Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2009 o 19:40, KuroNeko napisał:

Polecam mod Jaktyl, dodaje sporo możliwości, i całkiem nowy świat, z nowym Bohaterem
;)


I jeszcze jedno pytanie.:-)
Czy jest wersja tego moda z polskimi napisami i jakimikolwiek mówiomymi dialogami? To , co ja ściągnąłem , to niestety tylko napisy.Przydałyby się jakieś głosy NPCom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 11:20, KrzychW napisał:


I jeszcze jedno pytanie.:-)
Czy jest wersja tego moda z polskimi napisami i jakimikolwiek mówiomymi dialogami? To
, co ja ściągnąłem , to niestety tylko napisy.Przydałyby się jakieś głosy NPCom.

Ciekawe czym mieliby zrobić głosy, IVONA demo? Albo sami podłożyć (młodzi podkładający głos brrr!) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 12:04, SpecShadow napisał:

Ciekawe czym mieliby zrobić głosy, IVONA demo? Albo sami podłożyć (młodzi podkładający głos brrr!) ?


A co w tym dziwnego? Może się zdziwisz, ale takie projekty są w trakcie tworzenia, a właściwie powinny być na finiszu - Mroczne Tajemnice do G1 choćby, chociaż prace nad dubbingiem przedłużają się już niemiłosiernie.
Problem w tym, że kojarzę jedynie MT jeśli o takie spolszczenia chodzi. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 12:29, Merovingian napisał:

A co w tym dziwnego? Może się zdziwisz, ale takie projekty są w trakcie tworzenia, a
właściwie powinny być na finiszu - Mroczne Tajemnice do G1 choćby, chociaż prace nad
dubbingiem przedłużają się już niemiłosiernie.
Problem w tym, że kojarzę jedynie MT jeśli o takie spolszczenia chodzi. ; )


Ja tez wiem tylko o MT, ale nie uslyszymy glosow zbyt szybko. Tekstu tam jest mnostwo, tak ze modki maja co robic.
Chwala, podziekowanie i chyle czola przed nimi - w koncu robia to za friko. A my fani ino ich stresujemy...

Ja osobiscie czekam na spolszczenie modu Velaya... bo z niemca to leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 13:24, Gumisiek2 napisał:

Dubbing miał wyjść na przełomie czerwca i lipca, mogło być gorzej :)

Tja wlasnie sprawdzalem, co zrobic szkola, szkola...
Ale jeszcze raz powiem, ze nie ma co sie wnerwiac - chopcy robia to w ramach luzow i dla wlasnej satysfakcji. Pozostaje tylko czekac i jak juz bedzie, to odpalic i cieszyc sie caloscia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,
mam problem z dwoma questami:
1.U Ignaza ze zwojami niepamieci: pobilem kogos, uzylem zwoju, zadzialolo (pobita osoba nie grozila mi po wstaniu) wracam do Ignaza, mowie "co do eksperymentu..." a on mi mowi, ze moge kupic wiecej zwojow, kupuje, probuje jeszcze raz, wracam i nie ma nic o quescie, jest tylko "pokaz mi swoje towary". Przy okazji tego questa, jest jeszcze taki quest: Krotka wycieczka do miasta: przeczytalem w poradniku, ze trzeba kupic u Ignaza 3 czary "otchlan" niestety Ignaz ich nie ma. :(
2.Problemy Isagortha: mam questa w "ksiedze zadan", nie wiem nawet od kogo go dostalem, probuje rozmawic z Isagorthem, a on ma tylko opcje "Koniec" i "Pokaz swoje towary", nie wiem co zrobic, zeby ze mna pogadal. Po zabiciu wilka quest nadal jest w "ksiedze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 15:16, Ksar666 napisał:

Czesc,
mam problem z dwoma questami:
1.U Ignaza ze zwojami niepamieci: pobilem kogos, uzylem zwoju, zadzialolo (pobita osoba
nie grozila mi po wstaniu) wracam do Ignaza, mowie "co do eksperymentu..." a on mi mowi,
ze moge kupic wiecej zwojow, kupuje, probuje jeszcze raz, wracam i nie ma nic o quescie,
jest tylko "pokaz mi swoje towary". Przy okazji tego questa, jest jeszcze taki quest:
Krotka wycieczka do miasta: przeczytalem w poradniku, ze trzeba kupic u Ignaza 3 czary
"otchlan" niestety Ignaz ich nie ma. :(

Na Twoim miejscu wczytałbym grę i poszedł do tej kolesiówy która jest w domu Thorbena (tego stolarza) i na niej wykorzystał ten czar. Musisz go użyć gdy osoba leżąca właśnie wstaje. Wtedy na 100% zadziała. Bo możliwe ,że w złym momencie go użyłeś. Co do tych czarów to zadanie zleca Ci któryś z magów w bibliotece. Ale tylko gdy jesteś nowicjuszem. Kupujesz po prostu te zwoje bez żadnej kwestii dialogowej. jeżeli ich nie ma musisz poczekać na następny rozdział. Ale także możesz je chyba kupić u Saladrila i Lutero.

Dnia 31.05.2009 o 15:16, Ksar666 napisał:

2.Problemy Isagortha: mam questa w "ksiedze zadan", nie wiem nawet od kogo go dostalem,
probuje rozmawic z Isagorthem, a on ma tylko opcje "Koniec" i "Pokaz swoje towary", nie
wiem co zrobic, zeby ze mna pogadal. Po zabiciu wilka quest nadal jest w "ksiedze".

Zabijasz wilka i wracasz do klasztoru i powiadamiasz Parlana albo tego Paladyna nie pamiętam. I dostajesz wtedy expa za zadanie. Jeżeli nie znikło z dziennika to poczekaj do następnego aktu. taka mała zwiecha czasami się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 20:48, Karol44 napisał:

A biłeś tego kolesia w dzielnicy portowej ?

Tego kolesia? Co masz na mysli? Moze chodzi Ci o Ignaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 21:07, Ksar666 napisał:

Tego kolesia? Co masz na mysli? Moze chodzi Ci o Ignaza?


Pobicie kogoś w dzielnicy portowej i rzucenie na niego czaru nic nie da.To musi być ktoś z mieszkańców miasta .Ja zawszę traktowałem tym czarem Constantina przy okazji wykonywania zadania dla GZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 21:20, raven91 napisał:

> Tego kolesia? Co masz na mysli? Moze chodzi Ci o Ignaza?

Pobicie kogoś w dzielnicy portowej i rzucenie na niego czaru nic nie da.To musi być ktoś
z mieszkańców miasta .Ja zawszę traktowałem tym czarem Constantina przy okazji wykonywania
zadania dla GZ.



Ja uzylem go na sprzedawcy eliksirow w gornym miescie. Tez ladnie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jak "najlepiej" jest grać w Gothic II? Najpierw go przejść potem zainstalować Noc Kruka czy i GII i NK na raz i grać?
Wiem, że to troche głupie pytanie ale mam taki dziwny dylemat :P

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 21:07, Umarty napisał:

Mam takie pytanie. Jak "najlepiej" jest grać w Gothic II? Najpierw go przejść potem zainstalować
Noc Kruka czy i GII i NK na raz i grać?
Wiem, że to troche głupie pytanie ale mam taki dziwny dylemat :P

pzdr


Myślę że lepiej samego Gothica2. Potem przejść z dodatkiem, trzeba tylko pamietać że poziom trudności troszkę (hmm...) wzrasta.
Pytanie nie jest głupie, też miałem taką zagwozdkę na początku. Odpaliłem G2+ NK i się przejechałem, nie dawałem rady zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie graj w NK zaraz po ukończeniu G2.
Ja się na tym przejechałem bo mi się znudziło po dwóch godzinach...
Między częściami daj sobie pół roku - rok przerwy, tak optymalnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zagraj w podstawkę a potem w dodatek ;) Chociaż ten dodatek jest z deka nudnawy, przeszedłem raz a teraz niemalże zmuszam się żeby grać po raz drugi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:20, KuroNeko napisał:

Najpierw zagraj w podstawkę a potem w dodatek ;) Chociaż ten dodatek jest z deka nudnawy,
przeszedłem raz a teraz niemalże zmuszam się żeby grać po raz drugi xD

Jeżeli Twoim zdaniem podstawka jest ciekawsza niż dodatek to ... Pozdro ;> Pewnie ,że dodatek jest ciekawszy bo to podstawka została wzbogacona o wiele bonusów. A poza tym nie musisz go przechodzić ;> a jeżeli chcesz to i tak będziesz musiał potem iść wątkiem fabularnym który jest identyczny jak w podstawce ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:20, KuroNeko napisał:

Najpierw zagraj w podstawkę a potem w dodatek ;) Chociaż ten dodatek jest z deka nudnawy,
przeszedłem raz a teraz niemalże zmuszam się żeby grać po raz drugi xD

Dodatek jest fajny dopóki nie skończysz wątku z nim związanego, potem to już wracasz na stare tory i jak przechodziłeś Gothica 2 podstawkę 10 razy to cię zamula(zważywszy na to że jest mocno utrudniony), mimo to ciekawie jest skończyć całą grę mając dodatek, gdyż kilka smaczków tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam fabularnie wolę podstawkę. Gram w dodatek ze względu na kilka nowych możliwości, no i dlatego że jest wyższy poziom trudności ;) Bo szczerze mówiąc, to eskortowanie owcy do klasztoru jest wkurzające xD Wolę znaleźć posążek, przy okazji wykonując questa dla Kapitana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować