Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Polecam się jednak wrócić do Khorinis, chyba aż tak dużo czasu ci to nie zajmie, a przy okazji może zdobędziesz trochę doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Nie jestem taki pewien. być może nie robi questów dla paladynów, więc nie ma pewnie runy do Khorinis, tylko na Farme albo do Klasztoru, zresztą runy w Jarkendarze nie działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:13, Probos napisał:

Hmm...Nie jestem taki pewien. być może nie robi questów dla paladynów, więc nie ma pewnie runy
do Khorinis, tylko na Farme albo do Klasztoru, zresztą runy w Jarkendarze nie działają :)


No tak, ale z jarkendaru przejść przez portal i uzyć runy to tez taki wieelki wysiłek nie jest. Ale potem wrócić. w sumie mi tez by się nie chciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:30, Probos napisał:

Tak, ta umiejętność bardzo wpływa na gre, zwłaszcza jeśli chodzi o zasobność sakiewki :) :D


przyda się na przykład w pozyskaniu Zguby orków9Niezły mieczyk), która leży na szczycie wieży(Piramidy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:33, Probos napisał:

Ja bym to bardziej zaliczył, do piramidki niż wieży, a można się nawet pokusić o stwierdzenie,
że jest to wieża Azteków :) Bardzo przypomina zresztą :)


Bo te piramidy były wzorowane na kulturze azteckiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd o tym wiesz ?? :) Być może, ja zresztą się nie znam więc nie mówię na ten temat już nic, chociaż warto dodać, że większość piramid Azteckich posiadało ołtarzyk, a te go nie mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:07, Probos napisał:

Ciekawe skąd o tym wiesz ?? :)


Czytalem na jakiejś stronie poświęconej Gothicowi.

>Być może, ja zresztą się nie znam więc nie mówię na ten temat

Dnia 03.12.2006 o 16:07, Probos napisał:

już nic, chociaż warto dodać, że większość piramid Azteckich posiadało ołtarzyk, a te go nie
mają :P

>

Z tego co pamiętam, ta piramida w Khornis ma ołtarz. Mogę sie mylić. Jak komuś się chce niech idzie sprawdzić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem...Jakoś sobie nie przypominam ołtarzyka, tylko długie schody do góry, a na samym szczycie skrzynia zawierająca Orkowe Znamię. Więc ołtarzyka tam chyba nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. mam taką "paczkę stali" znalazłem ją w jaskini na bagnie miał ją taki bandyta, czy da się ją otworzyć?
2. jestem w 3 rozdziale, posanowiłem wrócić do Jarkendar napić sobie exp nowymi potworkami a ich tu nie ma! są tylko niedobitki z mojego pierwszego razu jak tu byłem, czemu ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ta paczka jest do któregoś zadania, ale w tej chwili nie pamiętam :) Coś kojarzy się z Fiskiem.
2. Możliwe, ze teren z dodatku nie dostaje nowyhc potworów po II roździale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:50, Megarion napisał:

1. Ta paczka jest do któregoś zadania, ale w tej chwili nie pamiętam :) Coś kojarzy się z Fiskiem.

ten kolo co był w jaskini miał 2 paczki jedna była dla fiska a druga to ta ze stalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:53, harnas14 napisał:

ten kolo co był w jaskini miał 2 paczki jedna była dla fiska a druga to ta ze stalą


A komu stal może się przydać? Pogadaj z Huno (kowalem) w obozie bandytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2006 o 18:58, Vormulac napisał:

A komu stal może się przydać? Pogadaj z Huno (kowalem) w obozie bandytów.

on jej nie chce, czytałem z pare miesięcy temu na tym forum (chyba), że ją da się otworzyć tylko nie pamiętam gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:02, harnas14 napisał:

A komu stal może się przydać? Pogadaj z Huno (kowalem) w obozie bandytów.
on jej nie chce, czytałem z pare miesięcy temu na tym forum (chyba), że ją da się otworzyć
tylko nie pamiętam gdzie


Jeżeli chodzi o tą paczkę broni to z całą pewnością była związana z jakimś questem (dokładnie nie pamiętam - grałem ponad rok temu.) Spróbuj przejrzeć listę zadań - może tam znajdziesz jakąś wskazówkę.
Sprawa z respawnem stworów w kanionie - wróć do Jarkendaru w 4 rozdziale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:58, Vormulac napisał:

> ten kolo co był w jaskini miał 2 paczki jedna była dla fiska a druga to ta ze stalą


Ja gralem rok temu ale cos kojarze ze tego questa robilem dla Huno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować