Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piraci z Karaibów: Armada Potępionych - nowa galeria

14 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zapowiedziana przed niespełna rokiem gra Piraci z Karaibów: Armada Potępionych będzie połączeniem akcji i cRPG, a za jej stworzenie odpowiadają twórcy nowego Turoka. Premiera została zaplanowana na bieżący rok kalendarzowy na PC, X360 i PS3.

Przeczytaj cały tekst "Piraci z Karaibów: Armada Potępionych - nowa galeria" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, kolory i stylistyka tych screen''ów wskazują na fakt, że będzie to drugi Ucharted. Szkoda, liczyłem na coś mniej oczojebnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 11:54, PabloZ_94 napisał:

Szkoda, liczyłem na coś mniej oczojebnego :P


Taaa, niech zrobią grę w odcieniach szarości. Albo w ogóle całą czarną! xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś nowego o tej grze. Jakoś mało info o niej się ukazuje, wątpię, aby trafiła do sprzedaży w tym roku. Prędzej początek albo w połowie 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z tego będzie. Ostatnia gra z piratami w jaką grałem czyli Na Krańcu Świata była niestety bardzo cienka. Chciałbym coś o wiele lepszego, nie jakis budżetowy gniot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 11:54, PabloZ_94 napisał:

Świetnie, kolory i stylistyka tych screen''ów wskazują na fakt, że będzie to drugi Ucharted.
Szkoda, liczyłem na coś mniej oczojebnego :P


żaden screen nie jest nawet podobny do U ani U2, nie ta liga xD. ale ty pewnie nie grałeś a gre kojarzysz z google i youtube :) tsa :D

przyzwoicie nawet ale nie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakoś tak niedawno myślałem o nowej grze w świecie PotC ;] Grafika póki co nie zachwyca, ciekawi mnie też, czy pojawią się w grze jakieś elementy fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2010 o 14:30, Bumblejazz napisał:

żaden screen nie jest nawet podobny do U ani U2, nie ta liga xD. ale ty pewnie nie grałeś
a gre kojarzysz z google i youtube :) tsa :D

przyzwoicie nawet ale nie najlepiej :)


Uwierz mi, grałem w U2 i od tych kolorów robiło mi się niedobrze. Owszem, grafika bardzo ładna mnie jakoś nieszczególnie uwiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 19:28, PabloZ_94 napisał:

Uwierz mi, grałem w U2 i od tych kolorów robiło mi się niedobrze. Owszem, grafika bardzo
ładna mnie jakoś nieszczególnie uwiodła.

Skoro grałeś to powinieneś docenić wiele poziomów w nocy i w jaskiniach gdzie nic oczojebnego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2010 o 20:13, Kaucz napisał:

Skoro grałeś to powinieneś docenić wiele poziomów w nocy i w jaskiniach gdzie nic oczojebnego
nie było.

No jasne, powinienem dziękować na kolanach Naughty Dog, że nie oślepili mnie tą grafiką :P
Ktoś tak w ogóle wie, kiedy premiera tej przeklętej Armady? Tak sobie czekam i czekam, a twórcy nie raczą nawet ujawnić jakiegoś trailera. Damn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 23:00, PabloZ_94 napisał:

No jasne, powinienem dziękować na kolanach Naughty Dog, że nie oślepili mnie tą grafiką
:P

Ale taka stylistyka była zamysłem twórców i wyróżnia Uncharted na tle innych gier. Ja np. nie chciał bym samych mrocznych gier "z poczuciem humoru".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować