Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

FIFA 11 - rewolucja na PC?

920 postów w tym temacie

Ahhhh połapał się ktoś z tym sterowaniem? Gram na padzie xbox 360 i w ustawieniach tych w oknie konfiguracyjnym przed uruchomieniem gry jest napisane że zmienić można w menu gry.Tam zmienić się nie da i odsyłają do wyżej wspomnianego okna.Generalnie chodzi mi o zmianę 1 przycisku i sterowanie zawodnikiem krzyżakiem a nie analogiem.W Fifie 10 była taka opcja sterowanie cyfrowe lub analogowe.
EDIT: ok już się połapałem wystarczy przyciski miejscam zamienići :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego źródła najlepiej pobrać demo fify?
Chodzi mi o to, że mam bardzo słabe łącze, i nie chcę żeby mi przerwało ściąganie, jak ustawię np. na cała noc.
A i co jest z tymi padami? Dlaczego niektórych nie obsługuje? Właśnie szykuję się na kupno pada, i nie chciałbym, żeby nie działał w Fifie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i oczywiście zacnie. Podoba mi się szczególnie gra ciałem, ale w ogóle gra jest przeboska. Problem w tym, że mi się tnie :/ Jednak w pełniaku może będzie więcej opcji graficznych, to pozmieniam, żeby jakoś hulało. Myślałem, że na GF 8600 jakoś pogram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest bardzo dobra ale występuje u mnie kilka błędów:
- po zakończeniu połowy/ meczu gra zacina się na 5-10 sekund
-kilkakrotnie udało mi się rozgromić rywala a zawodnikiem meczu zostaje wybrany np. Khedira który nie zagrał nawet całego meczu a nie strzelec 4 bramek CR:)
jak włączyć możliwość gry Petrem Cechem? (gram na padzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:43, Wrukos napisał:

To jest PC, ale przyciski są z Xboxa, jak i cała FIFA 11 PC:P

No nie wiem, tam na zdjęciu masz pokazane jakie galerie są powiązane z wersją PC, a jakie z X360 :P

20100916194737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 21:14, SpirytusSanctus napisał:

Jak strzelać karne? Strzela tylko w środek. Gram na klawie.


Strzałki w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 09:04, mati285 napisał:

Czym jest właściwie Gold Transfer pack, który odblokowujemy po wygraniu 15 spotkań w
demie?


A skąd w ogóle info, że coś takiego odblokowujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zalogowaniu się na początku gry na konto EA dostajemy wykaz rzeczy jakie można odblokować i tak po wygraniu 5 meczy odblokowuje się Arsenal, po rozegraniu 10 Emirates Stadium, a po wygraniu 15 Gold Transfer pack, tyle, że nie mam pojęcia co to jest. Mówię o wersji na PS3, ale na PC jest zdaje się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ja mam taki problem, ale gra zacina mi się mimo że nie powinna, bez względu jakie ustawienia wybiore gra się przycina. Dziwne bo kiedy drybluje sobie na przykład kaką to nic się nie tnie nawet na najwyższych. Zaważyłem że jest to jakiś problem z kartami Geforce seria 8 i 9. To dziwne na przykład Mafia II chodzi mi na maksymalnych.

specyfikacja kompa:
procek core 2 duo 2,4
karta Geforce 8800 GTS
2 gb ram
Windows Vista

Dodaje że instalancja najnowszych sterowników nic nie pomogła, zna ktoś jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować