Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2008 o 14:49, 143872 napisał:

Nie jest w sensie że krwawa itp. krwi tam praktycznie nie ma :)

Wejdź w JoWood\Gothic II\system, edytuj plik gothic.ini przy pomocy notatnika, znajdź wers BloodDetail = 2 i w miejsce dwójki wprowadź trójkę, a będziesz miał krew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprite ---> Błagam Cię, wiem że jesteś w porządku, ale nie rozumiem jednego - jeśli ktoś ma inne poglądy niż to już jest nie teges? Przecież magowi nic sie nie stanie gdy będzie miał 60% walki. No i tak będą głównie leciały PN w magię. W ten sposób można zaoszczędzić na eliksirach Mana. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:04, burczynski napisał:

Sprite ---> Błagam Cię, wiem że jesteś w porządku, ale nie rozumiem jednego - jeśli
ktoś ma inne poglądy niż to już jest nie teges? Przecież magowi nic sie nie stanie gdy
będzie miał 60% walki. No i tak będą głównie leciały PN w magię. W ten sposób można zaoszczędzić
na eliksirach Mana. ;-)

Serio ? Tak na prawdę ja magiem grałem tylko po to, żeby mieć kilka przydatnych czarów między innymi : uleczenie, kula ognia i takie tam. Fakt, że chodziłem w szacie, ale jednak polegałem bardziej na mieczu, a z miksturami dałem sobie święty spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra super, właśnie wejdę do miasta, ale jak podwyższyć statystyki? Bo zdobyłem właśnie poziom, a nic nie mogę zrobić nawet jak wciskam "B".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 16:15, Byl napisał:

Gra super, właśnie wejdę do miasta, ale jak podwyższyć statystyki? Bo zdobyłem właśnie
poziom, a nic nie mogę zrobić nawet jak wciskam "B".


Umiejętności zdobywane co każdy poziom (10punktów) możesz wykorzystać ucząc się nowych umiejętności u nauczycieli. W mieście można takich spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 16:15, Byl napisał:

Gra super, właśnie wejdę do miasta, ale jak podwyższyć statystyki? Bo zdobyłem właśnie
poziom, a nic nie mogę zrobić nawet jak wciskam "B".

Musisz znaleść jakiegoś nauczyciela który może cie czegoś nauczyć, porozmawiaj z mieszkańcami miasta a dowiesz sie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 16:15, Byl napisał:

Gra super, właśnie wejdę do miasta, ale jak podwyższyć statystyki? Bo zdobyłem właśnie
poziom, a nic nie mogę zrobić nawet jak wciskam "B".


Jeśli masz zamiar stworzyć wojownika to pierwsze 4 poziomy (40 um.) rozdzielić na siłę i broń jedno lub dwuręczną

Dzielnica portowa - kowal Carl - uczy siły
Koszary - Wulfgar - uczy posługiwania się bronią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:04, burczynski napisał:

Sprite ---> Błagam Cię, wiem że jesteś w porządku, ale nie rozumiem jednego - jeśli
ktoś ma inne poglądy niż to już jest nie teges? Przecież magowi nic sie nie stanie gdy
będzie miał 60% walki. No i tak będą głównie leciały PN w magię. W ten sposób można zaoszczędzić
na eliksirach Mana. ;-)

Spokojnie. Czy ja napisałem o kimś, że jest nie teges? ;) Możesz szkolić swoją postać jak Ci się podoba, przecież nikt Ci tego nie broni. Pisząc wcześniejsze posty chciałem przypomnieć tylko czym zajmują się magowie i czarodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 19:53, sprite39 napisał:

Możesz szkolić swoją postać
jak Ci się podoba, przecież nikt Ci tego nie broni. Pisząc wcześniejsze posty chciałem
przypomnieć tylko czym zajmują się magowie i czarodzieje.


Sorki ale w Gothic 2 nie ma czarodziei a w dodatku między magami a czarodziejami jest bardzo niewielka różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, niestety nie powiedziałem temu kapłanowi całej prawdy o mnie... i nie dostałem błogosławieństwa.
Co mam teraz robić, czy muszę zaczynać grę od nowa, dodam że jestem już daleeeko po tym wydarzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 15:17, Byl napisał:

Co mam teraz robić, czy muszę zaczynać grę od nowa, dodam że jestem już daleeeko po tym
wydarzeniu.


Chyba nie musisz,bo o ile pamiętam to zadanie nie jest konieczne do ukończenia gry.A próbowałeś porozmawiać z Vatrasem jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 15:19, raven91 napisał:

> Co mam teraz robić, czy muszę zaczynać grę od nowa, dodam że jestem już daleeeko
po tym
> wydarzeniu.

Chyba nie musisz,bo o ile pamiętam to zadanie nie jest konieczne do ukończenia gry.A
próbowałeś porozmawiać z Vatrasem jeszcze raz?



Nie da się już kolejny (trzeci) raz prosić o błogosławieństwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 15:17, Byl napisał:

Mam problem, niestety nie powiedziałem temu kapłanowi całej prawdy o mnie... i nie dostałem
błogosławieństwa.
Co mam teraz robić, czy muszę zaczynać grę od nowa, dodam że jestem już daleeeko po tym
wydarzeniu.


Nie musisz mieć poparcia wszystkich mistrzów w khorinis ale spróbuj dać datek na świątynię Adanosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego pytania o błogosławieństwo, to czy jak się Vatrasowi nic nie powie do któregoś rozdziału to Xardas cos daje wzamian? Ja jak grałem tylko raz ściemniłem a potem powiedziałem prawdę, a Xardas nic nie mówił o tym, że powiedziałem o nim Magowi(czego zabrania nam na poczatku gry)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 16:31, Bosper napisał:

Apropo tego pytania o błogosławieństwo, to czy jak się Vatrasowi nic nie powie do któregoś
rozdziału to Xardas cos daje wzamian? Ja jak grałem tylko raz ściemniłem a potem powiedziałem
prawdę, a Xardas nic nie mówił o tym, że powiedziałem o nim Magowi(czego zabrania nam
na poczatku gry)?

no co ty, nic ci nie da. I musisz powiedziec prawdę jak chcesz to błogosławieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować