Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2009 o 20:24, KuroNeko napisał:

Niektórzy uważają że to jest bug, moim zdaniem wcale nie.


Tak to na pewno nie jest bug,a założeniem twórców było zdobycie olbrzymiej ilości kasy na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 20:28, raven91 napisał:

> Niektórzy uważają że to jest bug, moim zdaniem wcale nie.

Tak to na pewno nie jest bug,a założeniem twórców było zdobycie olbrzymiej ilości kasy
na początku gry.


Gdyby nie to, to Bennet byłby bezrobotny i stał jak ten kołek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pojęcie offtopic znasz?

W każdym razie, gdyby nie to, to zostanie kowalem mijałoby się z celem. Bo wykucie raptem paru mieczy nie przyniesie nam zbytniej fortuny. Już więcej zarobimy zbierając grzyby dla Constantino. (w NK jest ich od groma) Że o futrach dla Bospera nie wspomnę(ups, wspomniałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 21:02, KuroNeko napisał:

W każdym razie, gdyby nie to, to zostanie kowalem mijałoby się z celem. Bo wykucie raptem
paru mieczy nie przyniesie nam zbytniej fortuny. Już więcej zarobimy zbierając grzyby
dla Constantino. (w NK jest ich od groma) Że o futrach dla Bospera nie wspomnę(ups, wspomniałem)


Nasuwa się pytanie, czy ty w ogóle grałeś w tą grę?
Za niektóre miecze można zarobić po kilka tysięcy, grzybiarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 21:10, Woo-Cash napisał:

> W każdym razie, gdyby nie to, to zostanie kowalem mijałoby się z celem. Bo wykucie
raptem
> paru mieczy nie przyniesie nam zbytniej fortuny. Już więcej zarobimy zbierając grzyby

> dla Constantino. (w NK jest ich od groma) Że o futrach dla Bospera nie wspomnę(ups,
wspomniałem)

Nasuwa się pytanie, czy ty w ogóle grałeś w tą grę?
Za niektóre miecze można zarobić po kilka tysięcy, grzybiarzu...


Tak, na pewno będę marnował pkt na mieczyki jakby mi siły nie brakowało... Bo wiesz, wcale nie trzeba więcej pn na wyższe poziomy itd więc mogę sobie jak gdyby nigdy nic marnować je na kowalstwo, super pomysł!
ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 21:13, KuroNeko napisał:

Tak, na pewno będę marnował pkt na mieczyki jakby mi siły nie brakowało... Bo wiesz,
wcale nie trzeba więcej pn na wyższe poziomy itd więc mogę sobie jak gdyby nigdy nic
marnować je na kowalstwo, super pomysł!
ehh....


A punkty to już inna sprawa. Poza tym możesz wykuwać takie za 250-400, i za bardzo na pkt nie stracisz.
ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry wcale nie trzeba wydawać kasy na miecze. Wykonując questy możemy przecież zdobyć dość dobra broń. Np.

Spoiler

za wydanie Canthara dostajemy od Sary piracki kordelas.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 21:02, KuroNeko napisał:

A pojęcie offtopic znasz?

W każdym razie, gdyby nie to, to zostanie kowalem mijałoby się z celem. Bo wykucie raptem
paru mieczy nie przyniesie nam zbytniej fortuny. Już więcej zarobimy zbierając grzyby
dla Constantino. (w NK jest ich od groma) Że o futrach dla Bospera nie wspomnę(ups, wspomniałem)


No tak nie zupełnie mijało by sie z celem, ponieważ co rozdział przybywa prętów np Hakon lub Braian a po za tym można jeszcze troche w Górniczej Dolinie dostać troche znaleźć i tym sposobem z "troche" robi nam sie "sporo" ;] ale to taka ogólna teoria bo fakt masz racje Benett produkuje pręty masowo i często ten fakt wykorzystywałem ale rany.... nigdy nie robiłem więcj niż mieczy za 5k, że też Ci sie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najpierw muisz przejść ,,wątek główny dodatku" czyli przejść główne misje w Jarkendarze. :) Nie będę Ci tutaj spojlerował. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 23:46, UnionPacific napisał:

Jak zmusić Myxira (z tego co pamiętam on jest zastępcą) do podróży do Khorinis, w zamian
za Vatrasa?


Zabij Kruka i uwolnij niewolników...Oczywiście, trochę to zajmie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 23:46, UnionPacific napisał:

Jak zmusić Myxira (z tego co pamiętam on jest zastępcą) do podróży do Khorinis, w zamian
za Vatrasa?

Nie będę Ci spoilerował ale musisz wykonać wszystkie questy główne w Jarkendarze i tam wtedy automatycznie pójdzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 15:32, WhiteWolfIron napisał:

Jak wykonać zadanie "Joe"? Gdzie dokładnie się o znajduje i gdzie są klucze do wieży?


Joe znajduje się w wieży zaraz obok wejścia do domu Gritty. Klucz do wieży posiada strażnik miejski Peck balujący w Czerwonej latarni (którego przywrócenie do porządku jest również częścią innego zadania zlecanego przez Lorda Andre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, akurat tego strażnika jako jedynego nie sprawdziłem :P

Ale pojawił mi się jeszcze jeden problem (bag?) Nie wiem dlaczego, ale jak próbuje stworzyć rune 2 kręgu, bezimienny twierdzi że nie ma za mało składników :/ Mam kamień runiczni i kwarc do lodowej strzały, smołe do kuli ognia, ale nie działa.
Ktoś wie o co chodzi? :)
(jak próbuje zrobić ognista strzałe z 1 kręgu, to wszystko działa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:36, WhiteWolfIron napisał:

Ale pojawił mi się jeszcze jeden problem (bag?) Nie wiem dlaczego, ale jak próbuje stworzyć
rune 2 kręgu, bezimienny twierdzi że nie ma za mało składników :/ Mam kamień runiczni
i kwarc do lodowej strzały, smołe do kuli ognia, ale nie działa.
Ktoś wie o co chodzi? :)
(jak próbuje zrobić ognista strzałe z 1 kręgu, to wszystko działa:))


By ją stworzyć musisz mieć kamień runiczny pusty, składniki i zwój z tym zaklęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie ponownie Gothica 2 Noc Kruka i wszystko pięknie, zostałem najemnikiem, jestem w kręgu wody, rozdział nr 2 i mam 5 wolnych punktów nauki i tutaj sie pojawia moje pytanie: czy gdzieś w Khorinis jest osoba, która może mnie nauczyć usuwania płyt z pancerzy pełzaczy i, jeśli ktoś ewenutalnie pamięta, ile to kosztowało PN? Wiem, że Gestath może mnie tego nauczyć ale dotarcie do niego byłoby bardzo trudne a i tak nie mam pewności czy w drugim rozdziale już sie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiego Gestath''a Ci chodzi al w Khorinis nie ma nikogo kto mógłby Cię nauczyć takowej sztuki, lecz w pobliżu miejsca przesiadywania czarnego trolla znajduje się pewien myśliwy, nie pamiętam dobrze jak się nazywa chyba Grimbalt czy jakoś tak ale jeżeli powiesz że zapolujesz z nim na zębacze (nie musisz polować wystarczy że poczekasz aż On zabije wszystkie) powie że nie za bardzo mu pomogłeś ale nie zamierza Cię odrazy skreślać i może nauczyć Cię zbierania trofeów W TYN płytek pancerz pełzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 16:17, Bezi_113 napisał:

Nie wiem o jakiego Gestath''a Ci chodzi al w Khorinis nie ma nikogo kto mógłby Cię nauczyć
takowej sztuki, lecz w pobliżu miejsca przesiadywania czarnego trolla znajduje się pewien
myśliwy, nie pamiętam dobrze jak się nazywa chyba Grimbalt czy jakoś tak ale jeżeli powiesz
że zapolujesz z nim na zębacze (nie musisz polować wystarczy że poczekasz aż On zabije
wszystkie) powie że nie za bardzo mu pomogłeś ale nie zamierza Cię odrazy skreślać i
może nauczyć Cię zbierania trofeów W TYN płytek pancerz pełzacza.


Chodzi mi o tego gościa co siedzi razem z Gornem

Spoiler

w Górniczej Dolinie przy kamiennym smoku

możliwe, że źle jego imie napisałem. A mówiąc Khorinis miałem na myśli całą wyspe ;] ale wielkie dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować