Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2010 o 12:31, Graczka12312 napisał:

jestem w Jharkendarze...tam w obozie bandytów...ok...musze dla tego jednego Bandyty (nie
pamietam nazwy) dowiedziec sie kto tam kogos zabil i spytac o opinie...pytalam wszystkich
i zrobilam wszystko a on nic....co zrobic?


To zadanko jest troche powiazane, z piratami. tam tez poszukuja mordercy kolegow, jak go znajdziesz i zabijesz, sprawy potocza sie dalej (Chodzi o Juan´a)Jest w jaskini na wschodzie bagna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakie informacje na temat moda do NK pt. Ostatnia nadzieja? Gdzie można go pobrać? Swego czasu było o nim trochę szumu, ale ucichło i nie można go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 15:45, Paul_Rodgers napisał:

Czy ktoś ma jakie informacje na temat moda do NK pt. Ostatnia nadzieja?
Gdzie można go pobrać? Swego czasu było o nim trochę szumu, ale ucichło i nie można go
znaleźć.


Niestety nikt raczej ci tu nie pomoże w tej sprawie. A szukałeś za pomocą google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 11:35, Yupy napisał:

Niestety nikt raczej ci tu nie pomoże w tej sprawie.

Widzę.

Dnia 04.09.2010 o 11:35, Yupy napisał:

A szukałeś za pomocą google?


Ggoogle milczy, znalazłem tylko jakieś wspomnienia i nie działający link. Kiedyś jeden z moich znajomych pisał o modach do Gothic i tego też opisał, miał też link do pobrania, ale niestety już jakiś czas temu zlikwidował swojego bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 18:57, Graczka12312 napisał:

Już wyszlam z Jharkendaru...zabilam Kruka i powiedzialam Pyrokarowi Vatrasowi i Xardasowi.....powiedzieli
ze ida na ten sloneczny krag....poszlam tam a ich nie bylo i co teraz?


A przyniosłaś Pyrokarowi tą księgę z farmy Sekoba, która była w jego domu w skrzyni a klucz dał Ci Xardas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 18:57, Graczka12312 napisał:

Już wyszlam z Jharkendaru...zabilam Kruka i powiedzialam Pyrokarowi Vatrasowi i Xardasowi.....powiedzieli
ze ida na ten sloneczny krag....poszlam tam a ich nie bylo i co teraz?

Skoro nie było żadnego z nich mimo że wszyscy się zadeklarowali to... może dotarłaś tam przed nimi. Wydaje mi się, że jest to prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 11:40, Paul_Rodgers napisał:

Ggoogle milczy, znalazłem tylko jakieś wspomnienia i nie działający link. Kiedyś jeden
z moich znajomych pisał o modach do Gothic i tego też opisał, miał też link do pobrania,
ale niestety już jakiś czas temu zlikwidował swojego bloga.


Może spróbuj w zasobach na chomikuj.pl - tam ludzie przechowują często rzeczy, które już dawno wyszły z obiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 17:53, Supero47 napisał:

Lub też Smocza Zguba (__Y__)


Smocza Zguba lepsza od Topora Berserkera, ale to tylko dlatego, że nie lubię toporów, są jak dla mnie zbyt powolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 18:10, Isildur napisał:

> Lub też Smocza Zguba (__Y__)

Smocza Zguba lepsza od Topora Berserkera, ale to tylko dlatego, że nie lubię toporów,
są jak dla mnie zbyt powolne...

Smocza zguba też jest bronią dwuręczną ;p więc w sumie też jest wolna. Chyba ,że w grze jest coś takiego ,że jeden typ broni jest wolniejszy od drugiego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 08:29, mlynar911 napisał:

Smocza zguba też jest bronią dwuręczną ;p więc w sumie też jest wolna.


Ale ma większy zasięg, więc nie ma problema. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 08:48, Shlafrok napisał:

Ale ma większy zasięg, więc nie ma problema. :)

Niby tak. Ale w sumie róznica miedzy smoczą zgubą a toporem wynosi niewiele 10 obrażeń? To tyle co nic na tym etapie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam niedługo replayować po raz drugi Gothica (z Nocą Kruka ofc) i mam parę pytań co do planowanej postaci.
1). Czy można stworzyć postać, która nie zainwestuje nawet jednego punkta w siłę i przejdzie całą grę na Zręczności + Łuki/Kusze + Rapier?
2) Czy jest jakaś znacząca przewaga łuku nad kuszą lub vice versa? Wiem, że kusza zadaje większe obrażenia, ale strzela wolniej (i chyba wymaga jakiegoś poziomu siły?), ale jak to się przekłada na gameplay, która broń jest skuteczniejsza?
3) Czy miecze pod Zręczność biorą swój bonus krytyczny z Siły czy Zręczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztab Antypiracki informuje, że uzyskanie programu komputerowego (gry komputerowej) bez licencji (bez zgody podmiotu uprawnionego) – np. jego ściągnięcie lub instalacja w komputerze – w celu osiągnięcia korzyści majątkowej podlega odpowiedzialności karnej w postaci kary pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Sprawca musi się także liczyć z obowiązkiem naprawienia szkody.

Podstawa prawna: art. 278 § 2 Kodeksu karnego.

Ponadto czyn taki podlega odpowiedzialności cywilnej przewidzianej w art. 79 ust. 1 ustawy o prawie autorskimi i prawach pokrewnych, w tym obowiązku zapłaty potrójnej wysokości stosownego wynagrodzenia (opłaty licencyjnej) – jeśli naruszenie ma charakter zawiniony – lub podwójnej wysokości, jeśli jest niezawinione a także wydania uzyskanych korzyści.
_________________________________________
Walka z nielegalnym oprogramowaniem w firmach trwa! Więcej informacji na [m-I] Bądź bezpieczny. Audytuj oprogramowanie, więcej informacji znajdziesz na stronie [m-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co dodajesz dokładnie takiego samego posta co w innym temacie... Ostrzeżenie za spam. To nie jest temat, który dotyczy piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 23:37, DragonLord napisał:

1). Czy można stworzyć postać, która nie zainwestuje nawet jednego punkta w siłę i przejdzie
całą grę na Zręczności + Łuki/Kusze + Rapier?

Niby tak, ale dopóki nie będziesz mógł pokonać przywódczyni gildii złodziei w Khorninis. która ma najlepszy miecz na zręczność, będziesz skazany na posługiwanie się słabymi mieczami na siłę.

Dnia 26.10.2010 o 23:37, DragonLord napisał:

2) Czy jest jakaś znacząca przewaga łuku nad kuszą lub vice versa? Wiem, że kusza zadaje
większe obrażenia, ale strzela wolniej (i chyba wymaga jakiegoś poziomu siły?), ale jak
to się przekłada na gameplay, która broń jest skuteczniejsza?

Moim zdaniem w NK lepsze są kusze, szczególe Magiczna Kusza jest lepsza od Ognistego Łuku. Za pierwszym razem bodaj trzy wystrzelone bełty mi wystarczyły, aby położyć z niej Kruka. Łuk, oprócz tego, że jest szybszy, ma też większy zasięg od kuszy.

Dnia 26.10.2010 o 23:37, DragonLord napisał:

3) Czy miecze pod Zręczność biorą swój bonus krytyczny z Siły czy Zręczności?

Jak jest na zręczność to trafienie krytyczne liczy się od zręczności, nie od siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować