorów jest już od dłuższego czasu na gothic.phx.pl, starym gothic.g4ce.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować