Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 20:35, Crazy frogus napisał:

Kto jest wtyką złodzieji z zadania "Najazdy Bandytów"? Bardzo proszę o odp. Dzieki!

Kupiec Fernando. W gornym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 20:36, Darkstar181 napisał:

> Kto jest wtyką złodzieji z zadania "Najazdy Bandytów"? Bardzo proszę o odp. Dzieki!
Kupiec Fernando. W gornym mieście.

Sorry, ze sie czepiam, ale Fernando był wtyka w misji "Handlarz bronia", a w "Najazdy bandytów: wtyka to Halvor sprzedawca ryb chyba, że mi sie cos pomyliło - to przerpaszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:23, Bajuj napisał:

> > Kto jest wtyką złodzieji z zadania "Najazdy Bandytów"? Bardzo proszę o odp. Dzieki!

> Kupiec Fernando. W gornym mieście.
Sorry, ze sie czepiam, ale Fernando był wtyka w misji "Handlarz bronia", a w "Najazdy bandytów:
wtyka to Halvor sprzedawca ryb chyba, że mi sie cos pomyliło - to przerpaszam.

Dobrze mówisz:)) Tak to ten,jak to ująłeś "rybak":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w gothiku 1. Przy instalowaniu wyskakuje mi że jest błąd w programie filesie. Plik o nazwie Vintro nie chce wejść. Mam Milenium. Czy ktoś morze mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do najemników, niemam lińji dialogowej aby pujść do magów wody i automatycznie nie przejdę przez bramę/portal ( ukończyłem noc kruka ale teraz złapałem się na tym momeńcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 13:23, Dark SMG napisał:

do najemników, niemam lińji dialogowej aby pujść do magów wody i automatycznie nie przejdę
przez bramę/portal ( ukończyłem noc kruka ale teraz złapałem się na tym momeńcie)


Ten temat docyć często się w tym wątku przewija, jest to burak, sumując musisz pobić laresa i zabrać mu ornament, lub przyjść jak będziesz Palladynem wtedy sam ci go odda lub poszukać wczesniejszego save`a w ostateczności rozpocząć grę od nowa. I na przyszłość pamiętaj NIE PROŚ LARESA ABY CIĘ ZAPROWADZIŁ NA FARMĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:18, Pluszak napisał:

> do najemników, niemam lińji dialogowej aby pujść do magów wody i automatycznie nie przejdę

> przez bramę/portal ( ukończyłem noc kruka ale teraz złapałem się na tym momeńcie)

Ten temat docyć często się w tym wątku przewija, jest to burak, sumując musisz pobić laresa
i zabrać mu ornament, lub przyjść jak będziesz Palladynem wtedy sam ci go odda lub poszukać
wczesniejszego save`a w ostateczności rozpocząć grę od nowa. I na przyszłość pamiętaj NIE PROŚ
LARESA ABY CIĘ ZAPROWADZIŁ NA FARMĘ

dzięki ale wolę rozwiązania poacyfistyczne( zaro przemocy)
już wolę pykć od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 10:51, cybek21 napisał:


W nocy kruka bardzo łatwo jest zdobyc duzo doświadczenia tylko trzeba wykorzystać Diego, którego

znajdujemy gdy pszukujemy rudy w GD. Diego chce razem znami wrócić do przełęczy ale droga
prowadzącą
inczej omijając zamek z daleka ja to wyklorzystałem razem z nim przebuszowałem tyle ile sie
dało ;) :D w GD.
oraz wykonałem z nim kilka misji np wykopując zębaczy spod drugiej kopalni itd z pomocą Diego
udało mi sie
zdobyc 2 poziomy :)

Wiem, że to odpowiedź na stary post ale mam pytanie : czy jeżeli ja go oleje i nie pójdę z nim do przełęczy, to on sam potem tam trafi, jak w podstawce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 17:57, WorldWar3PL napisał:

Wiem, że to odpowiedź na stary post ale mam pytanie : czy jeżeli ja go oleje i nie pójdę z
nim do przełęczy, to on sam potem tam trafi, jak w podstawce ?


Jeśli go zostawisz w tyle, to po pewnym czasie wróci do tej jaskini, w której był, a potem w następnym rozdziale i tak pojawi się Khorinis...ale można go spokojnie doprowadzić do tej przełęczy i myślę, że warto, tylko trzeba iść od jego jaskini w kierunku do lodowego smoka - tylko nie od prawej strony, tylko środkiem nad krawędzią bagna biegnie ścieżka, tą ścieżką idziemy i dochodzimy aż do tej jaskini, do której przenoszą się po pewnym czasie łowcy smoków (wcześniej są tam zbiegli więźniowie). Potem już przy pierwszej kopalni, przechodzimy przez rzekę i idziemy ścieżką do przełęczy - trzeba tylko wcześniej wyczyścić sobie teren z orków i zębaczy, bo chyba gdy Diego zabija je za ciebie to tracisz cenne punkty doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 21:41, Kukowsky napisał:

Zauważyłem, że CDP nic nie powiedziało o zniżce na Gothica... :) Jakiś nowy cykl promocje Mileeny...
;) Zapowiada się ciekawie...

Z tego co pamiętał informacja była.Ale była zatytuowana "promocje w gram.pl'' a nie "promacja gothic"
Nie zwrociłeś uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 21:45, Darkstar181 napisał:

Gratuluje awansu.Coś szybko...

No powiem skromnie, że dorobiłem się... już od pisania autografów mnie ręka boli... :)
Gdzie to znalazłeś? Bo ja w tych ostatnich promocjach nie widziałem, a z resztą w sklepie jest to news dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje rady, nigdy nie grałem w Gothica (nie śmiac się), więc mam pytanie w związku z nową promocją, mianowicie czy warto go kupic, dodam moze, że niewiele grałem do tej pory w RPG, ale jestem fanem Baldura, natomiast Morrowind kompletnie mnie rozczarował. Może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 21:53, boogie85 napisał:

Witam potrzebuje rady, nigdy nie grałem w Gothica (nie śmiac się), więc mam pytanie w związku
z nową promocją, mianowicie czy warto go kupic, dodam moze, że niewiele grałem do tej pory
w RPG, ale jestem fanem Baldura, natomiast Morrowind kompletnie mnie rozczarował. Może coś
doradzicie?

Poczytaj sobie recenzje, zauważ że gra w sklepie jest zaliczana do gier wieku...

Powiem tak. Ja samą gre podstawową,bez dodatku kupiłbym dzisiaj za99 zł.A Ty możesz mieć z dodatkiem nawet za 50zł. Nie popełnij głupstwa i kup tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 21:56, Darkstar181 napisał:

Powiem tak. Ja samą gre podstawową,bez dodatku kupiłbym dzisiaj za99 zł.A Ty możesz mieć z
dodatkiem nawet za 50zł. Nie popełnij głupstwa i kup tę grę.

Troszeczkę poczytałem i mam obawy że może byc podobna do Morrowinda, a ten jest jak dla mnie nuuudnnny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować