Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dobra, czyli jak przejdę tego G2 i potem zainstaluje nk to będę grał tą samą postacią czy od nowa? Nie wiem jak to będzie wyglądać... Bo w sumie jakby trzeba było od nowa rozwijać postać, to trochę głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 15:52, Umarty napisał:

Dobra, czyli jak przejdę tego G2 i potem zainstaluje nk to będę grał tą samą postacią
czy od nowa? Nie wiem jak to będzie wyglądać... Bo w sumie jakby trzeba było od nowa
rozwijać postać, to trochę głupio.


Będziesz grać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 16:31, andrev_92 napisał:

A postać będzie się trudniej rozwijać. Będziesz musiał więcej pakować do siły itp. Tam
są większe wymagania do przedmiotów.

Ale z drugiej strony jest o wiele więcej misji, czyli wszystko jakby się wyrównuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 16:38, MacoRIP napisał:

Ale z drugiej strony jest o wiele więcej misji, czyli wszystko jakby się wyrównuje ;)


Nie wyrównuje. Jest po prostu trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zawsze przejść Gothica 2 bez Nocy Kruka a później zainstalować i w przyspieszonym tempie przejść 1 rozdział żeby znaleźć się na nowym terenie:) Jak dla mnie Noc Kruka jest dosyć trudna :D Nie wyobrażam sobie górniczej doliny w na poziomie trudności z dodatku:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 17:30, Merovingian napisał:

> Ale z drugiej strony jest o wiele więcej misji, czyli wszystko jakby się wyrównuje
;)

Nie wyrównuje. Jest po prostu trudniej.

Trudno to by było gdyby w podstawce były takie wymagania na późniejsze poziomy np. walki bronią :P ALe tam jest o wieeeele wiecej misji wiec w miare szybko się lvl''uje = szybko idą PN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 17:37, MacoRIP napisał:

ALe tam jest o wieeeele wiecej misji wiec w miare szybko się lvl''uje = szybko idą PN.


Nie ma to żadnego znaczenia. Punkty nauki idą szybciej, ale przy okazji wymagania na rozwój postaci ulegają znacznemu zwiększeniu, a przeciwnicy stają się mocniejsi z każdym rozdziałem, więc zbytniego balansu tutaj nie widzę.
Gra miała być trudniejsza, więc jest, z czego możemy się tylko cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 17:47, Master-Of-Maria napisał:

Do pobrania dodatek wiem, ze tu wy kupujecie, ale nie dla 1 osoby sie przyda


http://www.gangsters.pl/index.php?polec=3643

Ciebie już całkiem porąbało? "Gangsters"rzeczywiście. 1 skojarzenie - Gothic xD I jeszcze polecony...

Merovingian - Chyba inaczej graliśmy w tą re ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 18:02, MacoRIP napisał:

Merovingian - Chyba inaczej graliśmy w tą re ;-)


To znaczy? Nie martw się, grałem i na szybko, i na wypełnienie wszystkich zadań + wybicie co tylko się rusza, ostatnio na przykład. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 18:10, Merovingian napisał:

> Merovingian - Chyba inaczej graliśmy w tą re ;-)

To znaczy? Nie martw się, grałem i na szybko, i na wypełnienie wszystkich zadań + wybicie
co tylko się rusza, ostatnio na przykład. ; )

Ja przeważnie na spokojnie expiłem i zachwycałem się tą wspaniałą grą(ale dawno temu :/)i nie widziałem różnicy trudności między podstawką...w podstawce mniej zadań, więc łatwiej nabić lvl i podszkolić sie, w NK o wiele więcej zadań więc trudniej zdobyć wystarczającą ilość punktów...
Ogólnie to bardziej mi się podobała dwójka...Jarkendar nie przypadł mi do gustu. G3 do dupy, a najlpesza jedynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 18:13, MacoRIP napisał:

Ja przeważnie na spokojnie expiłem i zachwycałem się tą wspaniałą grą(ale dawno temu
:/)i nie widziałem różnicy trudności między podstawką...w podstawce mniej zadań, więc
łatwiej nabić lvl i podszkolić sie, w NK o wiele więcej zadań więc trudniej zdobyć wystarczającą
ilość punktów...
Ogólnie to bardziej mi się podobała dwójka...Jarkendar nie przypadł mi do gustu. G3 do
dupy, a najlpesza jedynka!


Dobra, teraz mnie zagiąłeś...Jakim cudem mniej misji = więcej expa? Jak dla mnie to jest z logicznego pkt. widzenia odwrotnie ale ok...


Dzisiaj na poważnie przysiadłem do Gothic''a i teraz rozbijam się po Jarkendarze :D Już drugi raz przechodzę ten dodatek, dlatego mam słabe tempo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 18:40, KuroNeko napisał:

> Ja przeważnie na spokojnie expiłem i zachwycałem się tą wspaniałą grą(ale dawno
temu
> :/)i nie widziałem różnicy trudności między podstawką...w podstawce mniej zadań,
więc
> łatwiej nabić lvl i podszkolić sie, w NK o wiele więcej zadań więc trudniej zdobyć
wystarczającą
> ilość punktów...
> Ogólnie to bardziej mi się podobała dwójka...Jarkendar nie przypadł mi do gustu.
G3 do
> dupy, a najlpesza jedynka!

Dobra, teraz mnie zagiąłeś...Jakim cudem mniej misji = więcej expa? Jak dla mnie to jest
z logicznego pkt. widzenia odwrotnie ale ok...


Dzisiaj na poważnie przysiadłem do Gothic''a i teraz rozbijam się po Jarkendarze :D Już
drugi raz przechodzę ten dodatek, dlatego mam słabe tempo..

Chodzi mi o to że jak jest mniej misji to TRUDNIEJ nabić lvl, więc zrobili ułatwienie w postaci mniejszych wymagań danego skillu. A w NK jest WIĘCEJ zadań = WIĘCEJ EXP = WIĘKSZE WYMAGANIA...ale jak dla mnie na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania z expem się nie wyrównują. Prawda, misji jest więcej, ale o wiele większe są wymagania do siły itd. Stwory są już od początku trudniejsze, już na początku jest trudno, a do końca gry ciężko to wyrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>)i nie widziałem różnicy trudności między podstawką...w podstawce mniej zadań, więc

Dnia 06.06.2009 o 18:13, MacoRIP napisał:

łatwiej nabić lvl i podszkolić sie, w NK o wiele więcej zadań więc trudniej zdobyć wystarczającą
ilość punktów...

Człowieku trochę bzdurę tu napisałeś .... To chyba jasne ,że w NK jest więcej zadań bo to jest dodatek. A róznica między nim a podstawką jest ogromna. W dodatku można nabić większy lvl niż w podstawce to po pierwsze. Po drugie cała trudność tkwi w tym jak rozłożyć poprawnie umiejętności. No i ich dodawanie zostało utrudnione przez zwiększoną liczbę punktów nauki wymaganą na ileś tam punktów np. siły o wiele więcej zadań więc trudniej zdobyć wystarczającą ilość punktów... To zdanie jest absurdalne. Jeżeli jest więcej zadań to jest więcej expa więc można zdobyć raczej WIĘCEJ punktów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie nażekam na pkt. Są jeszcze tablice budowniczych i to w niemałej ilości ^^ Co prawda trzeba te...30 pkt zainwestować ale zapewniam że się zwrócą z nawiązką zwłaszcza potem, kiedy trzeba dawać więcej pkt w um. i staty ^^ Więc wyuczyć się języka, ale tablic na początku nie ruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie

Które mieliście/macie lvl jak wchodziliście do 2 rozdziału walczyliście ze smokami i jak kończyliście grę i jakimi postaciami graliście ?? jeśli można to chciałbym tez ile macie siły itd czyli ogólnie statystyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 14:23, Xezarten napisał:

Witam mam pytanie

Które mieliście/macie lvl jak wchodziliście do 2 rozdziału walczyliście ze smokami i
jak kończyliście grę i jakimi postaciami graliście ?? jeśli można to chciałbym tez ile
macie siły itd czyli ogólnie statystyki :)


Ja miałem 21lvl. Grałem paladynem, ale statystyk nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 14:27, capral napisał:

> Witam mam pytanie
>
> Które mieliście/macie lvl jak wchodziliście do 2 rozdziału walczyliście ze smokami
i
> jak kończyliście grę i jakimi postaciami graliście ?? jeśli można to chciałbym tez
ile
> macie siły itd czyli ogólnie statystyki :)

Ja miałem 21lvl. Grałem paladynem, ale statystyk nie pamiętam.


Tylko 21 lvl ??? jak przechodziłeś grę czy jak wchodziłeś do górniczej doliny


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować