Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 16:48, B. Riv napisał:

gdzie mozna znalezc Czerwony Pieprz i inne składniki na miksture dla Fortuno



Czerwony Pieprz kupisz u Sagitty lub Zurisa reszte składników powinieneś znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 17:27, master111 napisał:

> gdzie mozna znalezc Czerwony Pieprz i inne składniki na miksture dla Fortuno


Czerwony Pieprz kupisz u Sagitty lub Zurisa reszte składników powinieneś znaleść.

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem ten temat a ja goopi pisałem w temacie o pierwszej częśći... może tutaj ktoś pomoże ;]

Jaki jest kod do GOTHICA 2 który sprawiał że pojawiał sie przed nami NPC z wszystkimi itemami w grze?
Pamiętam z moich prechistorycznych czasów (rok, dwa temu_, że taki kod istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 01:46, olimp napisał:

Jaki jest kod do GOTHICA 2 który sprawiał że pojawiał sie przed nami NPC z wszystkimi itemami
w grze?
Pamiętam z moich prechistorycznych czasów (rok, dwa temu_, że taki kod istnieje.

Przepatrzyłem moją książeczkę z tipsami i nie znalazłem takiego kodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 01:46, olimp napisał:

/.../> Pamiętam z moich prechistorycznych czasów (rok, dwa temu_, że taki kod istnieje.

Nie próbowałem, ale znalazłem gdzies "udshaman_rockefeller". Może wpisz insert udshaman_rockefeller i zobacza. co Ci wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 11:25, KrzysztofMarek napisał:

> /.../> Pamiętam z moich prechistorycznych czasów (rok, dwa temu_, że taki kod istnieje.

Nie próbowałem, ale znalazłem gdzies "udshaman_rockefeller". Może wpisz insert udshaman_rockefeller
i zobacza. co Ci wyjdzie ;)


Niestety nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy grali magami. Jak zabić Ognistego smoka nie używając zwojów z demonami itp. Tylko czarami których możemy używać z run? Wszystkie te czary są albo ogniowe więc nić mu nie robią ( to logiczne) ale czary błtyskawic czy lodu jak lodowa lanca czy błyskawica też nic nie robią. Lodowa lanca zadaje tak małe obrażenia że się zaraz regeneruje i koniec many a zanim wypije miksture to już jest na fulla. A czary te zadają około 2% jego HP więc wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 20:22, Bosper napisał:

Mam pytanie do tych, którzy grali magami. Jak zabić Ognistego smoka nie używając zwojów z demonami
itp. Tylko czarami których możemy używać z run? Wszystkie te czary są albo ogniowe więc nić
mu nie robią ( to logiczne) ale czary błtyskawic czy lodu jak lodowa lanca czy błyskawica też
nic nie robią. Lodowa lanca zadaje tak małe obrażenia że się zaraz regeneruje i koniec many
a zanim wypije miksture to już jest na fulla. A czary te zadają około 2% jego HP więc wybacz.


Ja jak grałem magiem, to przyzywałem czały czas szkielety-gobliny (na farmie Sekoba, w skrzyni Xardasa).Niestety nie był to najlepszy sposób, bo kiedy tego smoka gobliny mi zabiły, to w takim miejscu, że nie mogłem się tak ustawić, żeby nad smokiem pojawiło się jego imię.Ja tylko raz grałem magiem więc więcej sposobów nie znam prócz tego i "Kuli ognia" lub (nie pamiętam, czy te zaklęcie w tedy miałem) "Dużej kuli ognia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 15:01, olimp napisał:

> > /.../> Pamiętam z moich prechistorycznych czasów (rok, dwa temu_, że taki kod
istnieje. /.../> Niestety nie działa.

Znalazłem jeszcze : insert pc_rockfeller na stronie TimSoftu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:02, Łukasz.G napisał:

hmmm jak ja grałem Łowcą Smoków to jakoś tego nie zauważyełem..

W Noc Kruka kazda gilidia grajac smokom odnawia sie HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto mi pomoze!!!! moj brat zrobil formata...i stracilem gre, ale savy zostawil. tylko ze jak je dalem spowrotem to nie chce sie w grze zaladowac... moze o czyms nie wiem....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w NK przywołałem demona(ze zwoju) rzeby zabił smoka i zrobił to nie tracąc HP jednak liczyłem na to że mag 4 kręgu zabije go własnymi czarami w zwykłym ghoticu smoka można było zabić błyskawicami a tutaj to nie dość że nic mu prawie nie robią to jeszcze ta regeneracja . Można przywołać szkielety czy szkielety gobliny ale tak nie powinna wyglądać walka ze smokiem. Uważam że pod tym względem zrąbali maga. ( jego czary są za słabe na ogniowego smoka ) można jeszcze wziąć Biffa ale on zjeżdża ok 3/4 HP po czym ginie. Wojownikiem szczególnie z dobrą kuszą czy łukiem jest to dość łatwe ale kurde chyba gildie na tym etaopie gry powinny być wyrównane. Proszę więc bez takich postów o tym że gra jest łatwa zagraj se magiem i bez pomocy zwojów i Biffa zabijcie smoka ognistego. Grałem wcześniej jak była zwykła dwójka to magiem normalnie zabijałem smoki. Po za tym 2 jaszczuroludzi jak dojdzie do ciebie to mag ich nie zabi9je bo nie trafi rzadnym czarem z odległości 10 cm co też jest idiotyzmem. A jaszczuroludzie zadają straszne obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


********************************** UWAGA! :) **************************************

Pojawił się patch do Nocy Kruka, który poprawia błędy i dodaje kilka nowych opcji np. możemy grać bez przyłączania się do żadnej z gildii (!), po pokonaniu Kruka można zostać magiem wody, otrzymać ich ubiór i kilka czarów, bug z Laresem został naprawiony itd.
Niestety nie wiem, czy ten patch będzie chodził z polską wersją (nie mam zainstalowanej gry obecnie), ale niedługo się dowiem ;)
Można go pobrać tu:

http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&file_id=80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 08:20, robert776 napisał:

kto mi pomoze!!!! moj brat zrobil formata...i stracilem gre, ale savy zostawil. tylko ze jak
je dalem spowrotem to nie chce sie w grze zaladowac... moze o czyms nie wiem....???


Dawno nie gralem w Gothica wiec moze poszukaj w Moich Dokumentach tam powinien byc plik Gothic lub w Program Files w katalogu z gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 14:02, verbum napisał:


Pojawił się patch do Nocy Kruka, który poprawia błędy i dodaje kilka nowych opcji


1. Ten patch nie jest NOWY jest z 10.2003
2. patch jest już w polskiej wersjii gry zaimplementowany
3. Nie zauważyłem takich efektów by można było zostać magiem wody itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 14:15, olki77 napisał:

> kto mi pomoze!!!! moj brat zrobil formata...i stracilem gre, ale savy zostawil. tylko
ze jak
> je dalem spowrotem to nie chce sie w grze zaladowac... moze o czyms nie wiem....???

Dawno nie gralem w Gothica wiec moze poszukaj w Moich Dokumentach tam powinien byc plik Gothic
lub w Program Files w katalogu z gra

tylko ze ja juz te savy skopiowalem znowu na swoje miejsce,myslelem ze juz wszystko- ale ja chce je uruchomic to nie chce sie zaladowac gra- zawiesza sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować