Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Może mi ktos dac porady jak grac w gothic 2 bo nie ogarniam tej czescii.Zrobilem zadania dla najemnikow oraz dla czeladnikow.I gdy ide do 2 aktu najemnikiem mam 5 lev nie moge go zrobić.Czyli co mam grindowac lev czy moze zrobic noc kruka żeby mi bylo lzej w 2 akcie ?.Moja postac wyglada tak 50 sily,10% 2 reczne miecze ,sciaganie skór i wyrabianie dobrych mieczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 17:10, hammerfall87 napisał:

Może mi ktos dac porady jak grac w gothic 2 bo nie ogarniam tej czescii.Zrobilem zadania
dla najemnikow oraz dla czeladnikow.I gdy ide do 2 aktu najemnikiem mam 5 lev nie moge
go zrobić.Czyli co mam grindowac lev czy moze zrobic noc kruka żeby mi bylo lzej w 2
akcie ?.

No przydałoby się trochę zadań porobić, 5 lvl to trochę za mało na Górniczą Dolinę, a tym bardziej na Noc Kruka, z 8-10 lvl chyba powinien dać radę, ale dokładnie nie pamiętam, bo już dawno temu grałem.
W każdym bądź razie zadań nie powinno brakować, aby wylewelować na jakiś 12-13 lvl, mi się zdarzało pierwszy rozdział kończyć na 17-18 lvlu nawet, ale wtedy dużo mobów biłem.

Dnia 23.06.2013 o 17:10, hammerfall87 napisał:

Moja postac wyglada tak 50 sily,10% 2 reczne miecze ,sciaganie skór i wyrabianie dobrych mieczy.

Przypakuj trochę w te miecze dwuręczne lub jednoręczne, jak wolisz, tak żeby było te 30%, przy 30%, 60%, 90% nowe kombosy się odblokowywują i walka staje się łątwiejsza, no przede wszystkim i masz też 30% szans na max obrażenia zamiast 10%. Inwestowanie w samą siłę nie jest najlepszym pomysłem, trzeba też równolegle w którąś broń pakować.
I mały tip: wszelkie atrybuty typu miecze dwuręczne, jednoręczne, siła, mana itp. rozwijaj do 29, 59, 89, wtedy podbij za 5 pkt tak było 34, 64, 94, przy tych progach (30, 60, 90,120) ilość punktów nauki się zwiększa aby podbić te atrybuty o 1 pkt. Podbijając wtedy o 5 pkt nauki nadal używasz ilość punktów nauki z niższego progu, więc robiąc tak oszczędzasz 4 punkty nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 poziom???
Człowieku ja na 13 boje się iść do Doliny, w dodatku tylko na podstawce, w NK jest trudniej. Oczyść całe Khorinis z potworków co najmniej. Nie wiem jak tam w Nocy Kruka z atrybutami, ale 5 poziom to o wiele za nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc wydawało mi się, że niemożliwe jest zrobić pierwszy akt i mieć jedynie 5 lvl. :P Wracaj jak najszybciej do Khorinis, rób zadania, zabijaj potwory (np. polne bestie, jest ich cała masa, atakują w pojedynkę, nie są zbyt silne i dają 80 punktów expa - czają się w pobliżu pól). A potem idź do Jarkendaru i przejdź całą wątek z dodatku zanim wrócisz i udasz się do GD. Ja ostatnio szedłem tam na 20 lvlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 18:55, Rusty-Luke napisał:

Prawdę mówiąc wydawało mi się, że niemożliwe jest zrobić pierwszy akt i mieć jedynie
5 lvl. :P

Jak zostaniesz obywatelem i strażnikiem od razu bez chodzenia po klasztorach i farmach to nawet i na niższym :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostąpię Próby Ognia? Służbę społeczności mam zaliczoną dostęp do biblioteki jest, tyle że przepis Neorasowi dałem po tym jak dostałem klucz do biblioteki. W ogóle jak gadam z Neorasem to nie mam opcji oddania mu przepisu, nawet takiego zadania nie ma na liście. Przepis pokazałem Opolosowi i normalnie zadanie jest zaliczone. Co teraz? Utknąłem bo do Wodnego Kręgu mnie nie wpuszczą, do Hagena też, Jarkendar zamknięty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 00:24, M_S_13 napisał:

Kiedy dostąpię Próby Ognia? Służbę społeczności mam zaliczoną dostęp do biblioteki jest,
tyle że przepis Neorasowi dałem po tym jak dostałem klucz do biblioteki. W ogóle jak
gadam z Neorasem to nie mam opcji oddania mu przepisu, nawet takiego zadania nie ma na
liście. Przepis pokazałem Opolosowi i normalnie zadanie jest zaliczone. Co teraz? Utknąłem
bo do Wodnego Kręgu mnie nie wpuszczą, do Hagena też, Jarkendar zamknięty;/


Przeczytałeś wszystkie książki w bibliotece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Trochę już czasu minęło nim ostatni raz grałem więc postanowiłem sobie Gothica 2 przypomnieć. Chodzi o to że znam tą grę praktycznie na wylot (no może za każdy krzak czy do każdej jaskini nie zajrzałem ale było tego dużo)
tak więc chce to jakoś urozmaicić ale niestety co szukam jakichś modów to znajduje tylko nowe historię ale nic ciekawego do podstawki. Znacie może cos wartego polecenia? Co dobre na Noc Kruka wam przychodzi do głowy zapewne sprawdzę. Najróżniejsze rzeczy, nawet jakieś boskie itemy czy inne ułatwiacie byle coś nowego do starej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym modem i właściwie jednym z niewielu, który nie wprowadza zupełnie nowej historii i bohatera jest rosyjski Returning. Jeśli nie grałeś, nie słyszałeś to polecam. Przygotuj się na hiper wysoki poziom trudności i wiele zmarnowanych... to znaczy spędzonych godzin przed ekranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra w multiplayer G2:NK :P Nie ma cziterów, ludzie pół na pół bandyckie podejście i przyjazne. Ogólnie podexpić w świecie gothica jest fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 09:54, Pitej napisał:

Największym modem i właściwie jednym z niewielu, który nie wprowadza zupełnie nowej historii
i bohatera jest rosyjski Returning. Jeśli nie grałeś, nie słyszałeś to polecam. Przygotuj
się na hiper wysoki poziom trudności i wiele zmarnowanych... to znaczy spędzonych godzin
przed ekranem.


Słyszałem o nim i miałęm zamiar się przybrać ale wcześniej chciałem skończyć NK. Tyle co szukałem to praktycznie wszystko to nowe opowieści albo paczki tekstur aż dziwi mnie że praktycznie nic nie ma do podstawowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 10:50, Bithda napisał:

Fajnie się gra w multiplayer G2:NK :P Nie ma cziterów, ludzie pół na pół bandyckie podejście
i przyjazne. Ogólnie podexpić w świecie gothica jest fajnie :D

A jak ten multiplayer wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam byłem ciekaw i poszukałem. Widziałem kilka filmów na jutubie i jakoś nie powalało na nogi. Żadnych npców nie ma. Ba, nawet zwierząt czy orków nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 15:36, SiDi napisał:

Sam byłem ciekaw i poszukałem. Widziałem kilka filmów na jutubie i jakoś nie powalało
na nogi. Żadnych npców nie ma. Ba, nawet zwierząt czy orków nie widziałem.


Ale za to są trolle!

Haha!

Czaicie, inni gracze, trolle...

...haha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 15:36, SiDi napisał:

Sam byłem ciekaw i poszukałem. Widziałem kilka filmów na jutubie i jakoś nie powalało
na nogi. Żadnych npców nie ma. Ba, nawet zwierząt czy orków nie widziałem.

To chyba widziałeś coś sprzed roku.
Są NPC''y w Khorinis, i to sporo.
Jest ochronka nad samym Khorinis- broni w nim nie wyciągniesz.
Orki są, zwierzęta się spawnują.
O co chodzi? Masz stare dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 21:56, hammerfall87 napisał:

wbiłem w mękacb 10 lev mam 60 sily i 35 %-2 recznej moge sie wybrac do górniczej doliny
zrobic dodatek noc kruka ?


Skończ Jarkendar, wrócisz przypakowany i już będziesz mógł przetrwać w Dolinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować