Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Witam.Znów mam pytanie:posiadam "Gothic:Złota edycja" i czy da się zainstalować Gothica II bez instalki "Nocy Kruka"?Bo chciałbym zacząć grę od początku ale inną drogą(gildią)ale bez przechodzenia nowego świata.Gdy nie przeszłem dodatku(tej krainy)to wtedy Vatras nie chciał iść do Słonecznego Kręgu(mówił,że potrzebował zastępstwa).Proszę o szybką odpowiedź.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 21:36, Karol44 napisał:

Dobry wynik jak na roczną przerwę ??

Niemożliwe żebyś miał tyle HP. Jak ja grałem łowcą smoków i miałem 929 pkt trafień mając ten sam level. Mam linka na dysku jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 22:56, 143872 napisał:

> Dobry wynik jak na roczną przerwę ??
Niemożliwe żebyś miał tyle HP. Jak ja grałem łowcą smoków i miałem 929 pkt trafień mając ten sam level. Mam linka na dysku jak co.

Nie tylko level determinuje ilosc hp, sa jeszcze eliksiry i swiecidelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piwa Caragona dają razem +6, od maga z targowiska w Khorinis +80 możemy dostać, jeżeli korzystał z kapliczek zanim został magiem to mógł dostać +40-44, no i eliksiry, pierścienie oraz amulety. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 11:48, Karol44 napisał:

gdy nauczyłem się do 40 łuku kusza wskoczyła mi na 20 później tylko do 40 doładowałem

Mam tu także Amulet Kapłana i Pierścień Kapłana


hmmm... no w sumie o bronie sie czepiać nie moge ale nadal nie rozumiem dlaczego dałeś PN w kusze bądź łuki?
Po za tym Twoje staty łącznie wymagają wydania sporo nawet 600PN nawet z eliksirami i ziołami nie ma szans byś coś takiego osiągnął... a tak w ogole nie rozumiem czemu inwestowałeś w siłe bądź zręczność grając magiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem magiem to inwestowałem tylko tak :
mana/kręgi/runy...
Nic innego nawet 5 pkt. siły żeby móc założyć pikę bojową :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie lubie szpona, bo żeby zwiększyć hity tą bronią, trzeba w co rozdział powiększać to przy kapliczce Beliara, a kosztuje to punkty hp, raz np. miałem wysoki lvl. i przez szpon bardzo mało pkt. życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo chciałem mieć łuczniko maga wojownika raz taka odmiana
bo miałem tylko 4 runy maga
A ZRĘCZNOŚĆ TAK JAK NAPISAŁEM NA POPRZEDNIEJ STRONIE ZROBIŁEM Z 50 NA 175 BO MIAŁEM ŁUK A NIE MOGŁEM GO UŻYĆ
I przypominam w dodatku są kamienne tabliczki chodziłem po wszystkich forach by wszystkie je znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:29, Karol44 napisał:

bo chciałem mieć łuczniko maga wojownika raz taka odmiana
bo miałem tylko 4 runy maga
A ZRĘCZNOŚĆ TAK JAK NAPISAŁEM NA POPRZEDNIEJ STRONIE ZROBIŁEM Z 50 NA 175 BO MIAŁEM
ŁUK A NIE MOGŁEM GO UŻYĆ


Bezsens. Równie dobrze mogłeś dać 1.000.000 siły, zręczności i many 100.000.000 hp, 1.000 jednoręcznej, dwuręcznej, kuszy i łuku
Wtedy miałbyś boga! Super zabawa, nie? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ta twoja wypowiedź 1 raz użyłem kodu kiedy gram w gothic (oprócz tych do filmów) i od razu ludzie się czepiają większość z was sama więcej kodów używa a pisze to coś jak ty KuroNeko tylko by mieć posta .i czy 175 zręczności jest aż tak zła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie mogłeś napisać przy Twoim poście, że raz użyłeś kodu ?
Wtedy ludzi mniej by się czepiali, bo teraz się wydało, że cheatowałeś, i napisałeś, że to wynik sprawidliwy i uczciwy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym wtedy to napisał to od razu by były obelgi że jestem cheaterem i takie tam już ile razy tak było .Nie napisałem że był sprawiedliwy i uczciwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale takie tam wiesz co mam na myśli...
Dobra proponuję skończyć już dyskusję na ten temat chyba, że Karol44 dalej ma ochotę nabijać posty na swojej obronie :] ...
Jak nie to jaki teraz będzie temat dyskusji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 10:46, Bezi_113 napisał:

Ja trochę nie lubie szpona, bo żeby zwiększyć hity tą bronią, trzeba w co rozdział powiększać
to przy kapliczce Beliara, a kosztuje to punkty hp, raz np. miałem wysoki lvl. i przez
szpon bardzo mało pkt. życia.


O właśnie - kapliczki, czyli kolejny sposób na zbicie fortuny. Nie wiem, czy tak robiliście, ale co 2 levele po ulepszeniu Szpona/u oddajemy beliarowi 1 pkt. życia, a w zamian dostaniemy ok. 300 golda, z tego co pamiętam ;P
Ja Szpon maksymalnie ulepszałem i braków w HP nie zauważyłem. Miałem ok 35 level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie, przeszedłem Gothic II Noc Kruka i zastanawiam sie nad zainstalowaniem jakiegoś moda. Możecie mi jakiegoś polecić? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...
Do gothica II fajnych modów nie zrobiono...
Ewentualnie takie co nie dają nowej fabuły i gry, tylko takie które np. zmieniają wygląd niektórych rzeczy w grze.
Jest taki jeden mod, że jesteś rozbitkiem na bezludnej wyspie, i musisz się z niej wydostać.
I jeszcze jakiś, że jesteś paladynem na Esmeraldzie, ale jest napisane, że mod oferuje 20 min. gry :]

Radziłbym się zabrać za Gothic 1 lub 3, lub przejść jeszcze raz NK tylko inną gildią :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować