Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2009 o 16:55, Stein napisał:

Jak Wy takie poziomy wbijacie?!


Człowiek nawet nie zauważa postępu w poziomach. Po prostu staraj się wykonywać wszystkie zadania i ubijać jak najwięcej wrogów jak najcięższego kalibru. Brzmi banalnie, ale trzymając się tej filozofii machniesz te 50 leveli raz-dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział że zajebistyczny.
Tylko na twoim miejscu bardziej bym pakował w manę.
Kiedyś na GothicSite widziałem wynik gościa, który był magiem i na koniec miał ponad 350 many .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 08:13, mlynar911 napisał:

> Dobry wynik jak na roczną przerwę ??
Śmierdzi mi tu używaniem kodów i to sporo ... ;>

Już sama zbroja budzi podejrzenia...płaszcz Poszukiwacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Albo ciężka zbroja maga + amulet ochrony innosa + 2 pierścienie wojownika i jakiś pas do tego. ;p
(Nie wiem czy tyle wyjdzie ale to chyba kombinacja dająca najwięcej defa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 08:56, zadymek napisał:

Już sama zbroja budzi podejrzenia...płaszcz Poszukiwacza?


Zbroja arcymaga lol xD

A co za przyjemnosć mieć taki level? 35 spokojnie wystarczy w ostatnim rozdziale. A ja myślałem kiedyś, ze jestem hardkorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na Jego punkty nauki... wydał ich 540.. o nie przepraszam 510 z czego na same kręgi poszło ok. 100PN na siłe ponad 200PN a na zręczność w przybliżeniu nawet pod 300 PN już nie mówie o manie... nawet jeśli byś wypił WSZYSTKIE eliksiry zwiększające staty i rośliny które staty zwiększają to nie ma szans byś coś takiego osiągnął na takim poziomie.... już nie wspominając o nauce walki bronią białą i na dystans ani o skradaniu sie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na Jego punkty nauki... wydał ich 540.. o nie przepraszam 510 z czego na same kręgi poszło ok. 100PN na siłe ponad 200PN a na zręczność w przybliżeniu nawet pod 300 PN już nie mówie o manie... nawet jeśli byś wypił WSZYSTKIE eliksiry zwiększające staty i rośliny które staty zwiększają to nie ma szans byś coś takiego osiągnął na takim poziomie.... już nie wspominając o nauce walki bronią białą i na dystans ani o skradaniu sie itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest szata arcymaga Ognia ale pamiętajmy, że w NK wszystkie zbroje mają większą ochronę.

Chociarz ni przyglądałem się temu za bardzo, teraz się przyglądnąłem i bez tego, że co 30 każda umiejętność drożeje, te wszystkie umiejętności kosztowały Go 570 lp, a z tym, że wszystko z czasem drożało to hoho, nawet jakby wypił te wszystkie eliksiry i rośliny pozjadał...
Plus jeszcze te umiejętności złodziejskie i te inne, rzeczywiście mi tez tu śmierdzi kodami ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nauczysz się broni jednoręcznej na mistrza to ci dwuręczna na wojownika wskakuje .
Kodu użyłem by se z 50 zręczności zrobić na 175 ,czasem trzeba się pobawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 11:39, Karol44 napisał:

Jeśli nauczysz się broni jednoręcznej na mistrza to ci dwuręczna na wojownika wskakuje
.


Tak wiem, ale chodzi mi o to że jesteś w każdej broni minimum wojownikiem/strzelcem a głównie interesujące jest to, że masz kusze i łuki po 40% a to oznacza, że troche PN ładowałeś w łuki a troche w kusze. Więc musiałeś zużyć na to ok 50 PN, z tego co pamiętam zakładając, że nauczyłeś sie języka starożytnych i czytałeś troche ich tablic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy nauczyłem się do 40 łuku kusza wskoczyła mi na 20 później tylko do 40 doładowałem
Mam tu także Amulet Kapłana i Pierścień Kapłana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 11:39, Karol44 napisał:

Jeśli nauczysz się broni jednoręcznej na mistrza to ci dwuręczna na wojownika wskakuje
.
Kodu użyłem by se z 50 zręczności zrobić na 175 ,czasem trzeba się pobawić .


Na moje oko...na nasze oko wygląda to na zabawę, ale z kodami. A nawet jeśli nie, to zwyczajnie spieprzyłeś postać. Maga dobrze rozwijać z walki wręcz maksymalnie do 30%, jako broń polecam kostur wodnego kręgu lub lepiej - ten, który możesz kupić zaraz bo przybyciu do Jarkendaru( 75 obrażeń). Ważne jest, żeby zrobić to jak najszybciej, bo następnego dnia już go nie będzie.
No ale skoro masz taki level...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 09:29, Woo-Cash napisał:

> Już sama zbroja budzi podejrzenia...płaszcz Poszukiwacza?

Zbroja arcymaga lol xD

No tak, patrząc po grafie, ale ze statystyk wyszedł mi Mroczny płaszcz:)
Zwłaszca jak ma amulet kapłana.

Dnia 30.06.2009 o 09:29, Woo-Cash napisał:

A co za przyjemnosć mieć taki level? 35 spokojnie wystarczy w ostatnim rozdziale. A ja
myślałem kiedyś, ze jestem hardkorem...

Uczciwie nabć? Chyba jest powód odo dumy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 08:56, zadymek napisał:

> > Dobry wynik jak na roczną przerwę ??
> Śmierdzi mi tu używaniem kodów i to sporo ... ;>
Już sama zbroja budzi podejrzenia...płaszcz Poszukiwacza?

To nie zbroja poszukiwacza ale ciężka szata maga ognia. Tu nie śmierdzi ale cuchnie. To nie możliwe. Jeżeli to mag to czemu ma tylko 180 many? +ponad 100 siły i zręczności ? Chłopak tak kodów używał ,że szok ... Nawet z amuletami taki napakowany nie jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to że gość chwali się wynikiem! oO No ale skoro mu to sprawia radość nie można mu zabronić, ale szczerze mówiąc nie trawię kodów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 15:54, Burczyn_1 napisał:

A najlepsze jest to że gość chwali się wynikiem!

Niby czemu to jest najlepsze? Co w tym złego. Poszperaj sobie w tym temacie dużo jest takich linków i obrazków ze statami. Sam nawet dałem jeden. Więc nie rozumiem celu Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować