Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2006 o 21:53, paweusz napisał:

> wezcie mi powiedzcie gdzie mam znalezc ta paczke zielem w GHT II??
W magazynie portowym . Pilnuje go bandyta, zabij go zabierz klucz od skrzyni i otwórz skrzynie,
są tam 2 w jednej z nich jest paczka z zielem

_dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 22:15, B. Riv napisał:

Jak przekonać Wilka aby poszedł z nami na dwór irdorath. bo umnie osiadł na farmie bengara
i ani rusz.

On pójdzie wtedy, gdy nie ma roboty na farmie. Skoro mu ją załatwiłeś, to znaczy, że z tobą nie popłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 22:00, B. Riv napisał:

a ja w V rozdziale miałem 100% broni dwuręcznej


a ja miałem stówę w jednoręcznych już w trzecim rozdziale, a może i nawet w drugim, dokładnie to nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 22:17, paweusz napisał:

> Jak przekonać Wilka aby poszedł z nami na dwór irdorath. bo umnie osiadł na farmie bengara

> i ani rusz.
On pójdzie wtedy, gdy nie ma roboty na farmie. Skoro mu ją załatwiłeś, to znaczy, że z tobą
nie popłynie

to jak od nowa bede grał w noc kruka to go nie zuce na farme bengara
i jescze taki smaczek jak gadałem z Malakiem o powrocie na farme
malak-Chyba odebrałeś mi wszystkie argumenty.
opcje do wyboru: Nie
bezi- tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytlimaczyl by mi ktos jak zdobyc jakas zbroje albo wogule co zrobic : jestem w strazy i musze isc do doliny.. ale tam raczej z moimpancerzem i bronia sobie nie poradze .. co zrobic najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:25, robert776 napisał:

Wytlimaczyl by mi ktos jak zdobyc jakas zbroje albo wogule co zrobic : jestem w strazy i musze
isc do doliny.. ale tam raczej z moimpancerzem i bronia sobie nie poradze .. co zrobic najpierw?

w gothicII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:25, robert776 napisał:

Wytlimaczyl by mi ktos jak zdobyc jakas zbroje albo wogule co zrobic : jestem w strazy i musze
isc do doliny.. ale tam raczej z moimpancerzem i bronia sobie nie poradze .. co zrobic najpierw?


na ten moment lepszego pancerza od pancerza straży nie znajdziesz, ale jak już dojdziesz do zamku w górniczej dolinie to będziesz sobie mógł lepszy pancerz kupić. co do broni to napisz jaką masz i ile siły masz bo trudno w tym momencie coś Ci doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:25, robert776 napisał:

Wytlimaczyl by mi ktos jak zdobyc jakas zbroje albo wogule co zrobic : jestem w strazy i musze
isc do doliny.. ale tam raczej z moimpancerzem i bronia sobie nie poradze .. co zrobic najpierw?

Napisz też jaki masz lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:27, robert776 napisał:

> Wytlimaczyl by mi ktos jak zdobyc jakas zbroje albo wogule co zrobic : jestem w strazy
i musze isc do doliny.. ale tam raczej z moimpancerzem i bronia sobie nie poradze .. co zrobic najpierw?


Najbardziej to bym Ci polecał kupić Noc Kruka i dopiero wtedy grać w całość, bo potem już nie będzie takiej frajdy...
A poza tym, to zależy jak rozwijałeś swoją postać do tej pory - jeśli robiłeś to optymalnie, czyli dawałeś w siłę i naukę któregoś miecza, to możesz spokojnie powalczyć jeszcze w okolicach Khorinis zanim pójdziesz do Górniczej Doliny. Na przykład możesz wyciąć do nogi wszystkie zębacze w okolicy Khorinis - te pod murami miasta i te za latarnią morską starego Jacka. Tylko aby z nimi walczyć musisz mieć tak ok. 40 pr. w jednoręcznym i móc założyć miecz który zadaje ok. 40-50 obrażeń - np. pierwszy miecz który może postać wykuć (niestety nie pamiętam już jak on się nazywał w samym Gothic 2 bez NK). Jeśli jednak jesteś jeszcze za słaby na te zębacze, to polecam połazić po całej okolicy Khorinis i powycinać co słabsze, a potem znowu spróbować się z tymi zębaczami. Oczywiście topielców też nie powinno już być na mapie Khorinis zanim zdecydujesz się przekraczać przełęcz. Ogólnie musisz wyciąć wszystko co tylko możesz zanim się wybierzesz do Górniczej Doliny - wiadomo: szkielety, wargi, orki, cieniostwory, wojowników cienia, szkielety goblinów możesz zostawić w spokoju na razie.
Na zamku w górniczej dolinie dostaniesz lepszy pancerz (jak dobrze zagadasz), który trochę Ci pomoże, ale i tak musisz mieć mistrza w którejś broni i sporo siły, aby nie musieć kombinować w dolinie.

Zależy też od stylu gry jaki sobie wymyślłeś - jeśli nie chcesz za bardzo walczyć (wycinać wszystkiego co sie rusza), to możesz kombinować, unikać potworów, zamieniać się w jakieś stworzenia aby przedostać się przez Orków itd., ale pamiętaj, że wtedy finałowe pojedynki (np. ze smokami) nie będą łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktos powiedzieć jak przekonać Huna, żeby dał mi zadanie odnalezienia stalowych prętów?Zabiłem tego strażnika (przy tym "górnym" obozie), tego kto mnie szantażował, że mnie wyda też zabiłem, byłem u Snafa.Kiedy mówię do Huna i opowiadam mu o tym, że są pogłoski o mnie, to zanika mi opcja (HANDEL) i pozosatłe pytania.Zostaje tylko opcja odpowiedzi "Chodzą o tobie pogłoski...) czy jakoś tak.Czy to jakiś bug czy co?Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, należało porozmawiać jeszcze z jego ,,pomocnikiem" i wtedy ponownie poruszyć temat plotek, kiedy juz będziesz miał więcej dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 20:58, PrIxEx napisał:

POMOCY !!!!!!mam pare pztan. nie wiem gdyie jest krzjowka Lucii a takye gdyie jest goryelnia
Vino ??


Kryjówka Lucii ? Jej kryjówką jest karczma Snafa w obozie bandytów w Jarkendarze

Zaś gorzelnia Vino. Idź do latarni Jacka. Następnie idź drogą w las trzymając sie ciągle przy skałach po prawej stronie. Można dojść też idąc od farmy Akila w las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 20:58, PrIxEx napisał:

POMOCY !!!!!!mam pare pztan. nie wiem gdyie jest krzjowka Lucii a takye gdyie jest goryelnia
Vino ??


Jak napisał Paqs kryjówka Lucii znajduje się w kuchni Snafa na nowym obszaże, lecz jeśli szukasz złotej misy Bromora znajdziesz ją za farmą Sekoba po lewej stronie w nałym klifie (znajduje się tam również list do handlaży bronią).

Ps. Masz przestawione opcje klawiatury - zmień na klawiature programisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 14:30, Tar The Dark napisał:

> Wytlimaczyl by mi ktos jak zdobyc jakas zbroje albo wogule co zrobic : jestem w strazy
i musze
> isc do doliny.. ale tam raczej z moimpancerzem i bronia sobie nie poradze .. co zrobic
najpierw?
Napisz też jaki masz lvl

mam 7 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 15:04, verbum napisał:

> > Wytlimaczyl by mi ktos jak zdobyc jakas zbroje albo wogule co zrobic : jestem w strazy

> i musze isc do doliny.. ale tam raczej z moimpancerzem i bronia sobie nie poradze ..
co zrobic najpierw?

Najbardziej to bym Ci polecał kupić Noc Kruka i dopiero wtedy grać w całość, bo potem już nie
będzie takiej frajdy...
A poza tym, to zależy jak rozwijałeś swoją postać do tej pory - jeśli robiłeś to optymalnie,
czyli dawałeś w siłę i naukę któregoś miecza, to możesz spokojnie powalczyć jeszcze w okolicach
Khorinis zanim pójdziesz do Górniczej Doliny. Na przykład możesz wyciąć do nogi wszystkie zębacze
w okolicy Khorinis - te pod murami miasta i te za latarnią morską starego Jacka. Tylko aby
z nimi walczyć musisz mieć tak ok. 40 pr. w jednoręcznym i móc założyć miecz który zadaje ok.
40-50 obrażeń - np. pierwszy miecz który może postać wykuć (niestety nie pamiętam już jak
on się nazywał w samym Gothic 2 bez NK). Jeśli jednak jesteś jeszcze za słaby na te zębacze,
to polecam połazić po całej okolicy Khorinis i powycinać co słabsze, a potem znowu spróbować
się z tymi zębaczami. Oczywiście topielców też nie powinno już być na mapie Khorinis zanim
zdecydujesz się przekraczać przełęcz. Ogólnie musisz wyciąć wszystko co tylko możesz zanim
się wybierzesz do Górniczej Doliny - wiadomo: szkielety, wargi, orki, cieniostwory, wojowników
cienia, szkielety goblinów możesz zostawić w spokoju na razie.
Na zamku w górniczej dolinie dostaniesz lepszy pancerz (jak dobrze zagadasz), który trochę
Ci pomoże, ale i tak musisz mieć mistrza w którejś broni i sporo siły, aby nie musieć kombinować
w dolinie.

Zależy też od stylu gry jaki sobie wymyślłeś - jeśli nie chcesz za bardzo walczyć (wycinać
wszystkiego co sie rusza), to możesz kombinować, unikać potworów, zamieniać się w jakieś stworzenia
aby przedostać się przez Orków itd., ale pamiętaj, że wtedy finałowe pojedynki (np. ze smokami)
nie będą łatwe...

lepiej zebym wgral odrazu noc kruka

bo mam go...kupilem zlota edycje...mam wgrac teraz czy jak przejde gothic II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 23:29, robert776 napisał:

mam 7 lvl


to Ty lepiej jeszcze jakąś zwierzyne potłucz lub powykonuj jakieś questy bo z takim poziomem to może Ci być ciężko w górniczej dolinie zwłaszcza jak jesteś początkującym graczem, nie radziłbym Ci iść do górniczej doliny dopóki nie osiągniesz gdzieś 10 poziomu, punkty nauki ładuj w siłę dzięki temu będziesz mógł używać lepszej broni i zadawać większe obrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować