Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstaje Tekken 7

22 postów w tym temacie

Właśnie wróciłem z grania w tekkena 6 w którym moim zdaniem dużym minusem jest to, że na starcie są odkryci wszyscy zawodnicy. Co do 7 części to mogli by wrócić zawodnicy z 3 - Doktorek, Ogre, True Ogre i ten mały dinozaur którego imienia zapomniałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 18:40, crash807 napisał:

Właśnie wróciłem z grania w tekkena 6 w którym moim zdaniem dużym minusem jest to, że
na starcie są odkryci wszyscy zawodnicy. Co do 7 części to mogli by wrócić zawodnicy
z 3 - Doktorek, Ogre, True Ogre i ten mały dinozaur którego imienia zapomniałem ^^

Fakt dinozaurek i doktorek mogliby wrócić.
Mi się osobiście nie podobają te kampanie - słabo wykonane, nie pasuje to do Tekkena.
Mogliby popracować trochę nad teksturą bo aż razi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doktorka niech już lepiej zostawią a ten mały dinozaur to jak dobrze pamiętam to Alex
Może Tekken 7 przywróci dawną chwałę tej wspaniałej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... ten mały dino to był Gon...

A tak w ogóle to fajnie że powstaje siódemka i popieram kolegów... Chociaż bym sobie zagrał w Tekken TAG Tounament 2... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał, żeby zrobili nowy silnik i wydali Tekkena 7 dopiero na nowej generacji konsol. Niestety T6 wygląda bidnie i ma irytujące kampanie singleplayer. I pomyśleć, że Tekken 5 był taki wspaniały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekań przedmówców na kampanię... przecież to bijatyka a kampania to tylko dodatek :| a jeśli o grafikę chodzi to ja nie mam zastrzeżeń. Moim zdaniem nie powinno być postaci typu dinozaury jakieś crapy niedźwiedzie itd... no ale przymykam na to oko bo to produkcja japońska - OK... a tak na marginesie podobno BEAK i WANG poraz ostatni zagościli w T6 więc niby nie ma ich byc w kolejnym czyli siódmym T ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie seria zatrzymała się na trójce ;). Najwybitniejsza bijatyka EV3R. Polecam grę na multi, przez emulator :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 20:07, Arkhaor napisał:

Jak dla mnie seria zatrzymała się na trójce ;). Najwybitniejsza bijatyka EV3R. Polecam
grę na multi, przez emulator :P.

skoro o tym mowa tekken 5 ma on wersje arcade pierwszych 3 części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 20:07, Arkhaor napisał:

Jak dla mnie seria zatrzymała się na trójce ;). Najwybitniejsza bijatyka EV3R. Polecam
grę na multi, przez emulator :P.


O tak, Tekken 3 był "słitaśny"...:) Ile ja w dzieciństwie kasy wydałem na żetony żeby popykać w niego na automacie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekken skończył się na Tekken: Tag, następne części to totalna porażka. Już chyba nie wrócą do świetności genialnego Tekken 3 który jest najlepszą bijatyka jaka kiedykolwiek powstała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wang to Wang... spoko... Ale Baek! On to tylko padł z po przyjętym na siebie ataku, ale żeby tak aby umrzeć... Dobrze że nie umrze Hwoarang... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 18:40, crash807 napisał:

Właśnie wróciłem z grania w tekkena 6 w którym moim zdaniem dużym minusem jest to, że
na starcie są odkryci wszyscy zawodnicy. Co do 7 części to mogli by wrócić zawodnicy
z 3 - Doktorek, Ogre, True Ogre i ten mały dinozaur którego imienia zapomniałem ^^


Wszyscy są odkryci, ponieważ Namco chciało, aby gracze mieli wszystkich od razu do rozgrywek online.
Co do postaci - Ogra miałeś w T5 w trybie "Devil Within" ;P, Dr. Boskonovitch zginął z rąk Bryana (pomiędzy T4 a T5), a Gon był postacią gościnną w serii. Nie liczmy na ich powroty.

---

porckypizgus --> poza tym są głosy, że paleta ciosów Baek''a ma przejąć Hwoarang. Z Wangiem nie wiem kto - Feng Wei?
A no i - "BEAK"?! Fail. ;D

---

Rzeczy do poprawy w serii:
- postacie: Kuma/Panda i Roger Jr. out, Mokujina zamienić na Combota
- rozszerzyć kwestię wielopoziomowych plansz do jakości serii DoA, albo i jeszcze lepiej
- pozbyć się "scenario campaign" i innych Tekken Force''ów oraz Story Mode. Zrobić surową bijatykę jak Tekken Tag.
Jeśli te rzeczy będą poprawione, będzie to najlpesza bijatyka ever.

P.S.:Ktoś jest zaskoczony tym newsem? To tak, jakby się pojawiła informacja, że powstaje kolejna FIFA, czy cuś... ;P
P.S.2: Czy czasem nie jest pora na TTT 2? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 22:39, Cygi napisał:

Dr. Boskonovitch zginął
z rąk Bryana (pomiędzy T4 a T5


To kiedy powstała Alisa? Bo jakoś nie zauważyłem w napisach...

Dnia 27.05.2010 o 22:39, Cygi napisał:

poza tym są głosy, że paleta ciosów Baek''a ma przejąć Hwoarang.


Czy jest co przejmować, byłby chyba bardziej ociężały

Dnia 27.05.2010 o 22:39, Cygi napisał:

Z Wangiem nie wiem kto - Feng Wei?


Te postacie mają ze sobą tyle wspólnego... już bardziej Lei...

Dnia 27.05.2010 o 22:39, Cygi napisał:

Rzeczy do poprawy w serii:
- postacie: Kuma/Panda i Roger Jr. out, Mokujina zamienić na Combota


Jestem za... tylko że pewnie będzie Combot 2... coś jak Jack i jego odmiany, szóstka dla mnie jak na razie najgorsza

Dnia 27.05.2010 o 22:39, Cygi napisał:

- rozszerzyć kwestię wielopoziomowych plansz do jakości serii DoA, albo i jeszcze lepiej
- pozbyć się "scenario campaign" i innych Tekken Force''ów oraz Story Mode. Zrobić surową
bijatykę jak Tekken Tag.
P.S.2: Czy czasem nie jest pora na TTT 2? :)


Z resztą się jak najbardziej zgadzam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 19:13, Muradin_07 napisał:

Eee... ten mały dino to był Gon...


Myslicie o 2óch różnych postaciach. Gon był w T3, Alex (dinozaurzyca) w T2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 00:55, shinian napisał:

> Eee... ten mały dino to był Gon...

Myslicie o 2óch różnych postaciach. Gon był w T3, Alex (dinozaurzyca) w T2.


Faktycznie... Była taka w T2... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować