Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 14:03, Abi Dalzim napisał:

Ooo, nowe gildie? A do kogo się będzie można dołączyć?

Krąg wody Piraci i Bandyci do nich bedziesz musiał się dołaczyć ale to sa pomniejsze gildie tak jak mówi paweusz:)

-------> Paweusz
Mi chodziło o własnie o tym kegu wody, piratach i bandytach ja nazywam ich też gildiami może nie każdy tak je nazywa ale ja je tak nazwałem sobie i juz jakos tak zostało:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:09, Abi Dalzim napisał:

A można jednocześnie należeć do magów i do tej grupy?

Tak mozna należec do tych grup jednocześnie ale to ma znaczenie tylko do ukończenia fabuły w dodatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:11, wdowiakm napisał:

-------> Paweusz
Mi chodziło o własnie o tym kegu wody, piratach i bandytach ja nazywam ich też gildiami może
nie każdy tak je nazywa ale ja je tak nazwałem sobie i juz jakos tak zostało:) Pozdrawiam

Faktycznie są jeszcze piraci i bandyci, ale można być ich członkiem, gildia, to za dużo powiedziane, ale misji u nich trochę jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:13, paweusz napisał:

Faktycznie są jeszcze piraci i bandyci, ale można być ich członkiem, gildia, to za dużo powiedziane,
ale misji u nich trochę jest...

Mozna należeć do piratów nalezysz jak powraca kapitan Greg to wręcza ci zbroje pirat ów i jesteś ich członkiem wykonujesz pare zadań i otrzymujesz od piratów zbroje bandytów z która mozesz się udac do obozu bandytów znajdujacym sie na bagnach jak załozysz zbroje bandytów to tak jak bys do nich należał:) Faktycznie gildia to troszke za duzo powiedziane poprawie się powiem tak organizacje lepiej?? :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Faktycznie gildia to troszke za duzo powiedziane poprawie się powiem tak organizacje lepiej?? :)) pozdrawiam
Nie chciałem się czepiać, jeśli tak to odebrałeś. Prawda jest taka, że w Jakendarze jest niezła zabawa :) Szkoda, że to tylko jeden taki świat, chciało by się "mieć" jeszcze więcej, ale i tak Noc Kruka wzbogaca grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:23, paweusz napisał:

Nie chciałem się czepiać, jeśli tak to odebrałeś. Prawda jest taka, że w Jakendarze jest niezła
zabawa :) Szkoda, że to tylko jeden taki świat, chciało by się "mieć" jeszcze więcej, ale i
tak Noc Kruka wzbogaca grę.

Własnie dobrze zrobiłeś przynajmniej nie wprowadziłem w błąd i się nie gniewam:) tak dodatek wprowadza troszkę fajnych rzeczy ale troszke za mało mogło by byc troszkę więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:29, Abi Dalzim napisał:

Kiedy grałem w G2, to grałem wojownikiem i uzywałem dwuręczniaka. Czy magiem (którym chyba
teraz zagram) gra się trudniej?

Jest trudniej szczególnie w jarkendarze gdzie jest mało buteleczek za Maną i cały czas jej brakuje ale da się przejśc gdyz grałem i przeszedłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:35, Abi Dalzim napisał:

Ten Jarkendar jest po tym jak się kilnie ostatniego smoczka, czy jest to, tak jakby, wplecione
w środek gry?

Nie Jarkendar jes zaraz ja rozmawiasz z Lordem Hagenem o smokach i dostajesz klucz do przełęczy to nie idziesz tam tylko spełniasz zadania dla Vatrasa i magów Wody wtedy zdobywasz pierścień tzn. szukasz ornamentów z których magowie wody robia ten pierścień czy jakos tak to sie nazywa i tam gdze sa magowi wody otwierasz portal i wchodzisz i znajdujesz sie w nowym swiecie czyli w Jarkendarze więcej nie zdradze jak dostaniesz dodatek to sam poznasz i sam dojdziesz. Gothic 2 z dodatkiem kończy sie zabiciem smoka ozywieńca. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 14:39, wdowiakm napisał:

> Ten Jarkendar jest po tym jak się kilnie ostatniego smoczka, czy jest to, tak jakby, wplecione

> w środek gry?
>
Nie Jarkendar jes zaraz ja rozmawiasz z Lordem Hagenem o smokach i dostajesz klucz do przełęczy
to nie idziesz tam tylko spełniasz zadania dla Vatrasa i magów Wody wtedy zdobywasz pierścień
tzn. szukasz ornamentów z których magowie wody robia ten pierścień czy jakos tak to sie nazywa
i tam gdze sa magowi wody otwierasz portal i wchodzisz i znajdujesz sie w nowym swiecie czyli
w Jarkendarze więcej nie zdradze jak dostaniesz dodatek to sam poznasz i sam dojdziesz. Gothic
2 z dodatkiem kończy sie zabiciem smoka ozywieńca. Pozdrawiam:)

Dodatek jest super.Szkoda tylko że jest troche krótki ale w końcu to tylko dodatek): Najlepiej iść do Jarkendaru w 2 rozdziale(przed pójściem do Górniczej d.) bo jak ma się Szpon Beliara(wymaga tylko 20 siły) to łatwa nawalić orków w Kolonii,ja czasami rozwalałem nawet kilku naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:04, raziel81 napisał:

[...]
> 2 z dodatkiem kończy sie zabiciem smoka ozywieńca. Pozdrawiam:)
Dodatek jest super.Szkoda tylko że jest troche krótki ale w końcu to tylko dodatek): Najlepiej
iść do Jarkendaru w 2 rozdziale(przed pójściem do Górniczej d.) bo jak ma się Szpon Beliara(wymaga
tylko 20 siły) to łatwa nawalić orków w Kolonii,ja czasami rozwalałem nawet kilku naraz.


mam mała prośbe skracaj tekst który cytujesz zwłaszcze, że odpowiadasz na posta, który jest zarzaz pod Twoim. Pozdrawiam i zgadzam się że najpier trzeba iść do jarkendaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:09, wdowiakm napisał:

zgadzam się że najpier trzeba iść do jarkendaru


A nie jest się wtedy za słabym? Walczy się tam z kimś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:04, raziel81 napisał:

Dodatek jest super.Szkoda tylko że jest troche krótki ale w końcu to tylko dodatek): Najlepiej
iść do Jarkendaru w 2 rozdziale(przed pójściem do Górniczej d.) bo jak ma się Szpon Beliara(wymaga
tylko 20 siły) to łatwa nawalić orków w Kolonii,ja czasami rozwalałem nawet kilku naraz.


no pod jednym względem Szpon Beliara to super broń ale z drugiej strony niestety twórcy troszke przeasdzili :) nie ma wroga którego by się nie zabiło z tejże broni :) każdego z łatwością rozwalisz ( pomijając niektóre smoki )
no ale przez to fajna rozpierducha jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:12, Abi Dalzim napisał:

> zgadzam się że najpier trzeba iść do jarkendaru

A nie jest się wtedy za słabym? Walczy się tam z kimś?


Najpierw sie idzie do Jarkendaru bo też sie walczy ale łatwiej .. o wiele łatawiej w porównaniu do Górniczej Doliny ...
ja osobiscie inaczej zagrałem.. z 1 Rozdziału za szybko wskoczylem na III rozdział i byłem najpierw w Górniczej dolinie i było mi ciężko więc pozniej idąc do Jarkendaru byłem tak napakowany że nawet "Kruk" nie mógł mnie zabić :)
- poprostu fajna rzeżnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:12, Abi Dalzim napisał:

> zgadzam się że najpier trzeba iść do jarkendaru

A nie jest się wtedy za słabym? Walczy się tam z kimś?

Przed pójściem do Jarkendaru weź dobij sobie do np. 10lvl i wtedy idx tam walczysz z różnymi bestiami i na końcu dodatku w świątyni Adanosa walczysz z Krukiem (to ten z jedynki, który był u Gomeza) są rózne potwory trolle, bagienne golemy, cieniostwór, orkowie, brzytwiaki, kamienni strażnicy, stepowe ścierwojady itp. Pozdrawiam:) Ja tam poszedłem jak miałem 6 lvl i poradziłem sobie było ciężko ale dałem rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 18:16, wdowiakm napisał:

> > zgadzam się że najpier trzeba iść do jarkendaru
> > > A nie jest się wtedy za słabym? Walczy się tam z kimś?
> > Przed pójściem do Jarkendaru weź dobij sobie do np. 10lvl i wtedy idx tam walczysz z różnymi
bestiami i na końcu dodatku w świątyni Adanosa walczysz z Krukiem (to ten z jedynki, który
był u Gomeza) są rózne potwory trolle, bagienne golemy, cieniostwór, orkowie, brzytwiaki, kamienni
strażnicy, stepowe ścierwojady itp. Pozdrawiam:) Ja tam poszedłem jak miałem 6 lvl i poradziłem
sobie było ciężko ale dałem rade:)


ja Kruka kompletnie nie kojarze z 1 czesci :) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować