Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Zalecane wymagania gry -

CPU with Dual Core processor (Core Duo 2 or better)
Intel Core2Duo @ 2.4Ghz on Windows XP/Vista/7
RAM 1 Gigabyte (2 GB required for Windows Vista/7)
DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent (must support Shader Model 3.0 or above), for example
ATI RADEON HD 3870
NVIDIA GEFORCE 8800 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli obsługa SM 3.0 jest wymagana, to powinniśmy ujrzeć next-gen. Chociaż... dopóki nie zobaczę gameplaya, nie uwierzę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania podobają mi się jak najbardziej :P Jeśli rzeczywiście będą takie to może i nawet na najwyższych pośmigam. Szkoda, że jeszcze tyle czasu trzeba czekać na ten tytuł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, pewnie jak co roku przeszedłbym obok gry obojętnie, nawet nie patrząc na nią tylko od razu wybierając PESa, no ale jedno info starczyło że gra jest dla mnie must have w tym roku tuż zaraz za Mafią 2 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu odbyła się konferencja na temat FIFA 11 na stadionie warszawskiej Legii. Najważniejsze wiadomości to:
- gra na PC będzie korzystała z takiego samego enginu co te z konsol next-genowych
- FIFA 11 na PC będzie niemal tą samą grą co FIFA 10 na konsole, dodatkowo wzbogacona zostanie o ficzery z WC 2010
- poznaliśmy również minimalne wymaganie sprzętowe, które wcześniej podał już kolega
REASUMUJĄC
Tak naprawdę, w wielkim skrócie można powiedzieć, że FIFA 11 PC = FIFA 10 na konsole.
BTW. W serwisie gamezilla.pl pojawił się pierwszy z 3 wywiadów z twórcami gry zarówno na PC, jak i na konsole:
http://www.gamezilla.pl/content/producent-fifa-11-na-pc-ian-jarvis-w-ogniu-naszych-pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:28, SongoX napisał:

Lepsze opóźnienie roczne niż o pięć lat. A o jakie ficzery chodzi z FIFY WC?


Prawdopodobnie chodzi tu o udoskonalone modele otoczenia, w tym przede wszystkim kibiców, trenerów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 21:15, SongoX napisał:

Aha, to nieźle. Rozumiem, że cieszynki też będą z konsolowej wersji :P


Tak, powinny też być.
BTW. Ostatnio na gram.pl opublikowane zostały dwa wywiady z twórcami gry podczas pokazu na stadionie warszawskiej Legii.
1. PC http://www.gram.pl/news_8QfjGuy6_FIFA_11_na_PC_material_wideo_z_prezentacji_na_stadionie_Legii_Warszawa.html
2. Konsole
http://www.gram.pl/news_8QfkHum5_FIFA_11_na_konsole_material_wideo_z_prezentacji_na_stadionie_Legii_Warszawa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gamezilla.pl pojawił się dość ciekawy materiał wideo z prezentacji gry w Warszawie, http://www.gamezilla.pl/content/tak-bylo-na-pokazie-fifa-11-na-stadionie-warszawskiej-legii
Twórcy natomiast odnieśli się do kwestii zabezpieczeń w swojej grze. W FIFA 11 EA Sports ma zastosować tzw. "nieszkodliwy DRM" przez system antypiracki EA Access, który był użyty m.in. w Mass Effect 2 i Dragon Age''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dowiedzieliśmy się kogo znajdziemy na okładce najnowszej FIFA, będzie to dwudziestoośmioletni Brazylijczyk grający na co dzień w Realu Madryt, Kaka. W polskiej edycji obok niego stanie Jakub Błaszczykowski.

20100805150208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 15:02, PJ_MW napisał:

Dzisiaj dowiedzieliśmy się kogo znajdziemy na okładce najnowszej FIFA, będzie to dwudziestoośmioletni
Brazylijczyk grający na co dzień w Realu Madryt, Kaka. W polskiej edycji obok niego stanie
Jakub Błaszczykowski.


O to bardzo dobrze, że pierwsza okładka nie trafi do sklepów. Kaka i Błaszczykowski - super, bardzo ich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy w FIFIE 11 na PC wystąpi tryb treningu przed meczem? Chodzi mi o ten, w którym biegamy sobie jednym zawodnikiem, robimy zwody, strzelamy do bramki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 12:19, Wrukos napisał:

Mam takie pytanie - czy w FIFIE 11 na PC wystąpi tryb treningu przed meczem? Chodzi mi
o ten, w którym biegamy sobie jednym zawodnikiem, robimy zwody, strzelamy do bramki itp.


Tak, raczej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to wpis, który pojawił się na oficjalnej stronie FIFY na Facebooku. Czyli już jutro zobaczymy nowy gameplay i dowiemy się kiedy dostaniemy demo w swoje łapska :P Jestem tylko ciekaw czy będzie wersja demo na PC, która bardzo by ucieszyła mnie i za pewne wielu innych graczy ;]

20100816144154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować