Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2005 o 19:39, Monastor napisał:

Ciekawe czy ktoś to wcześniej wymyślił :)

Chyba nie... :D to zarąbisty pomysł... Również gratuluje pomysłowości... heh... super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 21:25, Monastor napisał:

Buuu... Mój mag od tego ginie :)

no cóż za słaby jesteś :D hehe ale nie ma to jak najemnik - chyba najciekawsza postać według mnie... Super questy poboczne i wogle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 13:05, Cronos napisał:

> Buuu... Mój mag od tego ginie :)
>
no cóż za słaby jesteś :D hehe ale nie ma to jak najemnik - chyba najciekawsza postać według
mnie... Super questy poboczne i wogle...

tak nie ma to jak własna cieżko zarobiona posatć i ciekawy,i questa,i szczególnie ten o sędzi z khorinis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 17:38, Milteen napisał:

Jak dla mnie questy jako najemnik nie sa zbyt ciekawe a napewno nie ten o sedzi, dla mnie najciekawsze
questy byly jako mag (zagadki) :)


a ckodzi ci o ten z próbą ognia?? pamiętam jak nie mogłem znależć odpowiedzi na zadanie pyrokara tej jaskini cieżko jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 13:05, Cronos napisał:

> Buuu... Mój mag od tego ginie :)
>
no cóż za słaby jesteś :D hehe ale nie ma to jak najemnik - chyba najciekawsza postać według
mnie... Super questy poboczne i wogle...

Wcale nie, najciekawszą postacia jest mag bo ma najciekawszą fabułe i dużo ciekawych zadań pobocznych, już sam wstęp jest najlepszy (próba ognia...) i chociaż na początku gra się nim najtrudniej, to potem zabawa się rozkręca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:07, P3NCZUL napisał:

Ale magiem jest najlatwiej, czyli najnudniej, dlatego lepiej grać najemnikiem :P

na początku (i nie tylko) mag dostaje baty od wszystkiego co się rusza... Przynajmniej w NK ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 18:39, P3NCZUL napisał:

We wszystkim dostaje baty na początku, ale w najważniejszym momencie gry wymiata. Sam nim zawsze
gram :P

Wymata - właśnie, gram nim i jestem zarąbisty... za łatwo trochę się mi nim gra...
Wole najemnika - on to potrafi uderzyc z miecza... obydwie bronie, jedno i dwu... no i kusza na 90% - mam jeszcze tego sejva :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest jaskinia, w której siedzą ci bandyci od gildii zlodziei (jeden ze śmierdzącą notatką w rybie)??
W solucji jest napisane "w lesie przed farmą Akila" - nawet znalazłam po drodze z Khorinis jedną jaskinię, ale siedzi tam ork ze swoim wilkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:15, Epiphany napisał:

Gdzie jest jaskinia, w której siedzą ci bandyci od gildii zlodziei (jeden ze śmierdzącą notatką
w rybie)??
W solucji jest napisane "w lesie przed farmą Akila" - nawet znalazłam po drodze z Khorinis
jedną jaskinię, ale siedzi tam ork ze swoim wilkiem :/


Wychodzisz bramą przy targu i idziesz drogą w górę. Gdy dojdziesz do drogowskazu skręć w lewo i wjedź po schodach. Po prawej masz farmę Akila, a kierując sie tamtejszą drogą w lewo idź prosto,a potem wzdłuż skał. Potem zobaczysz jaskinie - ostrzegam jedna, że poza dwoma cienkimi bandytami znajduje się tam koleś z łukie - a to broń przegięta w tej grze (kilka strzałów i jesteś trupem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 22:54, Joeyventos napisał:

Czy ktoś się orientuje, czy i w jaki (dokładnie) sposób można dołączyć do Magów Wody? Z góry
dzięki! Pozdrawiam!


Po pierwsze musisz pomóc Cavalronowi, którego spotykasz tuż po wyjściu z wieży Xardasa.
Potem gadasz o Kręgu Wody z Vatrasem w Khorinis, a także chyba z Laresem, który zaprowadzi Cię do siedziby magów ody czyli wykopalisk (trochę XP sie nabije)

Jesteś juzw tym momencie czy dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:15, Epiphany napisał:

Gdzie jest jaskinia, w której siedzą ci bandyci od gildii zlodziei (jeden ze śmierdzącą notatką
w rybie)??
W solucji jest napisane "w lesie przed farmą Akila" - nawet znalazłam po drodze z Khorinis
jedną jaskinię, ale siedzi tam ork ze swoim wilkiem :/


Jak idziesz z Korinis na farme Akila (najkrótszą drogą) to w pewnym momęcie idziesz schodkami: żeby dojść do farmy idziesz w prawo, ale żeby znaleść bandytów idziesz w lewo jaskini szukaj po lewej w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:09, Backside napisał:

> Czy ktoś się orientuje, czy i w jaki (dokładnie) sposób można dołączyć do Magów Wody?
Z góry
> dzięki! Pozdrawiam!

Po pierwsze musisz pomóc Cavalronowi, którego spotykasz tuż po wyjściu z wieży Xardasa.
Potem gadasz o Kręgu Wody z Vatrasem w Khorinis, a także chyba z Laresem, który zaprowadzi
Cię do siedziby magów ody czyli wykopalisk (trochę XP sie nabije)

Jesteś juzw tym momencie czy dalej ?

Człowieku, ale jak wstąpić do pierścienia wody to wiem, ja chcę być magiem wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:09, Backside napisał:

> Czy ktoś się orientuje, czy i w jaki (dokładnie) sposób można dołączyć do Magów Wody?
Z góry
> dzięki! Pozdrawiam!

Po pierwsze musisz pomóc Cavalronowi, którego spotykasz tuż po wyjściu z wieży Xardasa.
Potem gadasz o Kręgu Wody z Vatrasem w Khorinis, a także chyba z Laresem, który zaprowadzi
Cię do siedziby magów ody czyli wykopalisk (trochę XP sie nabije)

Jesteś juzw tym momencie czy dalej ?

I wiem jak dojść do wykopalisk, ale chyba mnie źle zrozumiałeś, chce się dowiedzieć w jaki sposób można przyłączyć się do gildi Magów Wody ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować