Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 12:28, Priam napisał:

Nie ma mojego ulubionego tematu o Gothicu! Zakładam nowy bym mógł na nowo zacząc postować. Zadawajcie tu pytania i odpowiadajcie na inne. Wyrażajcie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:31, Priam napisał:

> Nie ma mojego ulubionego tematu o Gothicu! Zakładam nowy bym mógł na nowo zacząc postować. Zadawajcie tu pytania i
odpowiadajcie na inne. Wyrażajcie opinie.


tia jeszcze 3 razy tak zrob :( ah co za ludzie :) tamacik o gothicu sie napewno przyda (ale po co dublowac posty) a moze jest jakis plan wydawniczy wydajnia G2 + Noc Kruka za powiedzmy 99 i zeby wszystko mozna bylo w wPLN zaplacic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a moze jest jakis plan wydawniczy wydajnia G2 + Noc Kruka za powiedzmy 99

Dnia 06.10.2005 o 12:45, Brad napisał:

i zeby wszystko mozna bylo w wPLN zaplacic :)



Heheheh a kto by nie chciał? :D Gothic to dla mnie pozycja kultowa i obowiązkowa, nie wyobrażam sobie nie mieć oryginałów tej wspaniałej gry :) Pamiętam jak grałem w nią po raz pierwszy w 2002 roku, świata poza nią nie widziałem :) moja nauka w budzie na tym ucierpiała ^^. Potem wyszedł G2 i potem była już masakra :D:D
Kto nie grał a lubi RPG i fantasy, jest wyrozumiały jeśli chodzi o sterowanie to będzie tą grą zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Gothic I pożyczyłem od kolegi i od tego czasu zawsze kupuję kolejne wydanie. Według mnie Gothic 2:Noc Kruka to najlepsza gra o jakiej słyszałem. Przeszłem dwa pierwsze wydania, a w Nocy Kruka zatrzymałem się przy tym jak Saturas kazał mi przynieść różne kamienne tablice, czy coś takiego. Co trzeba mu przynosić? Kompletnie nie wiem. W obozie bandytów słyszałem o jakiś tablicach zielonych z którymi można było wejść do obozu. Gdy wypełniłem wszystki misje, które mi kazał zrobić człowiek, który ma kamienne tablize powiedział, że już ktoś za mnie wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.. Gothic To gra kultowa. JooWood''owi należą się gratulacje za tak wspaniałą produkcję. Chodz... Noc Kruka jest wyraźnie gorsza od starego nie zmodyfikowanego G2. (IMO ofcorse).

PS: Portal chodzi 0,5h. A już się spam zrobił ,że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, w diabły! Przepadły stare posty. Naprawdę szkoda, bo był to kawał zdrowej, ciekawej lektury. No i teraz nieprędko będzie gadanie ,,że coś już wiele razy było w wątku" :).

Ale ja nie o tym miałem... W każdym razie, pytanko: Kto i gdzie może nauczyć mnie akrobatyki? Podobno ta umiejętność powróciła do serii wraz z Nocą Kruka. W ,,jedynce" uczył jej Buster. Jeśli to rzeczywiście on robi to dalej to czy w dwójce trzeba być Łowcą Smoków, aby móc się akrobatyki nauczyć. Bo grałem już Paladynem i Magiem Ognia i nie przypominam sobie by ktokolwiek (a tymbardziej on) miał w rozmowie dostępną opcję nauki tej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:52, Hopeless napisał:

Ale ja nie o tym miałem... W każdym razie, pytanko: Kto i gdzie może
nauczyć mnie akrobatyki?


nikt tego nie uczy, jak postac dobije do 90 pkt zrecznosci (nawet z przedmiotami) to postac wtedy otrzyma ta umiejetnosc, ktora objawia sie glownie dluzszymi skokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:26, Priam napisał:

Ja Gothic I pożyczyłem od kolegi i od tego czasu zawsze kupuję kolejne wydanie. Według mnie Gothic 2:Noc Kruka to najlepsza
gra o jakiej słyszałem. Przeszłem dwa pierwsze wydania, a w Nocy Kruka zatrzymałem się przy tym jak Saturas kazał mi przynieść
różne kamienne tablice, czy coś takiego. Co trzeba mu przynosić? Kompletnie nie wiem. W obozie bandytów słyszałem o jakiś
tablicach zielonych z którymi można było wejść do obozu. Gdy wypełniłem wszystki misje, które mi kazał zrobić człowiek,
który ma kamienne tablize powiedział, że już ktoś za mnie wszedł.


te kamienne tablice to dodatkowe zadania,ale jeśli chcesz je zebrać to masz dwa wyjśćia:
1.Zabić Kruka,bo on ma wszystkie przysobie
2.Chodzić po ruinach w całej dolinie Jarkendaru i je pokolei zdobywać..
Jak chodzi o drugi sposób to z tego co pamiętam to czerwona jest w obozie bandytów,zielona gdzieś na bagnach,pamiętam też ze jedna była w bibliotece w kanionie a pozostałe dwie to niepamiętam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodząc wokół ruin Jarkendaru zaszyłem się do miejsca, gdzie dwóch kamiennych strażników pilnowało magicznego łuku i magicznych strzał. Czy ktoś wie co z tym można zrobić i czy to coś daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

------> trollf
Przepraszam, że to nie bezpośrednia odpowiedź, ale nie ma (!!!) takiej możliwości (tzn. odpowiadania na odpowiedź) - przynajmniej tak mi się wydaje.

Wiem, na czym polega akrobatyka - wszak jedynkę Gothica dobrze znam, a jej nie dało się chyba przejść bez opanowanej akrobatyki. Tak czy siak - dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 13:26, Priam napisał:

Ja Gothic I pożyczyłem od kolegi i od tego czasu zawsze kupuję kolejne wydanie. Według mnie Gothic 2:Noc Kruka to najlepsza
gra o jakiej słyszałem. Przeszłem dwa pierwsze wydania, a w Nocy Kruka zatrzymałem się przy tym jak Saturas kazał mi przynieść
różne kamienne tablice, czy coś takiego. Co trzeba mu przynosić? Kompletnie nie wiem. W obozie bandytów słyszałem o jakiś
tablicach zielonych z którymi można było wejść do obozu. Gdy wypełniłem wszystki misje, które mi kazał zrobić człowiek,
który ma kamienne tablize powiedział, że już ktoś za mnie wszedł.



http://www.gothic.games.pl/obrazy/mapy/normal/Jarkendar.jpg << tu jest mapa z pięknie oznaczonym całym Jankendarem. Gdzie tabliczki? DomUczonych, DomStrażnikówUmarłych(gdy bedziesz tuż przed budynkiem na lewo jest most, jak dobrze popetrzysz to zobaczysz niebieskie światło, spróbuj tam sie dostać i wrócić:)0, DomKapłanów, DomUzdrowicieli , a jedną to uz chyba masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną tabliczkę mam, ponieważ rozwiązałem zadanie za które miałem być wpuszczony do obozu bandytów. Dzięki za odpowiedź na post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:51, Priam napisał:

Chodząc wokół ruin Jarkendaru zaszyłem się do miejsca, gdzie dwóch kamiennych strażników pilnowało magicznego łuku i magicznych
strzał. Czy ktoś wie co z tym można zrobić i czy to coś daje?


w Jarkendarze jest magiczny łuk i magiczna kusza,są to dosyć dobre bronie ale jako amunicji do owego łuku można użyć tylko magicznych strzał a do magicznej kuszy tylko magicznych bełtów których jest dość mało,bo tylko 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:07, mathewmw napisał:

> Chodząc wokół ruin Jarkendaru zaszyłem się do miejsca, gdzie dwóch kamiennych strażników pilnowało magicznego łuku
i magicznych
> strzał. Czy ktoś wie co z tym można zrobić i czy to coś daje?

w Jarkendarze jest magiczny łuk i magiczna
kusza,są to dosyć dobre bronie ale jako amunicji do owego łuku można użyć tylko magicznych strzał a do magicznej kuszy tylko
magicznych bełtów których jest dość mało,bo tylko 10


A nie można zrobić takich strzał, czy bełtów będąc Magiem Ognia i członkiem Wodnego Kręgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:51, Priam napisał:

Chodząc wokół ruin Jarkendaru zaszyłem się do miejsca, gdzie dwóch kamiennych strażników pilnowało magicznego łuku i magicznych
strzał. Czy ktoś wie co z tym można zrobić i czy to coś daje?



Kamiennych strażników rozwalasz, broń fajnie wygląda w nocy :P a daje stuprocętową celność i atak tzn. jeden strzał=jeden wróg (o ile dobrze pamiętam)
PS. Jest jeszcze jedna podobna broń. Wiecie gdzie:>? Bo ja nie pamiętam (kiedy to ja w Noc Kruka grałem??).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:09, Priam napisał:

A nie można zrobić takich strzał, czy bełtów będąc Magiem Ognia i członkiem Wodnego Kręgu?


Wedle mojego stanu wiedzy, magicznych bełtów ani strzał nigdzie nie da się kupić. Nie mozna ich tez zrobić :(
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:16, walgierz napisał:

Wedle mojego stanu wiedzy,
magicznych bełtów ani strzał nigdzie nie da się kupić. Nie mozna ich tez zrobić :(
Pozdrawiam

No własnie to jest głupie...:( bo z magiczną kuszą niezłą zadyme mozna robic...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach/

Dnia 06.10.2005 o 15:09, Priam napisał:

A nie można zrobić takich
strzał, czy bełtów będąc Magiem Ognia i członkiem Wodnego Kręgu?


No wlasnie nie mozna i w tym problem :/ W uczciwy sposob sie nie da! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:03, Milteen napisał:

ciach/
> A nie można zrobić takich
> strzał, czy bełtów będąc Magiem Ognia i członkiem Wodnego Kręgu?

No wlasnie
nie mozna i w tym problem :/ W uczciwy sposob sie nie da! :]


tak wojownikiem też się nie da a bełtów jest tylko 8!~111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować