Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2010 o 14:23, BoloMaster napisał:

czy wiadomo już kiedy ukaże się demo?


Z tego co mi wiadomo to nie, ale ukaże się w wrześniu chyba, bo zawsze jak się szkoła zaczynała, to grałem w demka... pff :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wielu będzie używało takiego równania, które najbardziej opisywało będzie edycję PC
FIFA 11 PC = FIFA 10 na next-geny + ficzery z WC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 16:15, PJ_MW napisał:

A złożyłeś zamówienie pre-order?

Ja też nie mogę znaleźć tego wynalazku. Złożyłem zamówienie pre-order, mam kod, ale nie wiem skąd toto pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro do tej pory nikt Was nie poinformował o tym, to najwyraźniej wtopa gram.pl. Cytując jeden z newsów
Z przyjemnością informujemy, że gracze, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty pre-order FIFA 11 na Xboksa 360, PlayStation 3 bądź PC, już 2 września, czyli miesiąc przed premierą, otrzymają dostęp do Creation Centre. Creation Centre już funkcjonuje(kody można otrzymać na Facebookowej stronie EA), ale gdzie je wpisać/wykorzystać - nie wiadomo. Jeżeli nie dostałeś żadnych informacji na mail/podczas zamawiania to spróbuj napisać w temacie dotyczącym sklepu gram.pl.
EDIT Przed chwilą, przeglądając temat sklepu zauważyłem, że napisałeś, iż CC jest na stronie EA i wcale nie jest to dodatkowa aplikacje, ech :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2010 o 14:24, PJ_MW napisał:

EDIT Przed chwilą, przeglądając temat sklepu zauważyłem, że napisałeś, iż CC jest
na stronie EA i wcale nie jest to dodatkowa aplikacje, ech :).

Dokładnie. A poinformował mnie o tym jakiś miły user facebooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, jakiś czas temu EA zaprezentowała oficjalny, aż ponad piętnastominutowy gameplay z najnowszej odsłony FIFA na PeCetach http://www.youtube.com/watch?v=ps0YtyQ8EHQ , wczoraj również na YT ukazał się nowy, niepublikowany wcześniej gameplay z serwisu internetowego o tematyce growej, Ve3troGamesMedia, który pokazuje kolejną potyczkę w najnowszej edycji sportówki od EA na komputery osobiste, http://www.youtube.com/watch?v=733FJBqYHF8. Jednym słowem, REWELACJA(dla konsolowców pewnie to nic nowego), przeskok pomiędzy zeszłorocznymi edycjami na komputery jest po prostu OGROMNY. Zakładając ten wątek, kilka miesięcy temu z lekkim powątpiewaniem i obawami czekałem na premierę tytułu, ale teraz, gdy stawię sobie pytanie "FIFA 11 - rewolucja na PC?", mogę z niekrytą radością i satysfakcją powiedzieć TAK, wreszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze gameplay z meczu Real Madryt - Chelsea :)

Gdybym ja nie wierzył, nie zamawiałbym pre-ordera. Namawiam do tego każdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może przy okazji Ci zadam pytanie.

Czy pad podany w linku będzie okej do FIFY 11 na PC? Tzn. czy pozwoli wykonywać mi WSZYSTKIE dostępne zagrania i umożliwi drybling 360 stopni?

http://allegro.pl/speedlink-strike-2-gamepad-czarny-super-cena-i1227711070.html

Mam taki obecnie, ale niedługo się rozpadnie i trzeba kupić nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale mam chcice na tę grę. Normalnie już bym grał, menadżerka, wreszcie realne transfery, trudne mecze, realistyczne, postęp ogromny w stosunku do poprzedniej FIFKI. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji faktu, że nowa Fifa na Pc ma być swego rodzaju przełomem, chciałbym w pełni wykorzystać jej możliwość - np. drybling 360 stopni. W celu uatrakcyjnienia gry myślałem o zakupie tego rodzaju pada, od Microsoftu : https://ssl.allegro.pl/oryginalny-przewodowy-pad-microsoft-do-pc-pod-usb-i1221491568.html . Pytanie czy to jest oryginał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>menadżerka, wreszcie realne transfery
Możesz mi to przybliżyć? Dotąd w symulacjach piłkarskich spędzałem najwięcej czasu w trybie menadżerskim więc jestem bardzo ciekawy jakie są zmiany gdyż ostatnia Fifa, w którą grałem dłużej niż w demo to 08. Zawsze marzę o jeszcze bardziej realnym zarządzaniem zespołem, a z twojego postu wynika, że będzie ciekawie.
>trudne mecze, realistyczne
To też mnie zastanawia. Zwiększyli poziom trudności? I w jakim sensie realistyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować