Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tryby w becie StarCrafta II

27 postów w tym temacie

I dodatkowo uniemożliwił normalną grę. Crashe, droppy, disconnecty + nowe bugi. Czasami trzeba bardziej zainteresować się tematem aniżeli tylko spisywać blue posty blizza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakim cudem przeoczyliście to, że mając polskie wsparcie od blizza, polską stronę główną, polską betę, polskie fora - dostępne są też polskie patch notes''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam normalnie gram. Wczoraj - owszem mało co działało, ale teraz jest już w miarę ok. Czasami (z rzadka) jakiś DC, ale to przecież beta ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 12:16, Bodziotoja napisał:

Ja tam normalnie gram. Wczoraj - owszem mało co działało, ale teraz jest już w miarę
ok. Czasami (z rzadka) jakiś DC, ale to przecież beta ;-]


O ile w poprzednich wersjach bety nie mialem zadnych droppow, crashy itd. tak po nowym patchu sa ciagle. I w czoraj i dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drop na dropie dropem pogania. NIe da sie tego nawet TESTOWAC a co dopiero grac (czyli testowac balans).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 12:21, Wojman napisał:

O ile w poprzednich wersjach bety nie mialem zadnych droppow, crashy itd. tak po nowym
patchu sa ciagle. I w czoraj i dzisiaj.


Mają jeszcze 7-n dni czasu żeby to naprawić, gdzie n to moja obecna niecierpliwość, hehe ;d. Bo za tydzień wyłączą betę o ile nic się nie zmieniło, a wtedy już nie potestujemy tych epic trybów. Swoją drogą - i tak nigdy nie lubiłem grać w Starcrafta w więcej jak 2v2 (który to tryb osobiście uwielbiam, kocham kooperację ;d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 12:28, Ertai napisał:

Drop na dropie dropem pogania. NIe da sie tego nawet TESTOWAC a co dopiero grac (czyli
testowac balans).


Napisz o tym do Blizzarda. Chyba beta testerzy mają gdzieś tam na stronce u nich miejsce by napisać od danym błędzie ;] Czym więcej info na temat problemu, tym większe prawdopodobieństwo, że się tym zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AjKnowJu
niestety wiekszosc tych tak zwanych "testerow" nie ma nawet checi aby cos zglosic.. A wola grania "szybciej od innych" jest kuszaca dla kazdego wiec zglaszaja sie ludzie ktorzy maja gdzies testowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prócz tych dropów (na razie mi się zdarzyły tylko w grach z protosem), to jeszcze gra się wykrzacza na replayach z starszych patchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie przedwczoraj wpakowałem nowy dysk twardy a teraz się okazuje że nowy patch wyszedł. Normalnie pięknie mnie załatwili. Trudno ściągać nie będę bo pół dnia to trwało i drugie tyle patche. Co do błędów gry hmm polskie tłumaczenie w jednym momencie mnie wbija w fotel. Głos który mówi o braku surowców ,szczególnie chodzi mi tu o gaz jest wręcz dołujący.Co do reszty nie mam zastrzeżeń, no może niektóre są cicho nagrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu dostałem klucz, dopiero co nauczyłem się jako tako grać Zergami (bez ponoszenia sromotnej klęski ;P) a tu mi przerywają betę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ten patch to fail. zagrałem 11 gier pod rząd i we wszystkich kochany DROP !!! katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze sie zastanawiam jak gleboko kazdy patch ingeruje w strukture gry ze az tak ciezko im znalesc blad ktory powoduje te problemy, myslalem ze balansowanie jednostek/ras odbywa sie na poziomie zmian cyferek, jesli chodzi o zmiane wygladu interfacu wydaje mi sie ze nie ma to raczej nic wspolnego z dropowanie/DC w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i późno ale o ile dobrze pamiętam to po przebudowie infrastruktury serwerowej rozpocznie się kolejna faza testów więc wtedy lepiej przetestują te tryby . W końcu muszą wiedzieć czy wszystko będzie grać przed premierą. Mówiąc o premierze to gdzie są pre-ordery SC2 w naszym pięknym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować