Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Zrobili "super wersję" w porównaniu do 2002 WC, a mianowicie mam tu na myśli rewolucję FIFY 2003 i 2005. W pierwszej z nich diametralnie zmieniła się rozgrywka oraz silnik graficzny, a w drugiej z kolei wprowadzono Tryb Menadżerski. Kolejną, ale tym razem małą rewolucją była wersja 09 - polepszone tekstury, nowe sterowanie.
Oczywiście biorę pod uwagę możliwość, że kolejne edycje w ogóle nie przypadły ci do gustu, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Od jakiegoś czasu posiadam X360 i jest mi obojętne czy FIFA 11 będzie znacznie odświeżona na PC czy też nie, ale na pewno taka wiadomość cieszy. Tyle, że stawia to PESa i jego zagorzałych fanów w bardzo niekomfortowej sytuacji. Tym bardziej, że patrząc na edycję 2011 od Konami aż czuć ducha FIFY i niestety śmierdzi również brakiem licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wersji na PC mamy dowiedzieć się na imprezie EA, która odbędzie się bodajże w lipcu. W dodatku w Polsce. Czyżby tylko w Polsce byli PCtowi fani FIFY? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie poza tematem:
Od którego roku EA Sports wydaje specjalne części serii FIFA poświęcone tematyce Mistrzostw Świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 10:07, Magok napisał:

Mam pytanie poza tematem:
Od którego roku EA Sports wydaje specjalne części serii FIFA poświęcone tematyce Mistrzostw
Świata?


Chyba od 98, ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2010 o 22:51, Grinczar napisał:

Zrobili "super wersję" w porównaniu do 2002 WC, a mianowicie mam tu na myśli rewolucję
FIFY 2003 i 2005. W pierwszej z nich diametralnie zmieniła się rozgrywka oraz silnik
graficzny, a w drugiej z kolei wprowadzono Tryb Menadżerski. Kolejną, ale tym razem małą
rewolucją była wersja 09 - polepszone tekstury, nowe sterowanie.
Oczywiście biorę pod uwagę możliwość, że kolejne edycje w ogóle nie przypadły ci do gustu,
ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.

No niestety taka jest prawda, w 2k5 był tryb menadżerski, ale... skoro sam gameplay kulał...

Mowa o wersji PC, wiadomo że @PC FIFA < PES, @Konsole FIFA > PES
Nie będę krył, że wersja 06 był dosyć ciekawa w porównaniu do poprzednich, ale potem? Mało co zmieniono IMHO, fifa została w cieniu PESa 6. A pomimo tego, że potem wychodziły gorsze części PESa, to FIFA nie robiła nic, by dogonić tą serię. Ofc na PC, bo na konsolach to co innego.

Licencje w PES? Mody, kitserver i jazda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 11:08, PJ_MW napisał:

Prawdopodobna data premiery gry w Europie to 24 września.

A Ja na tej stronie widziałem plan wydawniczy FIFA11 na pażdziernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 13:24, Eff3ctiv3 napisał:

> Prawdopodobna data premiery gry w Europie to 24 września.
A Ja na tej stronie widziałem plan wydawniczy FIFA11 na pażdziernik.


Tutaj masz link http://www.gram.pl/news_8Q7qGue0_Plotka_FIFA_11_z_data_premiery.html
A tymczasem EA Sports odniosło się do tej plotki, efekt jest taki, że już oficjalnie potwierdzoną datę premiery powinniśmy znać za parę tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dowiedzieliśmy się jeszcze, że na 15 lipca zaplanowana została konferencja i pokaz FIFA 11 w Warszawie. Zapewne zaprezentowany zostanie tam gameplay i w końcu zobaczymy, czy to naprawdę rewolucja, czy tylko kolejne niespełnione obietnice.
BTW. Wersję na PC nie przedstawi jednak osoba odpowiedzialna za wersję na next-geny, lecz zupełnie kto inny(wcześniej współpracował on z EA przy tworzeniu FIFA 10 na... DS). Kurde, zaczynam mieć lekkie obawy :/

20100706152018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe czy ta fifa będzie rewolucyjna, czyt. będzie ja ta konsolowa. Bardzo bym sobie tego życzył, bo te kosmetyczne zmiany z roku na rok zaczynają coraz bardziej irytować. Poczekamy, zobaczymy, ale myślę, że to nie będzie jakieś apogeum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak! Człowiek odpowiedzialny za FIFA 11 na PC, Kaz Makita oficjalnie potwierdził, że wersja pecetowa będzie wykorzystywała ten sam silnik graficzny co wersje na konsole next-genowe! To bardzo ważna i jakże przełomowa informacja :). A pod spodem znajduje się pierwszy oficjalny screen z gry, widać na nim bardzo ładną, szczegółową grafikę(w poprzednich grach z serii możliwa do zobaczenia tylko w najbliższych powtórkach). Nie mogę się już doczekać premiery :)

@SongoX raczej Gamezilla :)

20100708175657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Coś mi się post nieprawidłowo edytował, więc napiszę mniej więcej to, co wcześniej :)


Główny producent gry powiedział dokładnie: "To właściwy moment na wprowadzenie innowacji w serii FIFA na platformie PC" – powiedział Kaz Makita, producent wykonawczy FIFA 11. "Wraz z premierą FIFA 11 na PC zaoferujemy najwyższej jakości rozgrywkę, innowacyjne tryby zabawy i oszałamiającą grafikę. Wszystko to, co uczyniło z serii FIFA najlepiej ocenianą markę sportową dostępną dla posiadaczy konsol PlayStation 3 i Xbox 360." Przy okazji dowiedzieliśmy się, że prace nad "jedenastką" trwały już od dwóch lat. Natomiast wczoraj została potwierdzona już oficjalnie data premiery gry, a zaplanowana jest ona na starym kontynencie na 1 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować