• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomasina

Pad od Xbox''a 360 pod PC bez przejściówki

Pytanie

Rodziciel mój poproszony przeze mnie o kupienie pada do Xbox''a, który będzie działał pod PC kupił oczywiście taki bez przejściówki, więc zwracam się z prośbą o pomoc. Czy jest to w ogóle możliwe? Na jakiej zasadzie działa taka przejściówka? Czy to jest zwykły odbiornik Wi-fi? Włożyłem w to trochę kasy i nie chciałbym teraz rzucić w kąt.
Ewentualnie jakby ktoś znał jakiś sklep, w którym mogę przejściówkę za sensowną cenę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sam niedawno zakupiłem takiego pada. Wersja bezprzewodowa dla PC to zwykły pad od X360 z tym, że w zestawie dołączony jest jeszcze odbiornik. Go podłączamy przez USB do PC i on odbiera sygnały od pada i przesyła je do komputera. W twoi wypadku potrzebny jest właśnie takowy odbiornik. Jego cena w Polsce to około 42 zł.

20100521225113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>Jego cena w Polsce to około 42 zł.
Gdzie sprzedają tak tanie odbiorniki do bezprzewodowych padów od X360
Wszędzie, gdzie patrzyłem zawsze bardziej opłacało się kupić albo pada przewodowego, albo oryginalny zestaw pad + odbiornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 21.05.2010 o 22:51, Hartus napisał:

Jego cena w Polsce to około 42 zł.


Na allegro widzę same po ok. 85 zł, w żadnych sklepach nie mogłem znaleźć. Jeśli znasz jakiś sklep to podaj proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.05.2010 o 11:21, Tomasina napisał:


> Jego cena w Polsce to około 42 zł.

Na allegro widzę same po ok. 85 zł, w żadnych sklepach nie mogłem znaleźć. Jeśli znasz
jakiś sklep to podaj proszę.

Cenę podałem na podstawie jednego z newsów z gramu, ale jak widzę cena ta już jest niestety nieaktualna. Rzeczywiście trudno go znaleźć po dobrej cenie. M$ każe sobie płacić spore sumy za nawet najmniejszą drobnostkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak jak mówi @Hartus taki odbiornik można nabyć za ok. 45 zł, lecz nie będzie on oryginalny. Będzie on pochodził od innej firmy. Będzie oczywiście w 100% sprawy. Za odbiornik Microsoftu trzeba zapłacić prawie drugie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To ja się jeszcze dołączę.
A Play & Charge podłączony do PC nie zadziała?
Jeżeli nie, to albo odbiornik + bezprzewodowy pad albo pad przewodowy od razu, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ta, albo pad bez przewodowy z odbiornikiem, albo pad przewodowy dostosowany do komputera (Pad Xbox 360 for Windows coś takiego) A ja mam z kolei inne pytanie czy taki Play & Charge działa ? (tzn ładuje pada ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować