Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 - nowy materiał wideo

20 postów w tym temacie

Bardzo podobają mi się te przewroty podczas walki. Nareszcie będą porządne uniki. Poza tym trochę za ciężko macha się mieczem dwuręcznym. Nasz bohater strasznie wolno się wtedy rusza. Grafika prezentuje się bardzo dobrze. Już nie mogę się doczekać tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nareszcie będzie można robić unik w stylu "przewrót, przekulenie się na ziemi 1,5-2m i powstanie", nie wiem jak wy, ale mi osobiście bardzo takiego triku brakowało ;)
Przeraża mnie tylko to, że potwory są 2 razy większe niż w 2''ce, ale jedno jest pewne - na pewno zakupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, pojawiają się niemal wszystkie stwory znane z sagi :) Harpie, golemy, węże błotne, krwiopijce, polne bestie, trole... A najbardziej podobał mi się Cieniostwór. Tym razem jest naprawdę... ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwory wyglądają pięknie... lecz jeśli nie zmienią systemu walki to kijem nie tknę.
Mogliby cofnąć system walki do takiego jak był w gothicu 1... marzenia :)... albo chociaż do takiego który był w Risenie, w nim był milion razy niż w g3. bo klikanie non stop LPM jak w g3 to chyba dla niektórych amerykańskich dzieci zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nadchodzi prawdziwa kontynuacja Gothica. Mam przynajmniej taką nadzieję. Wszystko wygląda bardzo klimatycznie ;). Aż chce się zacząć pykać w jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż obejrzenie filmiku zmieniło moje negatywne nastawienie na Gothica 4 lecz nadal uważam ze to nie będzie juz ten sam Gothic. Ogólnie fajnie wyglądają stare dobre moby typu lodowy i ognisty golem. Węże błotne ,ale brakuje mi tu czegoś ahh tak pełzaczy :D Nom ale najbardziej mnie dziwi fakt dzierżenie przez głównego bohatera miecz dwuręczny. Trzyma go tak jak w Soul Caliburze Zygfryd :D Samo machanie mieczem jest dość wolne myśle ze warto będzie przedłożyc siłe na szybkosc czyli jednoręczny + tarcza. Fajna zbroja paladyna widze że koledzy wzorują się Gothicu 2 :D Brakuje tylko Orków i mamy nieżlą zabawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu porządne uniki! Fajnie, że wprowadzają nowego bohatera, bo tamtej bądź co bądź, ale nieźle zardzewiał. Może nowy bohater wniesie powiew świeżości w tą kultową serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidzę Polnych Bestii... Pierwsza bestia przypomina mi połączenie Ogra z Trollem, czyli dwóch największych "byczków" z Gothic 3. To, z czym bohater ma doczynienia w ok. 50 sekundzie filmu przypomina mi połączenie Cieniostwora z tym czarnym dymem z Zagubionych. I tak bardzo chciałbym zagrać starym Bezim... Mam nadzieję, że to będzie jakiś spin-off serii i w kolejnej części pokierujemy znowu najlepszym bezimiennym bohaterem gier ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailery, gameplaye wszystko ładnie się prezentuje, tak jak prezentowało się G3 póki ludzie nie zagrali ...
Oby nie sknocili tego tytułu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie akcje są najlepsze.Przewidziało mi się i na końcu przeczytałem COMING FAIL;]Może coś mi się przewidziało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wygląda to ładnie a Cieniostówr wygląda tak jak się nazywa :D skojarzenie z dymem z Lost jakże trafne.

@shirav: system walki jak w Gotihcu 1 i 2? Wykluczone, wtedy podniosłoby się głosy o braku jakiegokolwiek rozwoju tak istotnego elementu. Zresztą jak będzie lepszy system walki niż w Gothicu 3 to będzie dobrze, co nie powinno być specjalnie trudne.

A, i najważniejsze - poziom trudności. Tylko najwyższy się liczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować