Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filmowa adaptacja Kane & Lynch straciła reżysera

16 postów w tym temacie

Nawet nie wiedziałem, że kręcą taki film ... tylko cholera czemu Jamie Foxx ? Naprawdę dobry aktor, ale nie nadaje się do tego filmu, choćby z powodu koloru skóry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Filmwebie było sporo ostrych dyskusji na ten temat. Ja uważam, że pan Foxx jest aktorem bardzo dobrym, ale ten wybór faktycznie nie trafiony. No i ta broń masowej zagłady budzi we mnie pewne wątpliwości ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 17:59, Moooras napisał:

Na Filmwebie było sporo ostrych dyskusji na ten temat. Ja uważam, że pan Foxx jest aktorem bardzo dobrym, ale ten wybór faktycznie nie trafiony. No i ta broń masowej zagłady budzi we mnie pewne wątpliwości ;/

Foxx''a uważam za dobrego aktora ale to wpychanie na siłę czarnoskórych aktorów bo akurat prezydent również jest czarnoskóry robi się męczące, tym bardziej, że aktor do roli w filmie "Kane & Lynch" zupełnie nie pasuje, a i żaden z pierwowzorów czarnoskóry nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kur.. nie rozumiem tego. Zmiany co do gry mogą być ale żeby do jasnej cholery zmienić kolor skóry jednego z bohaterów. To już któryś film z taką akcją.

Moje pytanie brzmi dlaczego nowy robin hood nie jest w takim razie czarny ;/ no nóż się w kieszeni otwiera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2010 o 18:28, Marco_Polo napisał:

Foxx''a uważam za dobrego aktora ale to wpychanie na siłę czarnoskórych aktorów bo akurat
prezydent również jest czarnoskóry robi się męczące, tym bardziej, że aktor do roli w
filmie "Kane & Lynch" zupełnie nie pasuje, a i żaden z pierwowzorów czarnoskóry nie był.

(w grę nie grałem, więc podchodzę do sprawy zupełnie na chłodno)
w Heatha Ledgera w roli Jokera też nikt nie wierzył - że laluś, że tylko pedalić na ekranie umie (:P). jakie recenzje zbierał Joker w jego wykonaniu - każdy chyba wie. dałbym Foxxowi szansę, może pokaże coś naprawdę dobrego (bo sam aktora lubię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła filmu będzie kręcić się wokół próby próby odzyskania urządzenia masowej zagłady (...)

Że co?! Rozumiem że Bruce okaże się na końcu amerykańskim żołnierzem/szpiegiem/whatever, hmm? Błagam niech chociaż zmienią nazwę...

PS. Czemu nie mogłem normalnie napisać posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Foxx jak Foxx, może nadrobić zdolnościami (mimo, że i tak uważam, że Lynch jest nie do skopiowania), ale co mnie najbardziej załamało, to "Fabuła filmu będzie kręcić się wokół próby odzyskania urządzenia masowej zagłady"
WTF?
jakie urządzenie masowej zagłady?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Historia w grze jest tak oryginalna ze wyszedlby co najwyzej przecietniak. Ile to juz bylo o 2 gosciach ktorzy pomimo roznic itp musieli wspolpracowac
Niektorych gier nie powinno sie przekladac na ekran tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Kolejna kicha nie warta złotówki.

Niestety - fragmenty gry były inspirowane naprawdę świetnymi filmami, a film ma się inspirować naprawdę kiepskimi filmami z obowiązkową bronią masowej zagłady i czarnoskórym... Wiecie, że teraz nie może być amerykańskiego filmu bez czarnoskórego w jednej z głównych i oczywiście pozytywnych, mimo wszystko, ról?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 17:27, Outlander-pro napisał:

Nawet nie wiedziałem, że kręcą taki film ... tylko cholera czemu Jamie Foxx ? Naprawdę
dobry aktor, ale nie nadaje się do tego filmu, choćby z powodu koloru skóry :P


Nie lubisz mórzynów??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jamie Foxx? Ale on jest nawet za młody na Lynch''a... Już prędzej Willis by się nadał do Lynch''a. Gra była o dwóch płatnych mordercach mszczących się za rodzinę jednego z nich, a filmu zrobią kolejne szambo, gdzie murzyn i białas ze swojego rodzaju subtelnością rozwalą parę miejsc, a na koniec oddadzą urządzenie masowej zagłady rządowi US, albo je zniszczą, żeby już nikomu nic złego nie zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować