Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Wyszła poprawka przecież, aktualizacja sterowników pomoże. Sam gram w Gothica 1 na Windows 7, musiałem tylko ściągnąć nowe sterowniki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 18:38, jakubg7 napisał:

Wyszła poprawka przecież, aktualizacja sterowników pomoże. Sam gram w Gothica 1 na Windows
7, musiałem tylko ściągnąć nowe sterowniki ;P


No to chyba napisałem żeby sprawdził sterowniki bo ja ten problem miałem pół roku temu, nie? :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Kto i w jakim dokładnie momencie zleca misję "Orkowie w kanionie"? Czytałem, że zleca to Riordian. Już wybiłem cały ten obóz przy pomocy piratów idę poźniej do tego łysola i jest tylko dialog o tych zapomnianych budowlach... Może jak odkryję te budowle to dopiero mi to zleca? Bardzo proszę o pomoc, gdyż zależy mi na dodatkowym expie, zawsze się przyda trochę PD więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 15:58, Refleksjonista napisał:

Witam, mam pewien problem. Kto i w jakim dokładnie momencie zleca misję "Orkowie w kanionie"?
Czytałem, że zleca to Riordian. Już wybiłem cały ten obóz przy pomocy piratów idę poźniej
do tego łysola i jest tylko dialog o tych zapomnianych budowlach...

Riordian łysolem?

Dnia 29.12.2010 o 15:58, Refleksjonista napisał:

Może jak odkryję te budowle to dopiero mi to zleca? Bardzo proszę o pomoc, gdyż zależy mi na dodatkowym
expie, zawsze się przyda trochę PD więcej :)

Zwykle trzeba wykonać kilka questów z głównej ścieżki by odblokować poboczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby Riodian zlecił to zadanie to najpierw musisz złożyć wizytę w obozie orków.
Jeśli dobrze pamiętam to po wybiciu całego obozu i zbadaniu ruin udałem się do obozu magów. W rozmowie informuje Riodiana o obozie orków, a ten wysyłał nas na rzeź. Jako że wszyscy już dawno nie żyli to od razu miałem opcję o tym, że zniszczyłem obóz.

Po prostu nie lubiłem tego zadania wykonywać fabularnie i kolejny raz przebiegać całą pustynie dla 1 zadania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 23:52, Fun_g_1_2_3 napisał:

Aby Riodian zlecił to zadanie to najpierw musisz złożyć wizytę w obozie orków.
Jeśli dobrze pamiętam to po wybiciu całego obozu i zbadaniu ruin udałem się do obozu
magów. W rozmowie informuje Riodiana o obozie orków, a ten wysyłał nas na rzeź. Jako
że wszyscy już dawno nie żyli to od razu miałem opcję o tym, że zniszczyłem obóz.

Po prostu nie lubiłem tego zadania wykonywać fabularnie i kolejny raz przebiegać całą
pustynie dla 1 zadania ;-)


No rzeczywiście było tak jak mówisz, najpierw musiałem wybić ogniste demony i kamiennych w bibliotece i poinformować o tym Riordiana.
Teraz mam inne pytanie. Jaką drogą najlepiej wyprowadzić Diega i Bilgota z GD? Chodzi mi o to, żeby zdobyć w miarę dużo doświadczenia, ale nie narazić zbytnio obu panów na śmierć. Myślałem o drodze od kopalni Fajetha do Nowego Obozu, następnie do kopalni Marcosa, przez las i dalej ścieżką. Czy opłaca się wybrać taką drogę? Jeżeli ktoś zna inną, lepszą i bardziej opłacalną, to bardzo prosiłbym o zaznaczenie jej na mapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 18:38, jakubg7 napisał:

Wyszła poprawka przecież, aktualizacja sterowników pomoże. Sam gram w Gothica 1 na Windows
7, musiałem tylko ściągnąć nowe sterowniki ;P

Nowe sterowniki do karty graficznej? A jakie ściągałeś ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś wyczyścił pierw całą drogę sam, tam gdzie są "X" może być trochę ciężko. Oczywiście możesz olać łuk przy śniegu, ale mogą zablokować się w wodzie.

20110104202424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to odpowiednie miejsce na zamieszczenie tej wiadomości, ponieważ topic z modami dawno upadł. Otóż natknąłem się na gothic 2 multiplayer, zainteresowani ?
http://gothic-multiplayer.pl/
Nie jestem do końca przekonany, czy to wypali, ale warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę, że temat o Gothic II więc spytam Was o coś :) Otóż zostałem Strażnikiem Miejskim, ale powoli żałuję... Powiedzcie, czy da się zostać Najemnikiem będąc w Straży? Lee mówi, że "mógłbym dla niego zrobić przysługę lub dwie...". Czy to znaczy, że da się jakoś to... "odwrócić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 14:47, jendrek1988 napisał:

Witam, widzę, że temat o Gothic II więc spytam Was o coś :) Otóż zostałem Strażnikiem
Miejskim, ale powoli żałuję... Powiedzcie, czy da się zostać Najemnikiem będąc w Straży?
Lee mówi, że "mógłbym dla niego zrobić przysługę lub dwie...". Czy to znaczy, że da się
jakoś to... "odwrócić"?


Idąc do straży zamykasz sobie drogę do Magów czy Najemników, zostaniesz później paladynem. Lee tak mówi, bo wykonasz kilka zadań dla niego... Jeśli chcesz zmienić gildię to albo kody albo wcześniejszy zapis gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:17, Isildur napisał:

> Witam, widzę, że temat o Gothic II więc spytam Was o coś :) Otóż zostałem Strażnikiem

> Miejskim, ale powoli żałuję... Powiedzcie, czy da się zostać Najemnikiem będąc w
Straży?
> Lee mówi, że "mógłbym dla niego zrobić przysługę lub dwie...". Czy to znaczy, że
da się
> jakoś to... "odwrócić"?

Idąc do straży zamykasz sobie drogę do Magów czy Najemników, zostaniesz później paladynem.
Lee tak mówi, bo wykonasz kilka zadań dla niego... Jeśli chcesz zmienić gildię to albo
kody albo wcześniejszy zapis gry.


A to nie będę kombinować :) Dzięki. :)

Btw. z jakim poziomem najlepiej iść do Górniczej Doliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 17:45, jendrek1988 napisał:

Btw. z jakim poziomem najlepiej iść do Górniczej Doliny?

W sumie to nie ważnie z jakim pójdziesz bo i tak będziesz za słaby na całkiem spokojne zwiedzanie terenu. Mówiąc prościej, z jak największym jak dasz radę dobić. (Czyli to będzie gdzieś około 20 poziom ale da radę zdobyć wiekszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem z 13 poziomem. Tylko koniecznie musisz iść do kotliny po Diega, samemu nie masz szans. Diego pozałatwia wszystkich, zapewnij mu tylko miksturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma taki oto problem:

Mianowicie gra zawiesza sie podczas dialogów. Już na pierwszym bądź przy następnej rozmowie. Często nawet nie zdąży powiedzie "Hej!". Zawieszanie polega na całkowitym niedowładzie myszki i klawiatury. Gra działa, animacje i muzyka, lecz myszka i klawiatura nie. Ma wersję 2.6 z Komputer Świat bodajże.

Zna ktoś przyczynę, rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 18:58, jendrek1988 napisał:

20? :o mam 9... jak miałbym zdobyć 20 lvl? Przecież... to graniczy z cudem..

W Gothicu 2 Noc kruka? Jest to jak najbardziej realne. Ja np. jeszcze nie poszedłem do górniczej doliny i oczyszczam okolicę Khorinis. Mam bodajże 26 poziom. Co prawda wyczyściłem już do reszty Jarkendar. W podstawce z poziomem rzeczywiście jest gorzej, ale za to gra jest ogólnie łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować