Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2006 o 16:59, robert776 napisał:

> > kto mi pomoze!!!! moj brat zrobil formata...i stracilem gre, ale savy zostawil. tylko

> ze jak
> > je dalem spowrotem to nie chce sie w grze zaladowac... moze o czyms nie wiem....???

>
> Dawno nie gralem w Gothica wiec moze poszukaj w Moich Dokumentach tam powinien byc plik
Gothic
> lub w Program Files w katalogu z gra
tylko ze ja juz te savy skopiowalem znowu na swoje miejsce,myslelem ze juz wszystko- ale ja
chce je uruchomic to nie chce sie zaladowac gra- zawiesza sie....


To nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 17:16, Hand of Pain napisał:

To po co się wypowiadasz, jeśli nie potrafisz w żaden sposób pomóc ? Jak nie masz nic konkretnego
do przekazania, to nie pisz wcale.


Napisalęm mu co ma zrobic ale mu nie działą wiec napisałem ze juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 14:21, stalowyklif napisał:

1. Ten patch nie jest NOWY jest z 10.2003


Bo to nie jest ten sam patch...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zdać raport Garondowi o trzech ekipach górników. Znalazłem już i zdałem raport o dwóch, ale jak znalazłem trzecią (tą od Silvestra) to wszyscy byli martwi łącznie z paladynem Silvestrem. Rzuciło się na mnie pełno pełzaczy ale nie stanowiły one problemu. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(ciach!)

Tam leżylist od Silvestra w jego zwłokach - weź go i przeczytaj w ekwipunku. To wszystko.
Najlepiej użyć przeglądarki w tym wątku wpisując w nią np. "Silvestro", to by pokazało wątki o tym (bo była już o tym mowa kilkanaście razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś otrzymać złoto ze skrzyneczek ze złotem lub klejnoty ze skrzyneczki z klejnotami bądź sprzedać je ale nie za pół darmo jak to jest w przypadku normalnej sprzedaży?? Po za tym mam pytanie jakie są dobre czary na ognistego smoka ( czwarty krąg) bo w NK nie zauważyłem. Jedynie lodowego można zabić najszybciej bo 3 dużymi kulami ognia spokojnie pijąc mikstury many po karzym ich urzyciu. Jednak na ognistego smoka i kamiennego nic nie znalazłem a przywołane gobliny czy szkielety są za słabe na niego. Więc ma ktoś sposób purcz używania zwojów z zaklęciami wyższych kręgów niż 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 17:37, Aramil542 napisał:

Mam zdać raport Garondowi o trzech ekipach górników. Znalazłem już i zdałem raport o dwóch,
ale jak znalazłem trzecią (tą od Silvestra) to wszyscy byli martwi łącznie z paladynem Silvestrem.
Rzuciło się na mnie pełno pełzaczy ale nie stanowiły one problemu. Co robić?


Zawróć do Fajetha i idąc od jego kopalni (wyjściem przy którm stoi) idź prosto i przed strażnicą skręć w lewo. Idąc spory kawałek prosto (do pokonania masz krwiopijców i wilki) zobaczysz ścieżkę prowadzącą między skały w prawo; będą też na niej leżeć zwłoki dwóch paladynów. Idź tą ścieżką i pogadaj z Diego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 22:59, Bosper napisał:

Czy można jakoś otrzymać złoto ze skrzyneczek ze złotem lub klejnoty ze skrzyneczki z klejnotami
bądź sprzedać je ale nie za pół darmo jak to jest w przypadku normalnej sprzedaży?? Po za tym
mam pytanie jakie są dobre czary na ognistego smoka ( czwarty krąg) bo w NK nie zauważyłem.
Jedynie lodowego można zabić najszybciej bo 3 dużymi kulami ognia spokojnie pijąc mikstury
many po karzym ich urzyciu. Jednak na ognistego smoka i kamiennego nic nie znalazłem a przywołane
gobliny czy szkielety są za słabe na niego. Więc ma ktoś sposób purcz używania zwojów z zaklęciami
wyższych kręgów niż 4


Smoki można wszystkie zabić deszczem ognia. Jeden i jak trafisz to po smoku. Zuris je ma na pewno i ktoś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 22:59, Bosper napisał:

Czy można jakoś otrzymać złoto ze skrzyneczek ze złotem lub klejnoty ze skrzyneczki z klejnotami
bądź sprzedać je ale nie za pół darmo jak to jest w przypadku normalnej sprzedaży?? Po za tym
mam pytanie jakie są dobre czary na ognistego smoka ( czwarty krąg) bo w NK nie zauważyłem.
Jedynie lodowego można zabić najszybciej bo 3 dużymi kulami ognia spokojnie pijąc mikstury
many po karzym ich urzyciu. Jednak na ognistego smoka i kamiennego nic nie znalazłem a przywołane
gobliny czy szkielety są za słabe na niego. Więc ma ktoś sposób purcz używania zwojów z zaklęciami
wyższych kręgów niż 4

Nakupuj zwojów przywołania demona, wykorzystaj po 1-2 na smoka. Oprócz tego podejdź do gadziny i nawalaj ją mieczem, gdy zajmie się demonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z run bo ze zwojów to może zabić tak smoki także wojownik bez przemęczania się myślałem że magiem inaczej się je zabija a co do skrzyneczek z kasą za 750 złota to jest jakiś sposób by z nich wyciągnąć złoto lub KORZYSTNIE je sprzedać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest tych pierścieni orkowych przywódców (nie licząc tego na Dworze Irdorath)?Dałem Hagenowi 17, a on dalej mówi, że powalimy ich na kolana.Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 16:02, plada napisał:

Ile jest tych pierścieni orkowych przywódców (nie licząc tego na Dworze Irdorath)?Dałem Hagenowi
17, a on dalej mówi, że powalimy ich na kolana.Z góry dziękuje za odpowiedzi.


Musisz po prostu odwiedzić wszystkie (albo większość), z tych punktów zaznaczonych na mapie ("Mapa orkowych przywódców"), a potem przyjść do Lorda Hagena, wtedy to zadanie będzie wykonane. Głównodowodzący siłami orków (pułkownik) znajduje się w jednej z jaskiń leżącej w pobliżu Khorinis - celowo nie piszę w której, aby nie psuć zabawy, on ma tę mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie wiem jak zdobyć 6 wilczych skór żeby zostać czeladnikiem u łuczarza w mieście Korinish. Może mi ktoś pomóc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 20:35, bakojad napisał:

Mam problem. Nie wiem jak zdobyć 6 wilczych skór żeby zostać czeladnikiem u łuczarza w mieście
Korinish. Może mi ktoś pomóc ??


Najlepiej znajdź łucznika Bartoka. Za marne 50 złota wybierze się on z Tobą na polowanie poza miasto. Tam zdobędziesz pół tuzina wilczych skór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 20:36, DEViANCE napisał:

> Mam problem. Nie wiem jak zdobyć 6 wilczych skór żeby zostać czeladnikiem u łuczarza w
mieście
> Korinish. Może mi ktoś pomóc ??

Najlepiej znajdź łucznika Bartoka. Za marne 50 złota wybierze się on z Tobą na polowanie poza
miasto. Tam zdobędziesz pół tuzina wilczych skór ;)

Dzięki apozatym jaką gildie mam wybrać(w tej grze jestem początkujący mam ja od 2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 30.03.2006 o 20:53, bakojad napisał:

Dzięki apozatym jaką gildie mam wybrać(w tej grze jestem początkujący mam ja od 2 dni)


Najłatwiej jest chyba u Strażników miejskich. Przynajmniej tak sądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 20:53, bakojad napisał:

> > Mam problem. Nie wiem jak zdobyć 6 wilczych skór żeby zostać czeladnikiem u łuczarza
w
> mieście
> > Korinish. Może mi ktoś pomóc ??
>
> Najlepiej znajdź łucznika Bartoka. Za marne 50 złota wybierze się on z Tobą na polowanie
poza
> miasto. Tam zdobędziesz pół tuzina wilczych skór ;)
Dzięki apozatym jaką gildie mam wybrać(w tej grze jestem początkujący mam ja od 2 dni)

Może pogadamy na gg moj numer to 5958308 jeśli masz gg odezwij sie do mnie. Proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować