Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wysyp materiałów z gry Enslaved

12 postów w tym temacie

Fajna gierka się zapowiada i znów ubolewam, że tylko na konsole. No ale nic się nie dzieje bo na jesienny okres już wyczekuję kilku gierek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heavently Sword było takie sobie, może nowe dzieło Ninja Theory będzie lepsze. Taką mam nadzieję, bo zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 11:24, Namaru napisał:

Heavently Sword było takie sobie, może nowe dzieło Ninja Theory będzie lepsze. Taką mam
nadzieję, bo zapowiada się ciekawie.


Takie sobie? Stary, to jedna z lepszych gier, wg. mnie sto razy więcej głębi niż Dante ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 11:38, kodi24 napisał:

> Heavently Sword było takie sobie, może nowe dzieło Ninja Theory będzie lepsze. Taką
mam
> nadzieję, bo zapowiada się ciekawie.

Takie sobie? Stary, to jedna z lepszych gier, wg. mnie sto razy więcej głębi niż Dante
;)

W Dantego nie grałem, więc nie mam porównania, zresztą jak już to należało by porównywać do DMC (grałem w 4, która też mi się nie podobała, ale to może ze względu na to, że grałem na PC). Tło fabularne jest mocno mdłe, rozgrywka fajna, ale jednak przedobrzona ilość kombosów. Na razie w gierkę grałem z 3 godziny, więc finalnie jej nie oceniam, ale sprawia wrażenie jakby odrobinę brakowało jej ogólnej jakości (tzn. nie jak tytuł AAA), troszkę jak pierwszy etap GoWa1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 22:19, sirufok1987 napisał:

Fajna gierka się zapowiada i znów ubolewam, że tylko na konsole. No ale nic się nie dzieje
bo na jesienny okres już wyczekuję kilku gierek.


Ta, a obrazki w rozdzielczości 2428x1440 pikseli, już jest jakaś konsola dająca taką rozdzielczość ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabula owszem, jest prosta jak cep; Ale sposob w jaki ta gra prezentuje tego cepa jest godny pochwaly- daleko tej grze do idealu, takze w aspekcie technicznym. Niemniej wciaz jest niezla, zwlaszcza ze to produkt roku 07- za to ma u mnie uznanie :) Swoje pierwsze ps3 nabylem premierowo i wlasciwie na tamten okres (posucha startowa) nie bylo imo niczego lepszego (poza Uncharted). Byc moze dlatego bardziej mi sie spodobala i utkwila w pamieci jako tytul z wyzszej polki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować