Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Hehe Fabuła mi wcale nie przaszkadza ale nie o to chodzi- mam nadal sporo nauki więc niezbyt podobna mi się perspektywa grania w jedna grę przez 10 miechów ;) Poza tym na jego pytaniami siedziałem ok godziny, ale jesli chodzi o te ostatnie to nie wzialem pod uwagę ze odpowiedz może by po prostu "nie wiem" i dlatego o to pytałem.
Dobra to kto mi teraz powie jak tu w końcu dostac sie do tej swiatyni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 19:08, Lykenos napisał:

Dobra to kto mi teraz powie
jak tu w końcu dostac sie do tej swiatyni? ;)


Zgadzam się w 100% z walgierzem. Ty zamiast samemu pokombinować pytasz się o oczywiste rzeczy, które można dowiedzieć się w grze. Pokombinuj sam, pomyśl, a nie idź na łatwiznę pytając nas. Zamiast pisać "gdzie jest świątynia" na forum, spytaj się ludzi w grze. Magowie Wody na pewno będą wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 20:03, Lykenos napisał:

ja nie pytam gdzie jest ta swiatynia tylko jak tam w koncu wejsc...?

jesli rozmawiales wczesniej z Quahodronem to wystarczy po prostu ''kliknac'' na drzwi... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 20:39, trollf napisał:

> ja nie pytam gdzie jest ta swiatynia tylko jak tam w koncu wejsc...?
jesli rozmawiales wczesniej z Quahodronem to
wystarczy po prostu ''kliknac'' na drzwi... :o



rozmawiałem kliknąłem i nic :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam trzeba też jeszcze pogadać bodajże z Myxirem (tym od języka duchów), następnie z Saturasem, i wtedy przed drzwiami przeczytać to zaklęcie z tabliczki od Quahodrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 19:08, Lykenos napisał:

Hehe Fabuła mi wcale nie przaszkadza ale nie o to chodzi- mam nadal sporo nauki więc niezbyt podobna mi się perspektywa
grania w jedna grę przez 10 miechów ;) Poza tym na jego pytaniami siedziałem ok godziny, ale jesli chodzi o te ostatnie
to nie wzialem pod uwagę ze odpowiedz może by po prostu "nie wiem" i dlatego o to pytałem.
Dobra to kto mi teraz powie
jak tu w końcu dostac sie do tej swiatyni? ;)

Dużo nauki ale w czwartek to ty chyba nie spędziłeś nocy na uczeniu się.Tak przynajmniej wynika z postów pisanych o późnej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 16:02, Darkstar181 napisał:

Dużo nauki ale w czwartek to ty chyba nie spędziłeś nocy na uczeniu
się.Tak przynajmniej wynika z postów pisanych o późnej godzinie.


duzo nauki ktorej sie uczylem w dzien i rano a w nocy gralem bo nie mialem kiedy (i co z tego...?)
...ja chciałem się tylko dostac do swiatyni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 20:57, Lykenos napisał:

> Dużo nauki ale w czwartek to ty chyba nie spędziłeś nocy na uczeniu
> się.Tak przynajmniej wynika z postów pisanych
o późnej godzinie.

duzo nauki ktorej sie uczylem w dzien i rano a w nocy gralem bo nie mialem kiedy (i co z tego...?)
...ja
chciałem się tylko dostac do swiatyni... :(

Ostatnie twoje zdanie mnie rozwaliło.Pozytywnie,oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 16:17, Miki Łoś napisał:

Co będzie jak się skończy NK a będzie się grało dalej podstawowy scenariusz czy to coś zmieni?


niestety nic nowego wszystko po staremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 16:23, Łukasz.G napisał:

> Co będzie jak się skończy NK a będzie się grało dalej podstawowy scenariusz czy to coś zmieni?

niestety nic nowego
wszystko po staremu


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś u kogo i jak mogę się nauczyć warzenia eliksiru siły? Na razie umiem tylko tworzenie małej mikstury uzdrawiającej.Czy muszę nabyć jakieś specjalne zdolności?Jeśli tak to jakie i u kogo?Potrzebuje siły ale nigdzie nie mogę się nauczyć tworzenia tego eliksiru a 10 punktów nauki szkoda wywalać na 5 punktów siły.Po prostu idzie to zbyt powoli.Można się wkurzyć kiedy znalazło się Orkową zgubę,dwuręczny miecz paladyna,a nie można ich udźwignąć, bo ma się za mało siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 18:19, Darkstar181 napisał:

Wie ktoś u kogo i jak mogę się nauczyć warzenia eliksiru siły? Na razie umiem tylko tworzenie małej mikstury uzdrawiającej.Czy
muszę nabyć jakieś specjalne zdolności?Jeśli tak to jakie i u kogo?Potrzebuje siły ale nigdzie nie mogę się nauczyć tworzenia
tego eliksiru a 10 punktów nauki szkoda wywalać na 5 punktów siły.Po prostu idzie to zbyt powoli.Można się wkurzyć kiedy
znalazło się Orkową zgubę,dwuręczny miecz paladyna,a nie można ich udźwignąć, bo ma się za mało siły.

Po awansie na Maga Ognia można się tego na pewno nauczyć... Wydaje mi się że może się do tego nadać ten alchemik w podziemiach klasztoru, albo Sagitta, uzdrowicielka z lasu koło farmy onara... Nauka tworzenia tego eliksiru niestety także pożera mnóstwo punktów nauki....

Jeszcze jedno... Grasz w Gothic 2 podstawkę (nie aż tak duży koszt umiejętności) czy w NK (drogo jak diabli... w punktach nauki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 18:23, Monastor napisał:

> Wie ktoś u kogo i jak mogę się nauczyć warzenia eliksiru siły? Na razie umiem tylko tworzenie małej mikstury uzdrawiającej.Czy

> muszę nabyć jakieś specjalne zdolności?Jeśli tak to jakie i u kogo?Potrzebuje siły ale nigdzie nie mogę się nauczyć
tworzenia
> tego eliksiru a 10 punktów nauki szkoda wywalać na 5 punktów siły.Po prostu idzie to zbyt powoli.Można się
wkurzyć kiedy
> znalazło się Orkową zgubę,dwuręczny miecz paladyna,a nie można ich udźwignąć, bo ma się za mało siły.

Po awansie na Maga Ognia można się tego na pewno nauczyć... Wydaje mi się że może się do tego nadać ten alchemik w podziemiach
klasztoru, albo Sagitta, uzdrowicielka z lasu koło farmy onara... Nauka tworzenia tego eliksiru niestety także pożera mnóstwo
punktów nauki....

Jeszcze jedno... Grasz w Gothic 2 podstawkę (nie aż tak duży koszt umiejętności) czy w NK (drogo jak
diabli... w punktach nauki)

Cholera właśnie w NK,tam wszystko jest drogie.Jak grałem bez dodatku było łatwiej.Aha gram paladynem(znaczy się na razie strażnikiem)dostęp do klasztoru mam(trzeba zasuwać po Oko które i tak już ukradli)i mam pytanie:czy mogę się nauczyć tego eliksiru nie będąc magiem ognia tylko właśnie strażnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 18:29, Darkstar181 napisał:

w NK,tam wszystko jest drogie.Jak grałem bez dodatku było łatwiej.Aha gram paladynem(znaczy się na razie strażnikiem)dostęp
do klasztoru mam(trzeba zasuwać po Oko które i tak już ukradli)i mam pytanie:czy mogę się nauczyć tego eliksiru nie będąc
magiem ognia tylko właśnie strażnikiem?


uuf... chyba Paladyn nie może w ogóle się nauczyć takich skomplikowanych receptur... :/ Musze sprawdzić jeszcze...

PS
O to chodzi w NK... Żeby było trochę trudniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 18:19, Darkstar181 napisał:

Wie ktoś u kogo i jak mogę się nauczyć warzenia eliksiru siły?

U Constantina. Jak znasz jakiekolwiek receptury, to przyjmie Cię na naukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 19:29, walgierz napisał:

> Wie ktoś u kogo i jak mogę się nauczyć warzenia eliksiru siły?
U Constantina. Jak znasz jakiekolwiek receptury, to
przyjmie Cię na naukę :)

Dźięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji :(

Jak to w końcu jest... Byłem prawie pewien że paladyni nie mogą opanować alchemii na tym poziomie... Może tak jest w Nocy Kruka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować