Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2009 o 14:28, Xezarten napisał:

Tylko 21 lvl ??? jak przechodziłeś grę czy jak wchodziłeś do górniczej dolinny


Podczas walki z pierwszym smokiem. Poszło jak po maśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 14:29, capral napisał:


> Tylko 21 lvl ??? jak przechodziłeś grę czy jak wchodziłeś do górniczej dolinny


Podczas walki z pierwszym smokiem. Poszło jak po maśle.


Ja w gothicu 3 nie mam żadnych problemów z levelowaniem (grac na patchu 1.7 alternatywny balans i AL) i zero problemów a w gothicu 2 nie mogę nawet 5 lvl wbić w 1 rozdziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takimi statystykami skończyłem grę po raz pierwszy.Wiem,że powalające nie są,ale na przyjemną i bezproblemową grę wystarczające.

20090607143714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 14:37, raven91 napisał:

Z takimi statystykami skończyłem grę po raz pierwszy.Wiem,że powalające nie są,ale na
przyjemną i bezproblemową grę wystarczające.


Powiedz a pamiętasz lvl kiedy wchodziłeś do górniczej doliny czy w 1 rozdziale wycinałeś wszystkie mobki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 14:47, Xezarten napisał:

Powiedz a pamiętasz lvl kiedy wchodziłeś do górniczej doliny


Nie niestety teraz już nie pamiętam jaki to był poziom.
>czy w 1 rozdziale wycinałeś wszystkie mobki ??

Nie robiłem żadnych czystek,głównie wykonywałem questy,choć od czasu do czasu wypuszczałem się do lasu na jakieś polowania.Mieszkańców miasta wycinałem

Spoiler

zawsze w 5 rozdziale przed wyruszeniem do Dworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 15:04, raven91 napisał:

> Powiedz a pamiętasz lvl kiedy wchodziłeś do górniczej doliny

Nie niestety teraz już nie pamiętam jaki to był poziom.
>czy w 1 rozdziale wycinałeś wszystkie mobki ??

Nie robiłem żadnych czystek,głównie wykonywałem questy,choć od czasu do czasu wypuszczałem
się do lasu na jakieś polowania.Mieszkańców miasta wycinałem

Spoiler

zawsze w 5 rozdziale
przed wyruszeniem do Dworu.



Ja na samych questach się nie mogę wyexpic a u kogo zostałeś czeladnikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 15:13, Xezarten napisał:

Ja na samych questach się nie mogę wyexpic a u kogo zostałeś czeladnikiem ?


Zazwyczaj zostaję czeladnikiem u Bospera,jednak to czyim czeladnikiem jesteś nie wpływa na poziom twojej postaci.
Na początku gry warto wykonać wszystkie możliwe zadania w mieście,z których wiele opiera się na schemacie przynieś,podaj,pozamiataj i nie wymaga większego wysiłku.Przynosi jednak punkty doświadczenia potrzebne do rozwoju postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 15:52, raven91 napisał:

> Ja na samych questach się nie mogę wyexpic a u kogo zostałeś czeladnikiem ?

Zazwyczaj zostaję czeladnikiem u Bospera,jednak to czyim czeladnikiem jesteś nie wpływa
na poziom twojej postaci.
Na początku gry warto wykonać wszystkie możliwe zadania w mieście,z których wiele opiera
się na schemacie przynieś,podaj,pozamiataj i nie wymaga większego wysiłku.Przynosi jednak
punkty doświadczenia potrzebne do rozwoju postaci.


Nom nie wiem co mam robić dopiero jestem w khorinis a mam 2 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 15:52, raven91 napisał:

> Ja na samych questach się nie mogę wyexpic a u kogo zostałeś czeladnikiem ?

Zazwyczaj zostaję czeladnikiem u Bospera,jednak to czyim czeladnikiem jesteś nie wpływa
na poziom twojej postaci.
Na początku gry warto wykonać wszystkie możliwe zadania w mieście,z których wiele opiera
się na schemacie przynieś,podaj,pozamiataj i nie wymaga większego wysiłku.Przynosi jednak
punkty doświadczenia potrzebne do rozwoju postaci.



Calkiem niezle zarabia sie jako czeladnik Harada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy exp jest w Jarkendarze.

Spoiler

Za uruchomieniekamieni teleportacyjnych jest chyba 400 expa za jeden czyli x5 potem te tablice kolejne 400 exp za jedną a przy okazji to tam lata tytle stworów że głowa mała. Albo za banalne czytanie info z pulpitów w bibliotece jest 100 za każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:23, Xezarten napisał:

Tak ale do jarkedaru kiedy dojdę w którym rozdziale ??
A ja potrzebuje expa podłapać w 1 i tu jest problem ;/


Do Jarkendaru dotrzesz najwcześniej w 2 rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:23, Ecko09 napisał:

> Tak ale do jarkedaru kiedy dojdę w którym rozdziale ??
> A ja potrzebuje expa podłapać w 1 i tu jest problem ;/

Do Jarkendaru dotrzesz najwcześniej w 2 rozdziale.


Własnie a co z 1 ?

I jeszcze jedno czy wy w każdym rozdziale wybijaliście wszystko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:23, Xezarten napisał:

A ja potrzebuje expa podłapać w 1 i tu jest problem ;/


Sprawa jest prosta: musisz mieć dużo cierpliwości. Wykonuj wszystkie łatwe zadania, stopniowo zabijaj coraz trudniejszych przeciwników (najlepiej stosując zasadę wojny podjazdowej). Jeśli drogę do ważnego miejsca przecina groźny wróg, staraj się go ominąć.
Do tego potrzebna jest odrobina wyczucia, ale spokojnie można opuścić pierwszy rozdział na 15. poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:26, Xezarten napisał:

I jeszcze jedno czy wy w każdym rozdziale wybijaliście wszystko ??

Osobiście staram się grać "wg reguł", więc nie wtłukłem nikomu bez powodu, ale jużwzględem zwierzątek nei mialem oporów. Lewelowanie w G2 to kwestia mordowania jak największej ilości zwierzyny. Z chwilą otrzymania pancerza gildii nie straszne stają się (przy zastosowaniu odpowiedniej taktyki) wszelkie bestie poniżej zebacza, warto wykorzystać ten fakt. A jeśli dobrze się rozwijasz i skołujesz skądś Dobry długi miecz, możesz pod koniec Rozdz. 2 angazować się w starcia ze zwyklymi orkami (1 na 1 oczywiście). Ja w ten sposób dobiłem 16 poziomu w samej GD i wcale nie musiałem wybijać wszystkiego co się rusza by pod koniec gry mieć poziom 47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy to w tej grze nie trzeba mieć dużego lvl żeby sobie dawać radę. W walce najważniejsza jest to, czym atakujemy. Jeśli walczymy 1 na 1 to jeśli umie się grać to i bez zbroi nie ma większego problemu. Wystarczy blokować/ robić unik a na 100% wygramy każdy pojedynek. Po prostu wystarczy nie dać się trafić. A kiedy walczy się z kilkoma wrogami na raz to po prostu trzeba opanować sytuacje. Atak -> unik -> atak -> unik i tak aż wybijemy wszystkich przeciwników. Ja obecnie będąc w Jarkendarze z chyba 14-16 lvl ze spokojem daję rade 2-3 orkom na raz.

Spoiler

(walka w Kanionie, Jack nie podołał ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:45, zadymek napisał:

> I jeszcze jedno czy wy w każdym rozdziale wybijaliście wszystko ??
Osobiście staram się grać "wg reguł", więc nie wtłukłem nikomu bez powodu, ale jużwzględem
zwierzątek nei mialem oporów. Lewelowanie w G2 to kwestia mordowania jak największej
ilości zwierzyny. Z chwilą otrzymania pancerza gildii nie straszne stają się (przy zastosowaniu
odpowiedniej taktyki) wszelkie bestie poniżej zebacza, warto wykorzystać ten fakt. A
jeśli dobrze się rozwijasz i skołujesz skądś Dobry długi miecz, możesz pod koniec Rozdz.
2 angazować się w starcia ze zwyklymi orkami (1 na 1 oczywiście). Ja w ten sposób dobiłem
16 poziomu w samej GD i wcale nie musiałem wybijać wszystkiego co się rusza by pod koniec
gry mieć poziom 47.


A takie pytanie :P (ale ja noobie o zal ... ) czy jak wstapie do wodnego kregu otrzymam jakis pacerz i czy do niego mozna wstapic w 1 rozdziale ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 18:12, Merovingian napisał:

Dwa razy tak. : )


Hehehe dzięki :) ^^ to ja w takim razie dołączam do najemników :P juz nawet wiem jak rozwiązać to zadanie zaginieni ludzie :P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te zadania na początku są w sumie łatwe xD Najtrudniejsze co może cię na początku spotkać to grupa bandytów na moście i jeszcze 2 inne ich grupy i zbieranie ornamentów bo będzie trzeba iść do lasu na wschodzie..Tyle że może cię tam zaprowadzić Lares więc też nie powinno być problemu ;) Wbicie się do obozu bandytów na wieży też nie jest problemem bo

Spoiler

wbije Greg i wszystkich wymiecie

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować