Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z Creative - nowy konkurs na gram.pl!

79 postów w tym temacie

Hmmm w sumie konkurs kończy się w moje urodziny więc liczę, że redakcja zrobi mi miły prezent po tylu latach współpracy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pierwszego nie znam. Wydaje mi się, że jakiś RPG, a tych jest tyle narobionych, że nie chce mi się szukać. Resztę odgadłem prawidłowo, bo dla pewności sprawdzałem na YT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie znałem wszystkich tytułów to "6" wiedziałem. Ludzie, 6 to naprawdę klasyka i każdy zapalony gracz powinien znać ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli macie w planach dać mi nagrodę to poproszę głośniczki gdyż moje się popsuły a są tydzień po gwarancji xD
( słuchawki mam razera i sprawują się dobrze :) )

ale na samplach wymiękłem xD 2 lub 3 zgadłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadłem tylko 1,2 i 6... Najśmieszniejsze jest to, że w numer 2 nigdy nie grałem, nie widziałem żadnego gameplay''a czy recenzji wideo, a od razu skojarzyłem grę w jakiej ten utwór mógł się znaleźć.

Chociaż, jeszcze mamy czas by pokombinować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do trzech pytan na szesc bylem pewien na 100%, w pozostalych trzech albo nie moglem sobie przypomniec, albo strzelalem :)

@kwik

ja moge ci sprzedac kilka odpowiedzi, jakbys chcial, kazde pytanko po 3,99zl, co ty na to?

... daj spokoj z wymiana, psujesz konkurs ;]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1/3/4/5/6 znam padłem przy 2 :/ nie przychodzi mi wogule do głowy co to za nutka a raczej z czego.
Konkurs okej fajna inicjatywa ze strony firmy Creative oby tak dalej :) Wielka okejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, chyba wyłożyłem się na najprostszym... Zamiast pełnego tytułu wpisałem imię głównego bohatera gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 15:10, Citkowsky napisał:

> Zamienię się 2,3,4 na 1 i 5;)


pisz na gg: 8339104

Szanowni organizatorzy. Za takie jazdy powinna być dyskwalifikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Pffff tyle ci powiem.

Dziwię się jeszcze, że nikt tu w komentarzach nie podał po prostu poprawnych odpowiedzi do tych ścieżek dźwiękowych to by ludzie dali mi spokój na gg^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać mi tytuł do drugiej piosenki. Nie biorę udziału w konkursie, chcę tylko tytuł, bo wiem jaki to motyw, ale nie wiem jaki to wykonawca. Piosenka super. Szukałem w necie i nic. Zaznaczam, że chcę TYTUŁ PIOSENKI i, a NIE GRY z jakiej pochodzi.Naprawdę proszę. Piszcie na nr. gg 13195604. Z góry THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 16:03, kubaiczako napisał:

Mógłby ktoś podać mi tytuł do drugiej piosenki. Nie biorę udziału w konkursie, chcę tylko
tytuł, bo wiem jaki to motyw, ale nie wiem jaki to wykonawca. Piosenka super. Szukałem
w necie i nic. Zaznaczam, że chcę TYTUŁ PIOSENKI i, a NIE GRY z jakiej pochodzi.Naprawdę
proszę. Piszcie na nr. gg 13195604. Z góry THX.


Pewnie, znając tytuł grę sam sobie znajdziesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje piosenki 4, ale z tego co widze, to okreslenie pisoenek chyba nie jest czescia konkursu
chyba ze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować