Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Powiedz mi, ten mod doczekał się wersji PL? Miałem na niego wielką chrapkę ze 3 lata temu, ale mimo, że rosyjski trochę znam, to nie ogarniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 20:30, Pitej napisał:

Powiedz mi, ten mod doczekał się wersji PL? Miałem na niego wielką chrapkę ze 3 lata
temu, ale mimo, że rosyjski trochę znam, to nie ogarniałem.


Z tego co widze to coś jest, ale nad konktetnym spolszczeniem pozbawionym bledow nadal pracują :p
http://themodders.org/index.php?/topic/8984-gothic-2-returningrebalance-auto-pl-done/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... tyle czasu minęło. Oni NIGDY tego spolszczenia nie skończą...

No nic, jak zachce mi się znów grać w Gothica to zainstaluje sobie Returning + takie spolszczenie, jakie będzie. Grunt żeby działało i żeby z grubsza dało się zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 21:40, Pitej napisał:

Ehhh... tyle czasu minęło. Oni NIGDY tego spolszczenia nie skończą...

No nic, jak zachce mi się znów grać w Gothica to zainstaluje sobie Returning + takie
spolszczenie, jakie będzie. Grunt żeby działało i żeby z grubsza dało się zrozumieć.


Ja na dniach bede testował, ale poki co chce przejsc calą gre z Golden Modem - Podobno dodaje sporo smaczków do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 22:10, Almarcino napisał:

Ja na dniach bede testował, ale poki co chce przejsc calą gre z Golden Modem - Podobno
dodaje sporo smaczków do gry :)


Jak zaczniesz grać to daj znać jak to wygląda.

Co do Golden Moda, nie słyszałem o nim [ ale to w sumie nic dziwnego, bo już dośc dawno się tym nie interesowałem ] on jest do jedynki? W wyszukiwarce coś mi wyskoczyło... wygląda okej.

W sumie, to dobry pomysł, w jedynkę ze dwa lata nie grałem. Może przejdę sobie obie części po kolei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 22:52, Pitej napisał:

> Ja na dniach bede testował, ale poki co chce przejsc calą gre z Golden Modem - Podobno

> dodaje sporo smaczków do gry :)

Jak zaczniesz grać to daj znać jak to wygląda.

Co do Golden Moda, nie słyszałem o nim [ ale to w sumie nic dziwnego, bo już dośc dawno
się tym nie interesowałem ] on jest do jedynki? W wyszukiwarce coś mi wyskoczyło... wygląda
okej.

W sumie, to dobry pomysł, w jedynkę ze dwa lata nie grałem. Może przejdę sobie obie części
po kolei...


Tak, tak- zapomnialem dodać, że to do jedynki. Ja wlasnie od tego chce zacząc i zrobie sobie taki maratonik :D
http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Golden_Mod - tutaj masz dokładny opis. Wygląda naprawde super, zwlaszcza, ze urozmaica to co już większość pokochała. Można zostac guru...na to sie napewno skusze! mod wazy 10 mb plus 1mb spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem...
Otóż Fernando... nie jest opętany! Po powrocie z górniczej doliny nie mogę go zapytać czy wszystko w porządku, więc nie przemienia się i tym samym nie ma almanachu opętanych. Vino normalnie pracuje w polu, innych nie sprawdzałem. Można to jakoś odkręcić inaczej, niż wczytując save? Czy da się grać bez tego zadania?? Bo delikatnie się zmartwiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, z powodu awarii karty graficznej musiałem przesiąść się na ten komputer:
Windows XP SP3
Intel Celeron 2.4Ghz - podkręcony do 3.0Ghz
768MB DDR RAM 333Mhz
ATI RADEON X1300 256MB AGP
Zasilacz - jakiś FEEL III 350W

Jako fan Gothica zainstalowałem pierwszą i drugą cześć z dodatkiem, jedynka chodzi ładnie, bez zacięc na najwyższej rozdzielczości, detalach i widoczności, natomiast mam problem z Gothic 2 Noc Kruka.
W Porcie przy najwyższej widoczności bez nieba, fal itd.
Najniższe detale - 11FPS
Najwyższe detale - 7FPS
Kiedy zmniejszam widoczność - dopiero przy 20% da się grać - jest te 35-40FPS.
Poza miastem jest podobnie.
Czy istnieje możliwość, żeby pograć bez zacięć przy ładnej grafice?
Czy odinstalowanie dodatku zwiększy ilość FPS?
P.S.- Grę uruchamiam przez GameBoostera, dzięki czemu mam 560MB wolnej pamięci RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra już jest taka na jednym komputerze chodzi dobrze a na drugim gorzej.Ja na swoim (konfig w podpisie) musiałem wziąć widoczność 140 by mieć te stale fps w porcie przy widoczności 300% miałem z 25-30 fps.
A jedynka zawsze ci będzie ładnie chodzić bo ma ograniczenie do 21 fps możesz sobie patcha ściągnąć co odblokowuje 60;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się co prawda gra wyłączała a nie zacinała, ale może będę mógł pomóc. Spróbuj wyłączyć internet, antywirusa i procesy rundll32.exe (ja mam np. 2 takie procesy). U mnie wyeliminowało to wszelkie problemy. Czy zadziała to nie wiem, ale spróbować watro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odkopuję, ale teraz dopiero zauważyłem:

Dnia 15.01.2012 o 14:35, Pitej napisał:

Dzięki za ten post, w końcu mogę sobie zagrać w rodzielczości 1600x900, ale żeby nie
było tak różowo to mam problem ;)

Za każdym razem, przed włączeniem gry musze to robić, bo ustawienia się resetują do domyslnych
800x600. Da się coś z tym zrobić? Gram na podstawce.


Na to też jest rozwiązanie, ale chyba tylko do NK - http://themodders.org/index.php?/topic/13902-gothic-2-nk-widescreen/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 18:44, Karol44 napisał:

Mówię o tym bo niedawno wyszło GMPA wzorowane na SAMP multiplayerze GTA San Andreas.
Według mnie 100 x lepiej się gra!


Masz linka do info na ten temat ? Chętnie spojrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszkoliłem się w broniach jednorecznych do 34% i teraz chcę nauczyć się broni dwurecznych ale nauka powyżej 34% kosztuje 2PN za 1 pkt umiejętności walki...To bug czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 17:06, pkrzysiek25 napisał:

Wyszkoliłem się w broniach jednorecznych do 34% i teraz chcę nauczyć się broni dwurecznych
ale nauka powyżej 34% kosztuje 2PN za 1 pkt umiejętności walki...To bug czy to normalne?


Normalne,chociaż wnerwiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 17:27, bobobo napisał:

> Wyszkoliłem się w broniach jednorecznych do 34% i teraz chcę nauczyć się broni dwurecznych

> ale nauka powyżej 34% kosztuje 2PN za 1 pkt umiejętności walki...To bug czy to normalne?


Normalne,chociaż wnerwiające.


ehh zmyliły mnie te gadki nauczycieli o tym że nie ma różnicy czy uczę się na raz obu broni czy tylko jednej bo ostatecznie koszt wyjdzie taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować