Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 21:07, Abi Dalzim napisał:

Gdzie zdobyć klucz do dalszych sal Gomeza? Bo ma pierwszy klucz do jego komnat, a nie wiem
gdzie jest drugi...


szukaj w komnatach na piętrze w zamku, powinny leżeć gdzieś na półkach, jeden klucz jest chyba gdzieś w budynku w kórym stoi Engor, klucz powinien być gdzieś na piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:17, Abi Dalzim napisał:

Ale ja właśnie pytam o część drugą... Bo klucz do pierwszej sali znalazłem, a do dalszej części
(wieży) nie mam..


A to sorki:) nie wiedziałem gdyz nigdy tym się nie zajmowałem:) Nie wiem gdzie te klucze ale napewno znajdziesz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jesteśmy przy kluczach to czy można się dostać do pomieszczenia w zamku w Górniczej Dolinie gdzie w pierwszej części była kuźnia? Jeśli tak to gdzie znaleść klucz i co tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:29, com5 napisał:

Jeśli już jesteśmy przy kluczach to czy można się dostać do pomieszczenia w zamku w Górniczej
Dolinie gdzie w pierwszej części była kuźnia? Jeśli tak to gdzie znaleść klucz i co tam jest?


hmm... kuźnia? chodzi Ci o ten budynek który zaraz po wejściu do zamku znajduje się po prawej stronie? jeśli tak to klucz do niego chyba ma paladyn (nie ma on imienia) pilnujący wejścia do tego budynku, można mu zabrać klucz poprzez kradzież kieszonkową lub go po prostu stłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:36, cinus` napisał:

hmm... kuźnia? chodzi Ci o ten budynek który zaraz po wejściu do zamku znajduje się po prawej
stronie? jeśli tak to klucz do niego chyba ma paladyn (nie ma on imienia) pilnujący wejścia
do tego budynku, można mu zabrać klucz poprzez kradzież kieszonkową lub go po prostu stłuc.


Tak chodzi mi o ten budynek. A nie pamiętasz jakiej zręczności potrzeba do okradnięcia tego paladnyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:38, com5 napisał:

Tak chodzi mi o ten budynek. A nie pamiętasz jakiej zręczności potrzeba do okradnięcia tego paladnyna?


niestety nie pamiętam, w każdym bądź razie trzeba było mieć dosyć sporo zręczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialiście się kiedyś co stało się z tymi wszystkimi ludźmi uwięzionyumi w Koloni? W Gothicu II podano informacje że większość została bandytami, ale przecież w Gothicu II nie było tylu bandytów żeby zastąpić nawet połowe zbiegłych więźniów z Koloni.
Więc co stało się z resztą? Twórcy gry chyba nie usuneli tylu bohaterów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:56, com5 napisał:

Zastanawialiście się kiedyś co stało się z tymi wszystkimi ludźmi uwięzionyumi w Koloni? W
Gothicu II podano informacje że większość została bandytami, ale przecież w Gothicu II nie
było tylu bandytów żeby zastąpić nawet połowe zbiegłych więźniów z Koloni.
Więc co stało się z resztą? Twórcy gry chyba nie usuneli tylu bohaterów?

Prezcież orkowie zaatakowali kolonie... po prostu ich wybili... tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:58, Cronos napisał:

Prezcież orkowie zaatakowali kolonie... po prostu ich wybili... tylko tyle...


No tak, zapomniałem o hordzie orków niszczących wszystko na swojej drodze. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 21:59, com5 napisał:

No tak, zapomniałem o hordzie orków niszczących wszystko na swojej drodze. Sorry

Zdarza się :-) bardziej ciekawy jestem czy wojne z orkami przetrwa Lord Hagen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:38, com5 napisał:

Ile punktów nauki trzeba wytdać żeby nauczyć się robić miksturki trwale zwiększające współczynniki?

20 pkt,plus pare punktów na podstawowe misktury,które trzeba znać,zanim się zacznie nauczać specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:55, com5 napisał:

A gdzie można zdobyć miksturki siły?

generalnie to ciężko zdobyć takie mikstury, ale od 2 rozdziału miks. siły ma kolo na targu inni też coś tam mają.
Miks. zręcz. jest w skarbcu złodziei, jest też tam gdzie gniazdo polnych besti, koło bazy Lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:55, com5 napisał:

A gdzie można zdobyć miksturki siły?

Można je kupić w późniejszych etapach gry, lub dostać w ramach niektórych zadań. ( np. W górniczej dolinie od jednego z paladynów) Znaleźć je trudno(nie pamiętam bym takową znalazł) Najlepiej jest się po prostu nauczyć ich robienia(składników znajdziesz pełno,ale trza się nauczyć wytwarzania)

Jedna mikstura jest w ładowni statku paladynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartym rozdziale mam 2 miksturki siły i 5 miksturek zręczności. Zdziwiła nie ta dysproporcja i dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:05, com5 napisał:

W czwartym rozdziale mam 2 miksturki siły i 5 miksturek zręczności. Zdziwiła nie ta dysproporcja
i dlatego pytam.

Misktur siły jest po prostu mniej:) Trzeba się samemu nauczyć jej wytwarzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom zaliczylem Noc Kruka (i G2 jako najemnik). Dziekuje wam za rady i pomoc w pokonaniu niektorych trudnosci. Teraz czas odinstalowac NK z kompa i skasowac save''y. Jeszcze raz dziekuje i narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować