Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2010 o 22:13, haderQ napisał:

Z jednej strony lepsze to, niż ta parodia piłki, która została nam zaserwowana w postaci
Fify 10 na PC. Z drugiej jednak rewolucją tego nie można będzie nazwać.


Rewolucją FIFY nie, ale rewolucją wersji PC jak najbardziej. W sumie już myślałem że nigdy nie wejdziemy na poziom konsolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:20, Arkads napisał:

Rewolucją FIFY nie, ale rewolucją wersji PC jak najbardziej. W sumie już myślałem że
nigdy nie wejdziemy na poziom konsolowy.


Niby tak, ale pewne rzeczy z wersji PC (te rzeczy na minus) zostały z tego co już zdążyłem zauważyć. Trzeba poczekać na finalną wersję, wtedy będzie można ocenić nową Fifę na PC. Pewne jest tylko to, że będzie lepiej niż rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać pełne sterowanie? Czym się podaje grą, po ziemi, pod którym klawiszem są tricki, jak sie lobuje. Strzelać umiem ;d Gram na klawiaturze, pad zepsuty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 23:41, Ecko09 napisał:

Mógłby mi ktoś podać pełne sterowanie? Czym się podaje grą, po ziemi, pod którym klawiszem
są tricki, jak sie lobuje. Strzelać umiem ;d Gram na klawiaturze, pad zepsuty ;/


W grze wejdź w Moja Fifa 11 ---> Sterowanie - tam powinno być wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to chyba lepiej gra mi się w 10 na konsoli M$. Widać sporą zmianę w wersji PC, ale jednak stawiam na pada. Nie rozumiem tylko dlaczego demko obsługuje klawisze od Xboxa360 :S, gdzie normalne klawisze klawiaturowe? Kompletnie w sterowaniu się połapać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 07:32, Damianuss1 napisał:

Zasadniczo to chyba lepiej gra mi się w 10 na konsoli M$. Widać sporą zmianę w wersji
PC, ale jednak stawiam na pada.


A kto gra w FIFĘ na klawiaturze ? Chyba tylko masochiści. Na PC też można podłączyć bez problemu pada. Gra się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 13:46, sylwasss napisał:

A kto gra w FIFĘ na klawiaturze ? Chyba tylko masochiści. Na PC też można podłączyć bez
problemu pada. Gra się bardzo przyjemnie.

Nie mam XBL więc testowałem demko na PC, na którym już prawie w ogóle nic nie robię. Padziki bezp.

Przy okazji ludzie na forach piszą, że tym razem PES będzie lepszy :P, że FIFA bardziej arcade itd. Ciekawe ciekawe. Postawiłem na FIFę, ale widzę, że warto też będzie rozważyć zakup PES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, wielki fan PESa, ale chyba z wiadomych przyczyn. Konsoli brak, a FIFA na PC, te poprzednie edycje - kalectwo. Ale teraz normalnie od dema nie mogę się oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nic mnie tak nie zmasakrowało, jak demo najnowszej FIFY. Skok jakościowy chyba nawet większy, niż kilka lat temu przy przesiadce z FIFY 2004 na PESa 6. Jak dla mnie rewolucja. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 14:37, Ziloh napisał:

Czy na PC będzie tryb grania bramkarzem, tak jak to jest na konsolach?


Tak.

Ja właśnie zasysam, bo wcześniej nie miałem możliwości. Kurczę, szkoda, że dzisiaj nie było premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównywać grafiki to nawet sensu nie ma aczkolwiek co cieszy to fakt że mecz szybciej się loadingu w porównaniu do wersji konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 14:58, Michal_Raven napisał:

Zrobiłem małe porównanie PC vs Xbox 360. Oczywiście, nie wyszło najlepiej, ale widać
różnice pomiędzy 11 na kompa i klocka.

http://www.youtube.com/watch?v=xfoP56EuM8Y


No ale po co to? Przecież było mówione, że FIFA 11 na PC to tak naprawdę FIFA 10 z konsoli. No chyba, że chciałeś grafikę porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować