Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2010 o 18:01, Hartus napisał:

>menadżerka, wreszcie realne transfery
Możesz mi to przybliżyć? Dotąd w symulacjach piłkarskich spędzałem najwięcej czasu w
trybie menadżerskim więc jestem bardzo ciekawy jakie są zmiany gdyż ostatnia Fifa, w
którą grałem dłużej niż w demo to 08. Zawsze marzę o jeszcze bardziej realnym zarządzaniem
zespołem, a z twojego postu wynika, że będzie ciekawie.


Trudniej będzie przeprowadzać transfery, kluby będą biły się o danych piłkarzy, a nie biernie jak w poprzednich seriach. Nie wiem czy będą jakieś dodatkowe opcje dla zarządzania zespołem, ale raczej tak. Zresztą wystarczy przeczytać reckę Fify 10 na konsole :)

Dnia 14.09.2010 o 18:01, Hartus napisał:

>trudne mecze, realistyczne
To też mnie zastanawia. Zwiększyli poziom trudności? I w jakim sensie realistyczne?


Na pewno zwiększyli. W jakim sensie realistyczne? Podobne do tych na prawdę, lepsze zachowanie piłkarzy, kibiców (:)), sędziów, brak schematyczności itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 13:14, Budep napisał:

Kiedy demko wychodzi nowej FIFki? :)

Na konsole już wyszło, a na PC wyjdzie o 22:00. Pisałem to kilka postów temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaraz nie było pytania za pytaniem o demku to:

Dostępnce drużyny :

- Fc Barcelona

- Real Madryt

- Olympique Lyon

- Chelsea Londyn

- Juventus Turyn

- Bayer Leverkusen

Stadion :
Estadio Santiago Bernabeu

Po odblokowaniu :
Arsenal Londyn oraz Emirates Stadium.


Przypomnę że minimalne wymagania dla FIFA 11 to:
Procesor Dual Core (Core Duo 2 lub lepsza
Intel Core2Duo@2.4Ghz na Windows XP/Vista/
RAM: 1 GB (2 GB wymagane dla Windows Vista / 7)
Karta Graficzna na przykład ATI RADEON HD 3870, NVIDIA GeForce 8800 GT (Kompatybilny z DirectX ® 9.0c akceleratorem 3D i 256 MB )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dema to jednak pojawiło się wcześniej i już można je pobrać ze strony EA :).
Odnośnie Twojego pada(sorry, że tak późno, ale nie miałem wcześniej możliwości), to widzę, że spokojnie będziesz mógł grać i wykorzystywać pełnie funkcji(zwody itd) na padzie, którego posiadasz. Ma on wystarczającą ilość przycisków, dwa grzybki, więc wszystko powinno działać w najlepszym porządku. Twórcy kilka miesięcy temu mówili w jednym z wywiadów, że aby wykorzystywać w pełni możliwości(m.in. drybling 360°) FIFA 11 potrzebny będzie pad, Twój jest niczego sobie, więc wszystko powinno być OK(zresztą możesz to już teraz sprawdzić podczas grania w demo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb był już dostępny w darmowej FIFA Online, mimo, że działa ona silniku znanego(i znienawidzonego po części) z FIFA 10 ten tryb był po prostu miodny. Pamiętam ostatnie tygodnie szkoły, kiedy to szybko wchodziłem na kompa, by zagrać sobie z kumplem mecz, a po godzinie ciągle tkwiliśmy w trybie areny :), nawet grając tylko przy użyciu myszy(we wcześniejszej wersji rzadko który padł był supportowany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczenia posta jarekao chwilę temu zacząłem zasysać demo :P Szkoda, że jeszcze prawie 3 godziny oczekiwania. Pada potrzymam, aż będzie niesprawny, bo problem jest w kablu, który osłania wewnętrzne kabelki (masło maślane?:P). Tzn. jest trochę naderwany. No i pad kilka razy spadł na ziemię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, miałem to samo i znam ten ból :/. To samo stało się z moim RumblePadem II, poszedłem do serwisu, powiedzieli, że jest szansa, ale niewielka, by go uratować, musiałem niestety kupić nowy. Jeżeli masz w domu lutownicę, to spróbuj przylutować te kabelki, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralem z 30min demo fify 11 na PC no i pierwsze wnioski wysunę:
1. Niema trawy 3d a ustawiłem detale na full( gdzie się to włącza)
2. Gameplay się zmienił nie do poznania stosunku do fify poprzedniej jest rewelacyjny
3. Da się ustawić różne tryby pomocy a także konfiguracje kontrolera
4. Demo niestety nastawione jest na niski poziom trudności.
5. Jest walka o piłkę w powietrzu dokładnie odwzorowana.
6. Grafika ogólnie się bardzo poprawiła łącznie z otoczeniem.
7. Są cieszynki oraz 360 obrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 21:09, Wrukos napisał:

Super, super, super.. FIFA 11 nie wykrywa mojego pada. Co robić?

Wybaczcie mą ułomność, ale już wszystko poustawiałem w ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 20:22, diabolo20 napisał:

1. Niema trawy 3d a ustawiłem detale na full( gdzie się to włącza)
2. Gameplay się zmienił nie do poznania stosunku do fify poprzedniej jest rewelacyjny

Gameplay jest podobny do tego, z czym mamy doczynienia chociażby w Fifie 10 na Iksie.

Dnia 15.09.2010 o 20:22, diabolo20 napisał:

3. Da się ustawić różne tryby pomocy a także konfiguracje kontrolera
4. Demo niestety nastawione jest na niski poziom trudności.

No niestety.

Dnia 15.09.2010 o 20:22, diabolo20 napisał:

5. Jest walka o piłkę w powietrzu dokładnie odwzorowana.
6. Grafika ogólnie się bardzo poprawiła łącznie z otoczeniem.

No trochę poprawy jest, wygląda to lepiej niż rok temu.

Dnia 15.09.2010 o 20:22, diabolo20 napisał:

7. Są cieszynki oraz 360 obrotu.

Tak jak na Iksie.

Czy tylko ja mam wrażenie, że to demko jest pod każdym względem praktycznie takie samo, jak wyglądała ostatnia Fifa na Iksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:04, Diverso napisał:

Tak po prostu jest. Konsole dostały nową Fifę, a PC dostało 10, tyle że z nowymi strojami,
aktualnymi składami itp.


Z jednej strony lepsze to, niż ta parodia piłki, która została nam zaserwowana w postaci Fify 10 na PC. Z drugiej jednak rewolucją tego nie można będzie nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować