Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Miecz można konsekrować chyba tylko raz.... A jeżeli więcej razy, to musisz mieć ostrze magiczne ( z rudy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 18:57, pinu? napisał:

witam mam problem. Otóż jestem w piątym rozdziale i mam łzy innosa i konsekrowałem miecz już
raz ale dopiero w piątym rozdziale i jak podchodzę do kapliczki innosa to pisze módl się i
koniec co robić żeby móc konsekrować drugi raz miecz??Proszę o odpowiedź.

Chyba błąd gry. Wystarczy mieć łzy w ekwipunku i podejść do kapliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Darkstar181 mowi prawdę, to może..... wyrzuć łzy z ekwipunku, podejdź do kapliczki, módl się, "wyłącz" kapliczkę, weź łzy, podejdź i konsekruj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 19:20, WorldWar3PL napisał:

Jeżeli Darkstar181 mowi prawdę, to może..... wyrzuć łzy z ekwipunku, podejdź do kapliczki,
módl się, "wyłącz" kapliczkę, weź łzy, podejdź i konsekruj ?

Taa, jestem pewien że miecz można dwa razy konsekrować.Najpierw jest miecz paladyna(czy coś takiego) a później Święty kat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 19:52, Crazy frogus napisał:

Musisz konekrować miecz 1 raz, później jak masz Łzy Innosa musisz przeczytać w podziemiach
ALMANACH. Wtedy powinno działać:)


ale ja przeczytałen ten almanach i nadal nie mogę
worldwar3pl->>>>>>> zrobił talk jak ty mówisz i też nie mogę
co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 20:05, pinu? napisał:

> Musisz konekrować miecz 1 raz, później jak masz Łzy Innosa musisz przeczytać w podziemiach

> ALMANACH. Wtedy powinno działać:)

ale ja przeczytałen ten almanach i nadal nie mogę
worldwar3pl->>>>>>> zrobił talk jak ty mówisz i też nie mogę
co mam robić

Chyba już nic nie zrobisz. Wygląda to na błąd gry.
Na pewno przeczytałeś Almanach? Na pewno masz łzy innosa przy sobie? Na pewno konsekrowałeś już raz miecz? Na pewno masz miecz w ekwipunku? Na pewno jesteś przy kapliczce Innosa,nie Beliara? :)
Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś nie, to nadrób zaległości. W inny wypadku jest to błąd gry,i niestety nic nie zrobisz.
Ale spoko,jest jeszcze Smocza Zguba, znacznie lepszy miecz:) No i Topór Bersekera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jest miecz paladyna(czy coś

Dnia 12.07.2006 o 19:23, Darkstar181 napisał:

takiego) a później Święty kat.

Miecza paladyna nie można konsekrować trzeba kupić miecz u Harada w mieście iść do klasztoru tam konsekrować miecz (za kase) i tam w którymś rozdziale chyba 5 czytasz almanach w podziemiach klasztoru ale musisz go przeczytać (bo ja raz se poszedłem do podziemi nie przeczytałem zdenerwowałem sie i musiałem sie wrucić)idziesz do kapliczki w klasztorze (już nie pamiętam czy trzeba rozmawiać z pyrokarem czy nie) i konsekrujesz miecz za pomocą łez innosa masz albo święty kat albo gniew innosa zależnie czy miałeś miecz jedno lub dwuręczny morzesz sie cieszyćmieczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 20:51, Crazy frogus napisał:

A może on podchodzi do nie tej kapliczki?:)Bpo trzeba TYLKo do tej gdzie się miecz konsekruje!:)


możliwe ale ja konsekrowałem miecz w klasztorze dwa razy
P.S. sory pinu ale niechce mi sie przechodzić dla ciebie gry żeby to sprawdzić bo może nie można już konsekrować miecza jeśli 1 raz sie to robi w 5 rozdziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 20:48, Henrikoo napisał:

Najpierw jest miecz paladyna(czy coś
> takiego) a później Święty kat.

Ej,wiem że trzeba kupić od Harada. To są miecze dla PALADYNÓW więc napisałem że miecz paladyna. I nie wiem po co mi piszesz cały porces konsekracji,skoro sam napisałem wszystko w omich postach.Po co piszesz to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 22:33, olki77 napisał:

Co robi czar Zniszczenie Ożywieńca i Tchnienie Śmierci ?

Co do pierszego to chyba sam tytuł powinien ci wytłumaczyć,nie?Zombi mają przekichane:) Drugiego zaklęcia nie pametam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tchnienie o ile mnie pamiec nie myli to atakowało jakby lodowa fala tylko zadaje bardzo duzo obrazen :D
Pamietam jak uzyłem w Dworze Irdorarth na półkowniku orków i wszystkich w pomieszczeniu wymiotło :)O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że przy rzucaniu czaru Tchnienie śmierci pojawiła się czaszka i kłębiasty dymek a obrażenia 600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, może nie czaszka, ale ręka wygląda na spopieloną (czarno-szary dym się unosi) a obrażenia 500 nie 600. :)
Pamiętacie to : "KHADOSH EMEM KADAR. Otwórz się!". (I w tym momencie smok-ożywieniec narobił pod siebie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z komnatami Adanosa. W I komnacie przycisnałem wszystkie przyciski w różnej kolejności, co kończyło się uruchomieniem pułapki. wreszcze przeciskając się blisko ściany wpadłem do II komnaty, pokonałem kamiennych strażników i koniec nie weim co dalej. Może Ktoś zna przepis na przejście, pozostałych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:10, JaLe napisał:

Mam problem z komnatami Adanosa


A możesz powiedzieć gdzie sąte komnaty bo jakoś ich nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrikoo
Jest to w światyni w obozie Bandytów. Tam gdzie Kruk wydobył od kapłana Khardimona sposób na wejscie do swiatyni.
JaLe
Proponuje jednak ponaciskac guziki kolejnosc to 1 5 3, dalej juz powinienes sobie poradzic :D
Jesli jednak cos Ci sprawi problem pisz śmiało :)
Pamietaj tylko by kazdy guzik nacisnac tylko raz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować