Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Porównaj loadingi w Red Dead Redemption

29 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2010 o 18:02, Zen napisał:

Ciekawe co jeszcze będą porównywać... żenada


Na neogafie ludzie zaczęli porównywać ilość trawy na screenach, także mnie nic już nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zen te porównania nie są do końca żenadą. Weź pod uwagę to że wiele ludzi posiada obydwie konsole- np. Ja, i chcieli by mieć jak najlepszą wersje danego tytułu. Nie uważam że te wszelkie porównana są zbędne, lecz nawet potrzebne w celach informacyjnych. Zobacz że dzięki temu można sobie oszczędzić wielu niespodzianek, jak w przypadku Bayonetty na PS3.
Co innego że wielu ludzi ma miejsce do wyżycia się, ale co ja w ogóle mówię to nie są ludzie tylko taborety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie długie te loadingi, ale po GTA4 szło się tego spodziewać. Szkoda tylko, że nie wspomniano czy gra była zainstalowana na konsoli M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 18:22, nov_pl napisał:

Do czasu aż odpalimy na 4 gigowym PCcie :P hłe hłe hłe.
Ale fanboy''owski temat ^^

Masz chyba na mysli newsa, bo nikt tutaj nie fanbojuje, wrecz przeciwnie- mnie to drazni, ze ktos wkleja takie "newsy", chyba tylko po to, zeby jakis "4 gigowy" jegomosc mogl sobie ego polechtac;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz durniejsze te porównania... nie wiem czy oni celowo szukają pretekstu dla fanbojów??? Co za różnica czy na konsoli takiej będzie, dajmy na to: 15s a na takiej 17s? Jak ktoś ma jedną konsolę to na co komu wiedzieć że na przykład na innej konsoli wczytuje się szybciej albo wolniej?? Normalnie to jest nienormalne :) Jak dla mnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to bym chciał wiedzieć kiedy zaczną się porównania pt: "która wersja gry razem z pudełkiem i inną zawartością jest najcięższa, ile liter jest w instrukcji(która ma więcej to na pewno jest lepsza) , oraz oczywiście sprawdzenie jakości pudełek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rtyrtyrty
Zawarłeś wszystko, co chciałem napisać. Przynajmniej nie muszę mówić o tym samym:)
To które pudełko cięższe?:D a bardziej opływowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 18:34, kodi24 napisał:

Masz chyba na mysli
newsa, bo nikt tutaj nie fanbojuje, wrecz przeciwnie- mnie to drazni, ze ktos wkleja
takie "newsy", chyba tylko po to, zeby jakis "4 gigowy" jegomosc mogl sobie ego polechtac;


Oczywiście że mam na myśli newsa, a ego średnio sobie połechtałem bo nie mam 4 giga, nie osądzaj tak szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować