Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2010 o 17:22, SpecShadow napisał:

Przy okazji pokażę co fajnego znalazłem na bagnach, coś dla wielkich fanów gry :]

Dla tych co chcą poznać polecam B->Marvin->B->F6->lecimy.

Nie wiem czy już o tym tu mówiłem (albo kto inny), ale pamiętam, że znalazłem na górze klifu, w kanionie samochód, podobny do jednego z "Mafii" tylko po wybuchu :D Jak skończę oglądać "Битва Українських Міст" to odpalę grę i spróbuję zrobić screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 23:31, Pitej napisał:

W sumie to Gothic włącza się w sekundkę, a miałem akurat save w Dolinie więc proszę:

To już dawno wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, macie rację, pojawiło się to już tutaj pare razy, sorki. No, ale nic, może znajdzie się ktoś kto tego nie widział albo nie wie gdzie a chciał zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 07:55, The_Nemezis napisał:

A co tam jest takiego?


Notatka pochwalna od twórców dla wiernych fanów Gothica, za do że wtykają wszędzie nos i znają każdy zakamarek krainy :]

A i chciałbym podziękować innym za pomoc w drodze Łucznika. Jak dla mnie jest to zdecydowanie najłatwiejsza klasa postaci w grze, właściwie można zrezygnować z nauki walki wręcz.
Mając łuk zadający 150 obrażeń kładłem każdego smoka 5-8 pociskami, przy czym rzeczywiście ważna była umiejętność walki łukami. Chodzi mi o odnawianie się zdrowia smoków które potrzebuje ok. sekundy aby się aktywować. Przy 100% Łuków nie aktywuje się ono tak często ^.^ Najlepsza klasa na smoki.

A, znalazłem w Sieci informacje o easter eggsie który pojawia sie gdy nie weźmiemy Oka Innosa do Dworu Irdorath. Akurat jestem w Przedostatnim akcie to mogę spróbować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 17:02, SpecShadow napisał:

A, znalazłem w Sieci informacje o easter eggsie który pojawia sie gdy nie weźmiemy Oka
Innosa do Dworu Irdorath. Akurat jestem w Przedostatnim akcie to mogę spróbować :]


Żaden easter egg. Zostajemy brutalnie opieprzeni za zostawienie tak cennego artefaktu i wyprawienie się bez niego do dworu.

Spoiler

(chyba przez Xardasa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 17:02, SpecShadow napisał:

wtykają wszędzie nos

Ta, za palisadę orków też. :P

Dnia 01.06.2010 o 17:02, SpecShadow napisał:

właściwie można zrezygnować z nauki walki
wręcz.

Że rezygnować, to może niekoniecznie - mieczyk zawsze się przyda. W końcu łukiem nikogo nie ogłuszysz, a czasami po prostu nie ma innego wyjścia. :P

Dnia 01.06.2010 o 17:02, SpecShadow napisał:

A, znalazłem w Sieci informacje o easter eggsie który pojawia sie gdy nie weźmiemy Oka
Innosa do Dworu Irdorath.

Jaki easter egg? Wiadomo mi tyle, że w przypadku braku artefaktu Milten się nieźle denerwuje, ale raczej nic ponadto. Cytat: "

Spoiler

Ech, mam nadzieję, że Twoja głupota nie będzie nas wiele kosztować

...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam że wpadam z takim pomysłem ale szukam patha do Gothica 2 Noc kruka w kturym zwierzaki i roślinki się odradzają co kilka godzin a u sprzedawców można kupić wszystkie zbroje i nie tylko.
Gdzie mogę taki path ściągnąć bo szukałem i szukałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 03:04, Tom_Garfild napisał:

Ja przepraszam że wpadam z takim pomysłem ale szukam patha do Gothica 2 Noc kruka w kturym
zwierzaki i roślinki się odradzają co kilka godzin a u sprzedawców można kupić wszystkie
zbroje i nie tylko.
Gdzie mogę taki path ściągnąć bo szukałem i szukałem

Takiego patcha nie znajdziesz bo nie ma...
Jedynie możesz poszukać jakiejś modyfikacji do tej gry, ale wątpię byś coś znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:36, astarot napisał:

Wiecie odkryłem w GOTHIC ciekawy błąd jak ściągasz i nakładasz pierścienie nonstop to
nabija się siła nawet do 700 i więcej.Czy ktoś odkrył coś podobnego?

tak ale do tego trzeba miec wlaczony Marvin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 13:31, kamil102 napisał:

wypowiadam sie o szponie beliara po xxx czasie ale
wedlug mnie najlepsza bronia jest topor berka dlatego ze ma 200 obrazen

Ma najlepsze statystki ale to i tak mam ale znaczenie bo w grę wchodzi umiejętność posługiwania się bonią i siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 13:31, kamil102 napisał:

wypowiadam sie o szponie beliara po xxx czasie ale
wedlug mnie najlepsza bronia jest topor berka dlatego ze ma 200 obrazen

Nie jest najlepszą...jest jedynie najsilniejszą ;) Topór Berserkera dużo traci na swej wartości przez relatywnie niski zasięg uderzenia...Smoczą Zgubą można dużo wygodniej wrażych osobników razić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 01:53, Sztywny_pl napisał:

Nie jest najlepszą...jest jedynie najsilniejszą ;) Topór Berserkera dużo traci na swej
wartości przez relatywnie niski zasięg uderzenia...Smoczą Zgubą można dużo wygodniej
wrażych osobników razić :]

Jeśli mam być szczery to oboma walczyło mi sie tak samo (no topór minimalnie wiecej zadawał obrażeń), ale może to dlatego że zwykłem na bloku przeciwnika podpuszczać dość blisko by potem pokroić go w kosteczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Gdzie w Khorinis można znaleźć kapliczkę Beliara. Wiem że jedna jest w Górniczej Dolinie niedaleko starej wieży Xardasa a drugo w Jarkendarze w Kanionie. Gdzie są jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować