Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa galeria z Gears of War 3

32 postów w tym temacie

Świetne. Co tu dużo gadać : P. Zapowiada się kolejna wspaniała część girsów. Już nawet nie chce mi się lamentować, że nie wyjdzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Myślałem, że po GoW 2 będzie nowa generacja, bo więcej się nie da, a tu takie Uncharted 2 :). Świetnie, tylko mam nadzieję, że taka grafika będzie na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla mnie ta grafika jest cienka... dlaczego? mamy 2010 a oni stawiają na jakość textur a nie na klimat.
Nie ma smug dymu ani żadnych poruszających się elementów które by ożywiały tą grę... ( i nie mam namyśli npc)
klimat który utrzymują na filmikach trailerach jest naprawdę mocny, a w grze się tego nie odczuwa nie widzi. To będzie kolejny Gow z super texturkami i miłą rozgrywką. Ale jeszcze to się moze zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 11:11, Davide napisał:

Nie ma smug dymu ani żadnych poruszających się elementów które by ożywiały tą grę...
( i nie mam namyśli npc)


Hyhy, no wiesz, nie jesteśmy w uniwersum Harry''ego Pottera żeby nam się ruszały zdjęcia/screeny. Na takie osądy to ja bym poczekał do momentu aż pojawi się jakiś gameplay ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 11:11, Blerx napisał:

BTW: Lekka inspiracja wyblakłym GoW jest w moim filmie, zerknijcie (: http://www.youtube.com/watch?v=rZHw5wx2WI4

BTW: To nie jest żaden wyblakły GoW tylko spamerska reklama Banku Millenium oMg -,-
Co do trzeciej części... muszę pozazdrościć xBoxerom 360, że będą mieć kolejną super część Gearsów ;), mnie najbardziej zachęca w tej części kobieta która będzie nam pomagać podczas grania i urozmaicać tą grę :), kurde niech chociaż Blesziski wyda dodatek do Gearsów 1 (PC) na tą kobietę w grze :D, ale by było ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 10:51, Xjumpaytech napisał:

Cholera. Myślałem, że po GoW 2 będzie nowa generacja, bo więcej się nie da, a tu takie
Uncharted 2 :). Świetnie, tylko mam nadzieję, że taka grafika będzie na prawdę.

Bo ja wiem, nie wyglada ani troche jak Uncharted 2... Chyba ze miales na mysli skok wzgledem GOW 2;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Mich4elos: Tia, kobieta zmieni tą grę na lepsze.

Skoro robią następną część pół roku dłużej, niech przyłożą się do multi i poprawią wszystkie bugi... inaczej kupię grę tylko dla singla jak po dwóch miesiącach stanieje do marnych 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 12:00, kodi24 napisał:

Bo ja
wiem, nie wyglada ani troche jak Uncharted 2... Chyba ze miales na mysli skok wzgledem
GOW 2;

No, tak źle się wyraziłem :). Jeśli ktoś ma wątpliwości to tak:

Cholera. Myślałem, że po Gearsach 2 już nie da się nic więcej wyciągnąć, a tu taki skok jak między U1, a U2.

Tak mniej więcej powinno to brzmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anyia wygląda prawie jak pani ghost ze starcrafta :D
Co do samej gry. Ja się nie martwię bo obie poprzedniczki były naprawdę dobrymi grami i 3 zapowiada się równie dobrze a nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no sam nie pomyslalem ;) - nie mialem na mysli grafy, tylko stylistyke, chociaz moglem sie kapnac, ze chodzi o skok :) Faktycznie, w trojce oprawa jest wyraznie lepsza- lepsiejsze shadery, ladniejsze postacie (chyba wiecej poly), bardziej naturalne oswietlenie, ogolem miazga; Konkurent dla Uncharted 2- przynajmniej najlepszy z mozliwych;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... wam też się wydaje, że te screeny są zbyt cukierkowe i nie pasują do klimatu serii? Co tu robi trawa i przesłodziutkie, zieloniutkie listeczki?! Nie, nie, nie...

A teraz, odbijając się od grafiki (a raczej stylu graficznego), mam jedno spostrzeżenie. Dom chyba nie może się pogodzić ze stratą [wiadomo czego] w części drugiej, a na screenach wygląda na zamyślonego i przygnębionego. Choćby na tym pierwszym. Ciekawi mnie, jak dalej potoczy się ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xjumpaytech jaki skok ?? Ja tu nadal widze sporo tych samych assetow .Poza lekkim postprocessem i uzywanym intensywniej lightmassem nie widze zadnych zmian :] .

kodi24 trudno aby gra w innym uniwersum miala wygladac jak uncharted 2 :] . IMO tak czy siak technicznie gearsy stoja wyzej ,jesli chodzi o detal takze . U2 to przepalone kolory ,oswietlenie i ciasne lokacje ktore iloscia wielokatow czy skomplikowaniem materialow wcale nie powalaja :] ,a czesto jest wrecz mega przecietnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie nie dostrzegam różnic względem poprzednika. Owszem, kolorystyka jest nieco inna, lokacje oczywiście nowe, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 14:49, Mr_Hyde napisał:

Xjumpaytech jaki skok ?? Ja tu nadal widze sporo tych samych assetow .Poza lekkim postprocessem
i uzywanym intensywniej lightmassem nie widze zadnych zmian :] .


Po jakim języku Ty do mnie mówisz ;)? Heh nie no widzę tu spore zmiany w terenie, poprawili tekstury, dopakowali sporo szczegółów, oświetlenie jest lepsze, spore AA (ale pewnie w grze go nie będzie :( ) bardzo poprawili cienie, ogólnie jakoś inaczej to wygląda, a postacie są bez większych zmian, może jakiś mały szczegół jest, ale ja go znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 14:55, Xjumpaytech napisał:

> Xjumpaytech jaki skok ?? Ja tu nadal widze sporo tych samych assetow .Poza lekkim
postprocessem
> i uzywanym intensywniej lightmassem nie widze zadnych zmian :] .

Po jakim języku Ty do mnie mówisz ;)? Heh nie no widzę tu spore zmiany w terenie, poprawili
tekstury, dopakowali sporo szczegółów, oświetlenie jest lepsze, spore AA (ale pewnie
w grze go nie będzie :( ) bardzo poprawili cienie, ogólnie jakoś inaczej to wygląda,
a postacie są bez większych zmian, może jakiś mały szczegół jest, ale ja go znaleźć nie
mogę.


Heee no w sumie to co ty napsiales skrocilem do dwoch wyrazen :] , assety (nowe modeliki itp.) i lightmass (nowy sposob renderowania lightmap owocujacy wiadomo lepszym prerenderowanym siwatlem i cieniowaniem ).
Ogolem technicznie zmian praktycznie brak :] . Co do AA to na 100% go nie bedzie ,niestety taki urok tego silniczka pod dx9 :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować