Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 21:44, Kalejdoskop86 napisał:

> nie waznie i nie uzywalem kodu ;]
Hehe. Myślałem, że chodziło ci o to, że jak byłeś z tyłu czarnego trolla to wszedłeś
w niego bądź zamieniłeś się ciałami (bez jakiś dziwnych skojarzeń proszę :D ) .

hehe nie dobra zamknijmy ten temat bo zaraz sie zleca seksuolodzy tutaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:50, miodus napisał:

hehe nie dobra zamknijmy ten temat bo zaraz sie zleca seksuolodzy tutaj xD

No, heh. Zauważ tylko, że powiedziałem "bez jakiś dziwnych skojarzeń proszę" . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:54, Kalejdoskop86 napisał:

> hehe nie dobra zamknijmy ten temat bo zaraz sie zleca seksuolodzy tutaj xD
No, heh. Zauważ tylko, że powiedziałem "bez jakiś dziwnych skojarzeń proszę" . ;)

no tak tak wiem tylko ze one same sie nasuwają xD ale ok temat zamknięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 15:03, Bobek94 napisał:

No, zabite trolle po zabiciu jakoś tak jadą, jakby je ktoś...
Zamknijcie ten cholerny temat!


Można wiedzieć o co chodzi? o_O
Ma to związek z tą grą? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:08, wdowiakm napisał:

Można wiedzieć o co chodzi? o_O
Ma to związek z tą grą? ;/

Była mowa o "waleniu" trolla od tyłu przy pomocy lagi, więc w pewnym sensie ma... ;)
Nie wracajcie już do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:08, wdowiakm napisał:

Można wiedzieć o co chodzi? o_O
Ma to związek z tą grą? ;/


Też nie rozumiem co on tam nabazgrolił... >.<
Mam przeczucie że chłopak zbulwersował się bo forumowicze wyżej rozmawiali o jakiś trollach :D

Sprite:
JaK zwykle number one :)
K mi zjadło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 17:38, sprite39 napisał:

Była mowa o "waleniu" trolla od tyłu przy pomocy lagi, więc w pewnym sensie ma... ;)

Albo piąchy. ^^

Dnia 22.09.2008 o 17:38, sprite39 napisał:

Nie wracajcie już do tego.

Ja już tam nic nie mówię i również proszę - bez zbędnych skojarzeń! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh małe zbiczki ;p nawet "te" skojarzenia i tematy do Gothica przenosicie .... Nie ladnie oj nie ladnie Bezio jak was spotka to wystrzela was z kuszy ;]

Na poważnie może mi powiecie po co autor gry stworzył zwoje przemian w zwierzęta?! Bo ja nie widzę w tym sensu i np. nigdy praktycznie ich nie używam. Po co zmieniać się w bestię jak można obok niej przebiec albo kiedy będzie nas ścigać można ją zgubić (mówię tu o innych bestiach które gonią nas kiedy jesteśmy pod postacią ludzką ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:09, mlynar911 napisał:

Ehhh małe zbiczki ;p nawet "te" skojarzenia i tematy do Gothica przenosicie .... Nie
ladnie oj nie ladnie Bezio jak was spotka to wystrzela was z kuszy ;]

Taa, sam przecież w burdelu "Czerwona Latarnia" przebywał. :P

Dnia 22.09.2008 o 19:09, mlynar911 napisał:

Na poważnie może mi powiecie po co autor gry stworzył zwoje przemian w zwierzęta?! Bo
ja nie widzę w tym sensu i np. nigdy praktycznie ich nie używam. Po co zmieniać się w
bestię jak można obok niej przebiec albo kiedy będzie nas ścigać można ją zgubić (mówię
tu o innych bestiach które gonią nas kiedy jesteśmy pod postacią ludzką ;])

Stworzyli zwoje przemian, żeby było fajnie, żeby np. można było sobie spokojnie zwiedzić GD w jako wilk czy warg albo też, żeby wykonać questa (G1, quest jak idziemy z Gornem po Kamień Ogniskujący i musimy się przemienić w chrząszcza) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako cieniostwór możesz szybciej się przemieszczać jeżeli nie ma innego sposobu, możesz wskoczyć w jedno miejsce gdzie jest czarna ruda w jarkendarze obok jakiejś biblioteki nie pamiętam jakiej. Jako warg możesz sobie spokojnie przejść obok orków czy innych wargów, np. obok zamku. Po co uciekać i płynąć rzeką skoro spokojnie przejdziesz jako warg. Możesz spokojnie chodzić po lesie, nic ci sie nie stanie. Jako ścierwojad szybciej sie przemieścisz. Wiele jest rzeczy. Poza tym taki mały smaczek do gry, to chyba dobrze co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:20, Kalejdoskop86 napisał:

Taa, sam przecież w burdelu "Czerwona Latarnia" przebywał. :P

Zależy czyj Bezimienny ;p

Dnia 22.09.2008 o 19:20, Kalejdoskop86 napisał:

Stworzyli zwoje przemian, żeby było fajnie, żeby np. można było sobie spokojnie zwiedzić
GD w jako wilk czy warg albo też, żeby wykonać questa (G1, quest jak idziemy z Gornem
po Kamień Ogniskujący i musimy się przemienić w chrząszcza) .

Dobra ale ten motyw w G1 mogli przecież zastąpić ukrytą dźwignią albo otwartą bramą ;] I po co używać czaru jak można przelecieć Górniczą Dolinę używając mikstury szybkości ;p

EDIT:

143872
Opisałeś to teraz jak jakąś średniowieczną skradanke ;p Gothic to nie Assassins Creed ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:29, mlynar911 napisał:

Zależy czyj Bezimienny ;p

(wiedziałem, że ktoś się przyczepi ;P )
Tak, zależy czyj. ;)

Dnia 22.09.2008 o 19:29, mlynar911 napisał:

Dobra ale ten motyw w G1 mogli przecież zastąpić ukrytą dźwignią albo otwartą bramą ;]

Ale wybrali ciekawszy sposób. :)

Dnia 22.09.2008 o 19:29, mlynar911 napisał:

I po co używać czaru jak można przelecieć Górniczą Dolinę używając mikstury szybkości
;p

Żeby ten, kto pierwszy raz gra, mógł pomyśleć też, że np. orkowie nie atakują wilków czy wargów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:31, Kalejdoskop86 napisał:

(wiedziałem, że ktoś się przyczepi ;P )
Tak, zależy czyj. ;)

;p

Dnia 22.09.2008 o 19:31, Kalejdoskop86 napisał:

Ale wybrali ciekawszy sposób. :)

są o wiele ciekawsze motywy niż zmiana w chrząszcza którego można rozgnieść ;p a co by było Gdyby Gorn niechcący na nas nadepnął ?! ;p

Dnia 22.09.2008 o 19:31, Kalejdoskop86 napisał:

Żeby ten, kto pierwszy raz gra, mógł pomyśleć też, że np. orkowie nie atakują wilków
czy wargów.

Hmmm czy wiesz ,że istnieje coś takiego jak sztuka obserwacji ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:29, mlynar911 napisał:

Dobra ale ten motyw w G1 mogli przecież zastąpić ukrytą dźwignią albo otwartą bramą ;]

Masz racje, "mogli" ;]

Dnia 22.09.2008 o 19:29, mlynar911 napisał:

I po co używać czaru jak można przelecieć Górniczą Dolinę używając mikstury szybkości
;p

Po to żeby sobie życia nie utrudniać, żeby mieć więcej niż jedną możliwość, chyba lepiej mieć jakieś alternatywy niż tylko jedno wyjście co nie? Po co gra ma być liniowa.

Dnia 22.09.2008 o 19:29, mlynar911 napisał:

143872
Opisałeś to teraz jak jakąś średniowieczną skradanke ;p Gothic to nie Assassins Creed

To samo jak wyżej. Zresztą co kto lubi, każdy przechodzi po swojemu. Ale o gustach się nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:33, mlynar911 napisał:

są o wiele ciekawsze motywy niż zmiana w chrząszcza którego można rozgnieść ;p a co by
było Gdyby Gorn niechcący na nas nadepnął ?! ;p

No weź, Gorn nie jest debilem, żeby po zobaczeniu przemiany i śledzeniu Beziego jako chrząszcza (a one duże były...) nadepnąć go... :P

Dnia 22.09.2008 o 19:33, mlynar911 napisał:

Hmmm czy wiesz ,że istnieje coś takiego jak sztuka obserwacji ... ;p

No i o niej mówię, kolego. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:35, Kalejdoskop86 napisał:

No weź, Gorn nie jest debilem, żeby po zobaczeniu przemiany i śledzeniu Beziego jako
chrząszcza (a one duże były...) nadepnąć go... :P


Gorn to porządny wojownik i prawdziwy przyjaciel Bezimiennego więc nie mógłby czegoś takiego zrobić, a zwłaszcza osobę, która szukała sposobu na wydostanie się z górniczej doliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:37, wdowiakm napisał:

Gorn to porządny wojownik i prawdziwy przyjaciel Bezimiennego więc nie mógłby czegoś
takiego zrobić, a zwłaszcza osobę, która szukała sposobu na wydostanie się z górniczej
doliny...

I właśnie też o tym mówiłem. Przyjaciel, chce się wydostać z GD i nie jest idiotą... ;)
Zresztą, jakby zdeptał Beziego, to nie byłby bardzo dobrym wojownikiem, bo np. podczas bitwy by nawalał wszystkich, nie patrząc kto jest kim? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:33, mlynar911 napisał:

są o wiele ciekawsze motywy niż zmiana w chrząszcza którego można rozgnieść ;p a co by
było Gdyby Gorn niechcący na nas nadepnął ?! ;p

Fascynujące masz argumenty :] Zacznijmy od tego że to nie możliwe więc nie pisz takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:35, 143872 napisał:

Masz racje, "mogli" ;]

Mogli więc czemu tego nie zrobili? Lepiej przemienić się w bestię czy dosiąść jakiegoś wierzchowca?

Dnia 22.09.2008 o 19:35, 143872 napisał:

Po to żeby sobie życia nie utrudniać, żeby mieć więcej niż jedną możliwość, chyba lepiej
mieć jakieś alternatywy niż tylko jedno wyjście co nie? Po co gra ma być liniowa.

Tak liniowe gry są denne. Dlaczego od razu uważasz ,że bieganie na speedzie to utrudnianie życia? ;]

Dnia 22.09.2008 o 19:35, 143872 napisał:

To samo jak wyżej. Zresztą co kto lubi, każdy przechodzi po swojemu. Ale o gustach się
nie rozmawia.

Niby nie ale fajnie jest posłuchać co ktoś ma do powiedzenia ;p

Do drugiego posta:
Nie bądź drętwy ;p to taki śmieszny przykład co mogło by się stać ... ;D

Kalejdoskop86
Wyobraź sobie sytuację gdzie stoi przed tobą człowiek i nagle znika? ;p Na filmach to postacie zazwyczaj robią krok w przód i ..... ajc i to najgorszy błąd bo potem Gron musiałby zeskrobywać bezia z buta ... I nie wciskać mi tu kitu ,że Gorn to przyjaciel i nie mógłby tego zrobic. To naturalna reakcja ;p i przez naturalność mogą kogoś nadepnąć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować