Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwadzieścia nowych screenów z Two Worlds II

16 postów w tym temacie

jedyneczka była świetna, ale i tak czułem po niej niedosyt - świat był ogromny-ale brakowało jakichs ciekawych miejsc z ciekawymi bossami/przedmiotami. Czekam na dwójkę z niecierpliwością;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka to dobra gra.Po screenach z dwójki widać, że ulepszone grafikę i zapowiada się dobrze.Twórcy chwalą się wymyślonym przez siebie systemem magii.Oby walka bronią białą też była tak dobra żeby twórcy gry się nią chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę nie grałem, będę musiał to nadrobić (zdaje się, że w CDA był pełniak). Co do tych screenów to według mnie rewelacja. Z chęcią zobaczyłbym jakiś konkretny gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyśmieje nasz kraj jeśli Polska gra wyjdzie później niż w reszcie krajów...
A tak to TW2 to mój priorytetowy must have, no, moze tylko Disciples 3 jest jedno oczko wcześniej.
Ze screenów widzę, ze niektóre zbroje są bardzo podobne d tych z edynki... A z tych screenów to akurat tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka było IMO słaba, nawet nie ukończyłem. Na kolejną cześć też specjalnie nie czekam. Jak recenzje będą pozytywne, to się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę z tych screenów już było wcześniej. Po hucznych zapowiedziach spodziewałem się znacznie lepszej grafiki. Bo jest lepsza w stosunku do jedynki ale jakiegoś przełomu nie widzę, nawet jest całkiem słabo no ale nie to jest w tej grze najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markush a powiedz jaka firma robi gry docelowo na polski rynek? Przecież to byłaby samobója. Grę kupi z 500 osób a kolejne 3000 pobierze z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna, ale szału nie ma. Mam tylko nadzieję, że poprawią drewnianą animację, która straszy z pierwszego trailera i tych minifilmików na ich stronie. Jedynka była dla mnie niegrywalnym potworkiem, niestety. Oby dwójka była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była według mnie słaba, szczególnie system walki był upierdliwy, podobnie jak w Gothic 3. Grafikę też miała bardzo średnią. Natomiast jeśli chodzi o te screeny, to grafika jest wcale nie lepsza niż w Oblivionie, a nawet powiedziałbym, że IDENTYCZNA jak w Oblivionie... Nie pokładam w tej grze wielkich nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie, szczególnie na dworze, wnętrza trochę za symetryczne jak dla mnie. Jeżeli system będzie dobry, to może wciągnie mnie jak Oblivion :) Fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny dość ciekawe. Jedynka choć miała sporo błędów i słaby system walki to jednak przypadła mi do gustu. Mam nadzieję, że dwójka będzie znacznie poprawiona, bo na pewno się w nią zaopatrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka może i była dobra... Ale to był zwykły klon Gothica. Miejmy nadzieję, że dwójka poprawi ten stan rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować