Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 17:59, Megarion napisał:

Czy Noc Kruka jest jeszcze dostępna w sprzedaży? Była jakaś stara promocja, że przy rejestracji
G2 z Extra Gry możesz sobie kupić NK za 2 dychy, ale to już chyba dawno minęło.


Oddzielnie nie ma dodatku jest tylko w zlotej edycji Gothica 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale nie do końca tylko dla dodatku :) Otrzymujesz również Gothic I, Gothic II i dodatek, więc już na taki zestaw można się skusić, chociaż lepiej poczekać jeszcze rok i pewnie będzie do kupienia w NXK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz, tutaj masz wszystko ładnie wydane, w jednym świecącym pudełeczku, które bardzo ładnie się prezentuje na półeczce :) Lecz rzeczywiście, na twoim miejscu, dla samego dodatku nie kupiłbym całej Sagi, przecież to jest absurdalne :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:18, harnas14 napisał:

wie ktoś morze gdzie moge nauczyć się otwierania skrzyń ? tylko nie u bandytów bo tam wejść
nie moge bo sprzedałem gdzieś ich zbroje

Np. u stolarza Thorbena w Khorinis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 22:20, Remember_The_Name napisał:

Np. u stolarza Thorbena w Khorinis.

no tak ale chodzi mi o jarkendar, bo nie chce mi sie wracać do khorinis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:22, harnas14 napisał:

no tak ale chodzi mi o jarkendar, bo nie chce mi sie wracać do khorinis

W takim razie nie jestem pewien, ale chyba któryś z piratów uczy otwierania zamków (jak nie, to niech mnie ktoś poprawi, bo dawno nie grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Jarkendarze, jeden z piratów [Bill bodajże], uczy zdolności złodziejskiej, ale nie jest to otwieranie zamków, tylko kradzież kieszonkowa ;) .

Dawno nie grałem w Noc Kruka, ale z tego co pamiętam to otwierania zamków uczy tylko Thorben i Ramirez czyli najprawdopodobniej będziesz musiał wrócić się do Khorinis ^^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:01, tykus napisał:

Cze, mam pewien problem.
Jestem w Jarkendarze, załatwiłem Bloodwyna, wyszłem z kopalnii i zapisałem. Zrobiłem ze 2 kroki
i gościu podchodzi żeby zagadać, ale gra się zawiesiła (a gościu tekstury na łbie nie miał).
No cóż, jak Gothic się zawiesza, to można tylko kompa zrestartować. No to zrestartowałem, włączam
Gothica jeszcze raz, a tu stare ustawienia graficzne i sterowania. Ustawiam na normalne, chcę
wczytać grę, a tam nie ma mojego zapisu!!! Sprawdziłem w savy w folderze Gothica II i istnieje
katalog slotu nr 1, na którym był mój zapisek. W folderrze też wszystkie potrzebne pliki są.

Co robić??? Da się to jakoś przywrócić, czy muszę odkurzyć starrego save''a???

jak masz windows xp to normalne. jak kiedyś prąd wyłączyli w całym bloku to musiałem
nadrabiać 3 godziny gry.Aby temu zapobiec rób kilka savewów zapasowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko: do czego jest ten klucz z węża błotnego jak się go zabije w drodze na bagna? ja tego węża do piero zabiłem w 3 rozdziale jak wróciłem ponownie do Jarkendar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:17, harnas14 napisał:

ja mam pytanko: do czego jest ten klucz z węża błotnego jak się go zabije w drodze na bagna?
ja tego węża do piero zabiłem w 3 rozdziale jak wróciłem ponownie do Jarkendar


Jest do pokoju jakiegos kolesia w gospodzie, w Obozie Bandytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i w tym jest sęk bo ja zbroje bandyty sprzedałem :( teraz tylko mam lekki pancerz łowcy smoków, pozostaje mi tylko wybić ich obóz o ile nie ma nieśmiertelnych kolesi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:26, harnas14 napisał:

no i w tym jest sęk bo ja zbroje bandyty sprzedałem :( teraz tylko mam lekki pancerz łowcy
smoków, pozostaje mi tylko wybić ich obóz o ile nie ma nieśmiertelnych kolesi :)


A masz może pancerz obrońcy kruka? Wygląda jak ciężka zbroja strażnika z pierwszej części. Jeżeli sprzedałeś i ją, to niestety, ale masz problem - bandyci będą Ciebie atakować jeśli wejdziesz do ich obozu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:26, harnas14 napisał:

no i w tym jest sęk bo ja zbroje bandyty sprzedałem :( teraz tylko mam lekki pancerz łowcy
smoków, pozostaje mi tylko wybić ich obóz o ile nie ma nieśmiertelnych kolesi :)


Sprobuj przy pomocy kodow "wejsc" w jakiegos bandyte na obrzezach obozu, wywalic zbroje, wrocic do swojego ciala, zabic bandyte i wziac zbroje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2006 o 20:37, Luke Shadow napisał:

Sprobuj przy pomocy kodow "wejsc" w jakiegos bandyte na obrzezach obozu, wywalic zbroje, wrocic
do swojego ciala, zabic bandyte i wziac zbroje :)

no ale ja kodów nie używam obędzie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:55, harnas14 napisał:

no ale ja kodów nie używam obędzie się :)


Zakładam, że wykonałeś już cały główny wątek Nocy Kruka, prawda? Jeśli tak, to poszukaj w ekwipunku zbroi obrońcy kruka. W przypadku jej nie posiadania, poszukaj kupca, któremu sprzedałeś pancerz i odkup go od niego. I po kłopocie.
Pozdrawiam. ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale w tym wypadku, możesz się uratować tylko tym, że wklepiesz kod na jakąś zbroje...Bo od handlarza zbroi raczej nie odkupisz, a szkoda zaczynać całą rozgrywke od początku, zwlaszcza że już jesteś tak daleko :) Wiem, że pewnie to psuje całą przyjemność z rozgrywki, no ale cóż, innego rozwiązanka nie masz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować