Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna galeria z Gears of War 3

18 postów w tym temacie

Oj jak ja bym chciał GoW na PC, ale można tylkoobejść się smakiem pierwszej części heh tyle fajnych gier że najlepiej kupić XBOXA 360 & PS3 i wszystko będzie pogodzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 14:27, palpatine napisał:

Przecież to nie są printscreeny z gry.....


E tam nie - po prostu przed walką chcieli się uwiecznić na fotce i stąd te pozy;)
Nawet Locusty pozują;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych "screenów"(nazwijmy tak te artworki) nie wynika za dużo. Poczekajmy lepiej do jakichś konkretnych zdjęć z rozgrywki.
BTW. Z każdym kolejnym newsem o GoW 3 zaczynam co raz bardziej zgrzytać zębami, widząc co tracę z powodu braku X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Słit focie pt. "A to ja i moje ziomy j*** locusty na 100%"

A ja mam pytanie: czemu na drugiem screenie Marcus jest siwy...? Z reszta nie tylko on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Marcus idzie na równi z ogólnoświatowymi trendami i lansersko przefarbował banię na biało. Brakuje mu tylko jakies torby przez pas i Dog Tagów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ślicznie pięknie, nie mogę się doczekać trójki i za każdym nowym newsem muszę iść trochę pokrzyczeć grając w Hordę, ale... Cholera,albo mi się wydaje, albo Fenix osiwiał... : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak będą się zachowywać nasi bohaterowie. Dokładniej chodzi mi o to czy wydarzenia z 2 części odbiją się wielkim piętnem na ich psychice.Jestem ciekaw co wymyślili autorzy. Najbardziej ciekawi mnie jak będzie gadał Dom ,bo on to już za bardzo nie ma po co walczyć. No nie mówiąc o przyjaciołach. A ci którzy nie wiedzą co się w 2 części nawyprawiało nie wiem czekajcie może 3 będzie na pc i wyjaśnią parę spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:00, wrobel253 napisał:

Taaa... Słit focie pt. "A to ja i moje ziomy j*** locusty na 100%"

Mocne. + Upss... to nie są komixxy, ani demoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sa jakies screeny promocyjne, a te z reguly wygladaja ciut lepiej niz rzeczywistosc ;) Bo to raz widzialem takie rzeczy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować