Zaloguj się, aby obserwować  
RadeXMaster

prosiłbym o pomoc / nie pamiętam tytułu gry [M]

29 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 19:01, wychoniu napisał:

ta gra jest podobna do tekken ale można się tam zamieniać w zwierzęta podczas walki.


A to była ta gra co jak się było w menu to głos mówił ,,The game of the new age''''? Bo jeśli tak,to chyba wiem o co chodzi,sam się w tą grę zagrywałem na PS1. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki pak kilkunastu chyba przygodówek (cena 20 lub 30zł). Gdzieś mi się niestety zgubił.:/ Była tam taka jedna platformówka, chodziło się chłopcem i dziewczynką (możliwa gra we dwie osoby), klasyczne 2D. Mieliśmy przejść kolejne etapy, eliminując przeciwników. Naszą bronią były bomby: niekończące się granatowe, potem zielone, błekitne i jedna bądź dwie na cała gre tęczowe. (zmiatały cała planszę!) Czy ktoś zna tytuł tej gry? Może być dość stara albo jakiegoś nieznanego studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem... jak byłem mały to w CD-Action było demko takiej gry co sie było na wyspie i polowało się na dinozaury, po zabiciu dinusia pojawiał sie helikopter i zabierał go na taka pustynie, mozna se bylo pozniej je obejrzec
to nie Turok

proszę o pomoc, wiem że powstały 2 częsci tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 15:12, Blackhand napisał:

Czy to nie był "symulator myśliwego" (coś jak Deer Huntery)? Jeśli tak, to sprawdź serię
Carnivores :).

TAK TAK TAK! To jest to, dzięki niezmierne stary! :) (czy to jest abandonware?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 19:32, KaRkAsZo napisał:

...
TAK TAK TAK! To jest to, dzięki niezmierne stary! :)


Nie ma sprawy "stary" xD.

Dnia 06.09.2009 o 19:32, KaRkAsZo napisał:

(czy to jest abandonware?)


Niestety, nie wiem, sprawdź, czy jest na Abandonii lub C:DOS, jak tam nie będzie, to raczej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować